Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
FishMV [24.02.23]: Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.

mjuniorss, 24.februāris 2023, 15:08

Priekš kam to mēslu vispār šeit veda. Tas ir apmēram tā: kāds sasit kaimiņa auto, vai televizoru, tas izmet, bet mēs savācam lai citi apskatās.
Gandrīz kā tie kas visu vāc, pēc principa - gan jau noderēs.
Galvenais lai ar šo lūzni neievelkam šeit karu.
Vari būt mierīgs, ka krievi jau gadiem plāno kā šeit ierasties un viena grabaža no ukrainas tur absolūti neko nemainīs
24.februāris 2023, 18:18 | links
 
FishMV [24.02.23]: Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.

mjuniorss, 24.februāris 2023, 15:08

Galvenais lai ar šo lūzni neievelkam šeit karu.
Naivulis. Lai ko mēs darītu vai nedarītu, ja viņi nāks, tad izkaus un nomocīs mūs un tevi, nekur nespruksi ar savu mīksto sirdi ;) krievi saprot tikai spēku.
24.februāris 2023, 17:20 | links
 
:)) teikšu izbrīnija, ka tas tanks ir mazs.. Bet sūdus taisa.
24.februāris 2023, 16:26 | links
 
Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.

mjuniorss, 24.februāris 2023, 15:08


Izskatās par tankistu nederētu, bet kā artilērists gan ;D
24.februāris 2023, 16:11 | links
 
FishMV [24.02.23]: Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.

mjuniorss, 24.februāris 2023, 15:08

Priekš kam to mēslu vispār šeit veda. Tas ir apmēram tā: kāds sasit kaimiņa auto, vai televizoru, tas izmet, bet mēs savācam lai citi apskatās.
Gandrīz kā tie kas visu vāc, pēc principa - gan jau noderēs.
Galvenais lai ar šo lūzni neievelkam šeit karu.
Vajag vienreiz izbeigt šo mīzšanu! Ak kungs, nedarām to nedarām šito, nesakam to nesakām šito. Ka tik vatņiki nesatrakojas. Vajag tieši parādīt, ka pārejai pasaulei ir pie dirsas viņu kremlistu iebiedēšanas taktika.
Ļoti labi, ka atveda, lai redz. Man personīgi siltāk palika blakus tam lūznim, jūt to enerģiju, ko izstaro kritis vatņiks
24.februāris 2023, 15:43 | links
 
Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.

mjuniorss, 24.februāris 2023, 15:08


Priekš kam to mēslu vispār šeit veda. Tas ir apmēram tā: kāds sasit kaimiņa auto, vai televizoru, tas izmet, bet mēs savācam lai citi apskatās.
Gandrīz kā tie kas visu vāc, pēc principa - gan jau noderēs.
Galvenais lai ar šo lūzni neievelkam šeit karu.
24.februāris 2023, 15:25 | links
 

Aizgāju paskatīties uz mēslu. Protams arī tur bija putleristi savu padarījuši. Vietējie staigā un neredz trikoloras puķes. Protams es pilsoņa pienākumu izpildīju.
Un par politiku, sen jau nesekoju personālijām. Mairiz Briediz izcils piemērs tam.
24.februāris 2023, 15:08 | links
 
Spunde [13:09]: Fascinē jēdziens ar "patiesu sāpi par Latviju". Latvijai 1/4 gds laikā sen jau bija jābūt noslīkušai no asarām. Pirmās brīvrīvvalsts laikā nebija laika raudāt, visi strādāja par reālu naudu un saviem mērķiem, nevis pātagā iekārta burkāna vadīti.Tiem, kas kaut ko saprot no ekonomikas, un ir kaut nedaudz tajā partiju "virtuvē" iekšā, tici man, viņiem ir par ko "sāpēt".
Tie stāsti par to, kas tur notiek, ir šaušalīgi. Un personiski man vairs nav nekādu ilūziju par Latvijas nākotni. Jātinās prom asap...

raihs, 24.februāris 2023, 14:43


Jā, man patīk Pīlēna domu gājieni. Būtu labs prezis, ja būtu instrumenti un varēšana nostādīt jefiņus pie vietas. Bet viņš ir vietējais, laikam nav pret viņu nopietnu kompromātu, un tādēļ ASV neatbalstīs. Vajag taču īsās pavadas......
24.februāris 2023, 14:57 | links
 
Pareizi runā un raksta tie, kas mācījušies un beiguši dažādas ASV un Rietumeiropas skolas. Pārējie ir amatieri, labākā gadījumā beiguši kādu vietējo līderisma skolu. Viņiem nav nekāda svara un politlobiju, kas varētu pastumt ideju. Jā, demokrātijas vārdā tiek pieciesti. Nodarbojas ar tukšu gaisa tricināšanu.
24.februāris 2023, 14:51 | links
 
Spunde [24.02.23]: Fascinē jēdziens ar "patiesu sāpi par Latviju". Latvijai 1/4 gds laikā sen jau bija jābūt noslīkušai no asarām. Pirmās brīvrīvvalsts laikā nebija laika raudāt, visi strādāja par reālu naudu un saviem mērķiem, nevis pātagā iekārta burkāna vadīti.
Tiem, kas kaut ko saprot no ekonomikas, un ir kaut nedaudz tajā partiju "virtuvē" iekšā, tici man, viņiem ir par ko "sāpēt".
Tie stāsti par to, kas tur notiek, ir šaušalīgi. Un personiski man vairs nav nekādu ilūziju par Latvijas nākotni. Jātinās prom asap...
24.februāris 2023, 14:43 | links
 
udens2 [24.02.23]: Liepnieks jau nu normāli vārī,vienmēr ir interesanti paklausīties,tas ka pa naudu viņs darīs ko vajag,tas arī skaidrs.
Lapsa gan man totāli riebjas,nespēju ne viņa rakstus lasīt,ne klausīties viņu
Precīzi manas domas. Liepnieks galīgi nav svēts, bet klausīties viņu ir kaifs- tas cinisms, tas gaumīgais sarkasms. Nu un viņa grāmata bija vienkārši lieliska. Kārļa arguments to nelasīt, jo nepatīk autors, ir, nu teiksim...nu...vārdu sakot, prasās pēc bildes...
24.februāris 2023, 14:38 | links
 
OK! Atbalstam vienotību! BET - Jums tas valsts attīstības virziens ko valdība 30 gadus "veido" ir OK???
(Neiet runa par Rietumu vai Austrumu, Briseles vai MAskavas vierzieniem, jautāju par kopējo valsts attīstību kātādu. PREIKŠ MUMS PAŠIEM!!!)
24.februāris 2023, 14:36 | links
 
Dažreiz nesaprotu dažu divkosību: Lato rkasta par Lembergu - slikti
Lato raksta par - šķēli - slikti
Lato raksta par Levitu - slikti
Lato raksta par Jaunzemi - slikti

Tad es nesaprotu ko viens otrs atbalsta - mafioznikus vai labos?
24.februāris 2023, 14:31 | links
 
P. S. Un tu, "viedais" un "nacionāli noskaņotais" JV vai NA vēlētājs, varētu pievērt žaunas, redzot, ko tavu partiju favorīti šobrīd dara Latvijā! Es vismaz balsoju par pēdējo naivo cerību šai valstij , bet tu nobalsoji pat bērnam absolūti acīmredzamu Latvijas katastrofu, vienas vai otras partijas veidolā!

raihs, 24.februāris 2023, 01:17


Žaunas te pavirināt var arī citi, ne Tu vienīgais. Ar nekādu viedumu nelielos un politikai īpaši rūpīgi nesekoju, bet tik daudz kā pamanīt, ka Apvienotais saraksts izveidojās sadaloties Tevis iepriekš ienīstajai ZZS un pieķibinot vēl šādus tādus vecus TP atkritumus, +Šmitu utmldz, izdevās, par kādām cerībām ir runa? Ka vasarā kopā ar ZZS, Šleseru un ja izdosies pierunāt NA uzveidos "profesionāļu valdību", vispirms novācot Levitu un pagriežot valsti vairāk uz austrumiem? Ko tad viņi tagad labu dara, izskatās, ka gazprom interesēs, vai viekārši tāpēc, ka nepieļaus lielu projektu bez savas daļas, mēģina norakt Skultes projektu, kādi vēl varoņdarbi?

cibins, 24.februāris 2023, 09:27[/quote]

Ou ou ouuu, kas te mostas, iskatās Vienotības pārstāvji, kas atbalsta valsts atklātu izzagšanu un klaju ņirgāšanos par cilvekiem.
Ibo ...jūs gudrīši, pasakiet, kāpēc valstī plāno tikai ko samazināt, skolotjus, ārstus, mazo biznesu,,u.t.t.! Bļin , neviena vārda kādā veidā attīstīt ekonomiku, kā veicināt cilvēku labklājību, lai nevienam nebūtu pat domu par citu valsti!
Kaiņš tikai gvelž kaut ko par ekonomikas transformāciju, brīžiem nemaz nesaprazdams pats ko runā.
Vienotības biedriem un viņu atbastītajiem būtu krāniņi jasamazina uz nulli, un aizmugurē santehnika skoču pielīmēt lai mazāk d... !
Es te nepinu nekādu skatījumu rietumu vai austrumu virienā. Vienkārši šobrīd valdībā pie varas ir tie, kam svarīgi piebāzt savas kabatas.
Jūs "savienotie" Vienotībnieki, aizejiet un parunājiet ar jebkuru uzņēmēju, laksaimnieku, būvnieku, frizieri, tirgotāju vai parastu darbinieku, (nevis pie tiem kas staigā ar žaļu lentīti) jebkurš pateiks ka valsts ir nolaista līdz klinkim, to neteiks tikai tie kas dzīvo savā burbulī, kas dzīvo vienai dienai!
Vācijā jau pat pa televizoru ar smaidu runā par mūsu valsts "lieo ttīstību", par valsts parādiem .
Līdz kādam līmenim jau nolaisti!
24.februāris 2023, 14:24 | links
 
Fascinē jēdziens ar "patiesu sāpi par Latviju". Latvijai 1/4 gds laikā sen jau bija jābūt noslīkušai no asarām. Pirmās brīvrīvvalsts laikā nebija laika raudāt, visi strādāja par reālu naudu un saviem mērķiem, nevis pātagā iekārta burkāna vadīti.
24.februāris 2023, 13:09 | links
 
Šausmīgi neiedziļinājos, bet šis konflikts velk uz seriālu Nemīlētie:)
24.februāris 2023, 12:44 | links
 
Liepnieks jau nu normāli vārī,vienmēr ir interesanti paklausīties,tas ka pa naudu viņs darīs ko vajag,tas arī skaidrs.
Lapsa gan man totāli riebjas,nespēju ne viņa rakstus lasīt,ne klausīties viņu
24.februāris 2023, 12:36 | links
 
Lapsas un Liepnieka keiss ir reāls pierādījums,ka tiem augšā jau šīberis ciet...
24.februāris 2023, 12:15 | links
 
2 Raihs
jebkurš,kurš ies tur (politikā) ar ideju tiks salauzts...Viennozīmīgi. Vienīgais ,ko var darīt ( un tas ir efektīvi) pēc jebkura "nepareizā" lēmuma pieņemšanas ir jāiet un "jādauza logi" un tad pēc 2-3 reizēm bezpriģels beigsies.Jā,būs kas sēdēs par huligānismu...Nu tas tā - kara zaudējumi...
24.februāris 2023, 12:13 | links
 
Personiski pazīstu dažus AS cilvēkus. Nezinu par citiem, bet viņi naca tur iekšā ar patiesu sāpi par Latviju. Protams, neievēlēja viņus, bet tos ložņas. Paši pilsoņi viņus arī ievēlēja, ko darīt. Šobrīd par visām trim koalīcijas partijām var sarakstīt veselas lapas par valsts izzagšanu, tādēļ pārmest par ko katrs ir balsojis, ir drausmīgi stulbi.
24.februāris 2023, 11:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager