Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
Es arī (ja Svens pamācīs). Nu jau laikam visi Baltijas jūrjas apaļači var uzraut dziesmiņu par trīs dakteriem - slakteriem :)

https://www.youtube.com/watch?v=Nl4DRdXfPSo
25.februāris 2023, 22:43 | links
 
andreiko [25.02.23]: Sven, vai tu tu nevarētu nepareizo fīzingu veikt roņiem pelēčiem :) :(((
es to varētu veikt jebkuram:)
25.februāris 2023, 22:10 | links
 
andreiko [25.02.23]: Sven, vai tu tu nevarētu nepareizo fīzingu veikt roņiem pelēčiem :) :(((
Ja man trāpīsies būs viņam fìzings!:))
25.februāris 2023, 22:06 | links
 
Sven, vai tu tu nevarētu nepareizo fīzingu veikt roņiem pelēčiem :) :(((
25.februāris 2023, 21:53 | links
 
andreiko [25.02.23]: Vili, kurš no jums abiem (otrs varētu būt- Abavnieks) pērn vai aizpērn par samērā nelielu (ne ikomasisku) samaksu piedāvāja jebkuru dunduku iepazīstināt ar bigbaitu?
Es pats students,pāris sezonas tikai čekoju to rūpalu!:)
25.februāris 2023, 21:52 | links
 
mjuniorss [25.02.23]: Kurš noķēris ziv un nav pareiz palaidis atpakaļ? Atzīstas..
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kesterciema-pludmale-izskalots-miris-delfins.d?id=55281404
šim nav fīzings pareizi veikts. var redzēt kā piepūties:)bet ja pa nopietno, tad Lielā loma numurā raksts par mūsu pētījumu zivju marķēšanā ar 182 m zivju kopgarumu:)
25.februāris 2023, 21:47 | links
 
Vili, kurš no jums abiem (otrs varētu būt- Abavnieks) pērn vai aizpērn par samērā nelielu (ne ikomasisku) samaksu piedāvāja jebkuru dunduku iepazīstināt ar bigbaitu?
25.februāris 2023, 21:44 | links
 
:DDD!labs,labs...mans sēž uz lāvas un domā,būs vēl šosezon jūrā iet vai nop!stipri vìri šod.ara upi!kkas grabināja!:)bet kā teica ņēma uz izturìbu..
25.februāris 2023, 21:40 | links
 
Kurš noķēris ziv un nav pareiz palaidis atpakaļ? Atzīstas..
https://www.delfi.lv/news/national/politics/kesterciema-pludmale-izskalots-miris-delfins.d?id=55281404
25.februāris 2023, 21:40 | links
 

Aizvakardienas temats, kad krievs iet pāri saviem līķiem.
25.februāris 2023, 21:38 | links
 
'For a Fistful of Dollars'; 'For a Few Dollars More'; Magnum 44; Gran Torino; Aka Dirty Harry Callahan
Šodien uz Klint Istvud velk. Ko iesakat?
25.februāris 2023, 21:37 | links
 
Šitā pateikt, tev paveicās, ka es dzīvoju uz robežas.. nevaru izlemt, kas es īsti ir. Katrā ziņā izvēlos no izdevīguma .. :))
25.februāris 2023, 21:36 | links
 
Speciāli Vilim! :)))
Usī ieklausoties:)

https://www.youtube.com/watch?v=yQpvlN2YB6w
25.februāris 2023, 21:23 | links
 
Var palūgt šovakar bez pipeļu mētāšanas, pa lielam tāpat pie dirsas kurš krutāks, bik pavelk uz zoba ja kāds pa daudz urla vai čangals, i viss :)
25.februāris 2023, 20:51 | links
 
andreiko [25.02.23]: Tikko, bet drusciņ. Par godu mūsējiem pč ledus uzurbējiem.
Nu ta iemet ƙādu tingeltangeli!šovakar kko par spiegiem!;)
25.februāris 2023, 20:44 | links
 
andreiko [25.02.23]: Tikko, bet drusciņ. Par godu mūsējiem pč ledus uzurbējiem.
Domāju nebija grūt tevi pierunāt :))
25.februāris 2023, 20:40 | links
 
Tikko, bet drusciņ. Par godu mūsējiem pč ledus uzurbējiem.
25.februāris 2023, 20:11 | links
 
Bik iesmēli?
25.februāris 2023, 19:44 | links
 
Atgādinājumam vēlos pielodēt faktu no ASV kongresa vēstures. Savulaik jaunākais senators bija ... Džons Ficdžeralds Kenedijs (liekas 27 vasaru vecumā). Tikai biedram Kenedijam bija trīs pamatojumi, kādēļ viņš tādā gurķa vecumā kļuva par senatoru. Pirmkārt, protams, superizglītība un arī darba pieredze. Otrkārt, viņš bija Otrā pasaules kara varonis (viņa komandēto torpēdkuteri japoškas nolaida dibinā, viņš pats brīnumainā veidā izglābās, saņēma kaut kādu zvaigzni). Un treškārt, DžFK bija no Kenediju klana (Bostona, viens no vecajiem amīšu aristokrātu klaniem), kam politikā bija lielāka ietekme, nekā toreiz pirmajiem miljardieriem Hantam, Getijam, Hjūzam.
25.februāris 2023, 19:42 | links
 
Neliels atgādinājums tiem, kas švakāk pārzina Latvijas pēdējās trīsdesmitgades vēsturi. Mums ir bijusi krietna saujiņa tādu Saeimas deputātu, kas reāli strādājuši nav nekad pirms nokļūšanas deputāta krēslā. Bija tur Māris Vītols, Kristiāna Lībane, Lainis Kamaldiņs (6.Saeima) un kaut kādi vēl tur čuģiki vēlāk sekoja. No sekotājiem vēlos izcelt divus. Pirmkārt, Jānis Dombrava. Džeks pabeidza vēsturniekus un nevienu dienu netika nostrādājis algotā darbā. Jo uzreiz pēc diploma saņemšanas tika ievēlēts par deputātu un tagad jau skaitās stārs. Otrs, jaunākais variants, ir Rihards Kols. Jā, puisim ir ļoti laba izglītība (Londona, Rīga), viņš tiešām ir erudīts. Bet politikā viņš ir tāpēc, ka var to atļauties, nafig strādāt? Jo viņš ir no uzņēmēju miljonāru Kolu ģimenes, dari, ko gribi, naudas nekad netrūks.
Amizantāks ir Laiņa Kamaldiņa gadījums. Šis džeks (vēlāk SAB priekšnieks) iekļuva politikā (Latvijas ceļā) tāpēc, ka trenējās karatē pie Induļa Bērziņa, turklāt Indulis apprecēja Laiņa māsīcu. Jā, jā apalītim Indulim ir melnā josta karatē... :)
25.februāris 2023, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager