Ekonomika un politika

Demokrātikas sabiedrības ietvaros būtu būtiski iepazīties un diskutēt par šo tēmu. Tā kā iepriekšējā politisko diskusiju tēma ir veiksmīgi nonākusi pie paredzamā finiša,gribētos to atsākt jaunā kvalitātē, bez personīgiem cieņu aizvainojošiem komentāriem un bez kādas rasu naida kurināšanas. Tā ar bišku ar vēsāku un skaidrāku prātu...
 
 
jegersz [53m]: Jegerz,Tu aicini balsot par tiem pašiem, lai kas mainītos. Ģeniāli.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 12:25

Ja nepamanīji, es neaicinu, bet norādīju uz tavu pausto absurdu.Un ja nepamanījii, es norādu esošās valdības, ltv1 apsurdu.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 12:33

Ja cilvēki ni bum bum no LV valodas, tad kaut kas ir jāpaskaidro ru, tā kā Žigis, apsveica 9 maijā, bet piekodināja , ja te jūs sāksiet vipendrivacsa, tad izlidosiet no valsts.

FishMV, 15.maijs 2024, 13:58


Kaut kāds naivais gājiens.. Un ko žigis panāca? "Saliedēto" sabiedrību?))) "Gribu būt "naidu nekurinošs", bet ja kas, tad... uhh!!" ?... Nesaprotu es to sveikšanu... Ko sveikt?!? Vienu dēlu savāc sovjeti, otru- vācieši. Rezultāts- viens vai abi pagalam, valsts arī cauri. Ar ko omi būtu jāsveic?......... Nu karoja ģeds, nu aizej uz brāļkapiem, aprunājies ar vēl dzīvajiem, ierauj savu simtiņu un zu hausen. Kas tai vajprātā bij svinams....

Par to izlidošanu, hm, tas kauč kā vēl naivāk- i kas ta viņus metīs? Eirōpa neļaus- ne par velti taču viņi tik ļoti tur cenšas tikt- i mūsējie čuššš.. Vipendrristiem ļoti patīk Eirōpa, jo tur var visādas petkevičas &Co un aurēt par "apspiestību" )) Un eirōpa drīzāk pati pakārsies, nekā ļaus kādu ļoti "apspiesto" kaut kur "apspiest"...
Kā bija ar to valodu ru pilsoņiem? Pienāca termiņi un?... "Varonīgi" pagarināja, ja nemaldos, vēl uz gadu? Līdz ar to pilnīgi skaidrs signāls- "ru varat turpināt visu, kā līdz šim, nekas īsti par to nebūs, pa retam DP &Co kaut ko pagrozīsies un viss, jo mums ir bail no krievijas bumbām un eirōpas birokrātijas tizluma, kura dēļ Latvijai var nākties atkal maksāt kādas soda naudas... utt"..
Un tad te kaut kāds žigis paziņo- "nu nu nu!! - ja kas, tad ziniet, ka mēs... nu, mēs jūs... šito, nu... skaidrs, ja?!!"
16.maijs 2024, 18:41 | links
 
Garām, ja ni bum bum tad brauc tur kur bum bum, robeža nav aizslēgta. Tieši šādu iztapoņu dēļ tie kretīni nemācījās valsts valodu vairāk ka 30 gadus, un turpinas nemācīties ja pat valsts galvenā tv ir gatavie lupatas!

Karlis_K, 15.maijs 2024, 18:50[/quote]

nu... Tv uzskata, ka ir tieši pretēji- ka viņi, acīmredzot, ir makten cēli, jo redz grib/uzstāj, ka jābūt iekļaujošiem, tolerējošiem, blabla...
Kad savulaik uztaisīja to bilingvālismu izglītībā, tas bija domāts, lai ru vieglāk iekļautos, iemacītos un bez šoka pamazām pārietu pilnībā uz latviešu un viss čikiniekā... Bet prakse parādīja pavisam citu bildi- tas bilingvālisms ievilkās uz neplānoti entiem gadiem i kas? Vienalga vairums "vilku uz mežu skatās".
16.maijs 2024, 18:15 | links
 
LTV1 Cīnās un organizē debates par eiroparlamenta vēlēšanām, lai tās notiktu krievu valodā, jeb netieši atbalsta divvalodības pastāvēšanu Latvijā.
Pieklajigs, 15.maijs 2024, 13:32


Njā zemāk vairs nevar krist mūsu tvešņiki, nožēlojami, labi ka neskatos tv jau cik gadus.

Ja cilvēki ni bum bum no LV valodas, tad kaut kas ir jāpaskaidro ru
FishMV, 15.maijs 2024, 13:58


Garām, ja ni bum bum tad brauc tur kur bum bum, robeža nav aizslēgta. Tieši šādu iztapoņu dēļ tie kretīni nemācījās valsts valodu vairāk ka 30 gadus, un turpinas nemācīties ja pat valsts galvenā tv ir gatavie lupatas!
15.maijs 2024, 18:50 | links
 
Daddy.Tu esi ideālais latvietis.Pārsvarā mēs visi tādi. Daži tikai mēģina tēlot labos un gudros. Visai labi nesanāk.Ja par sevi,tad labāk ne.Politika nav mans aicinājums.Un man trūkst dažu nepieciešamo īpašību.Es nemāku solīt.Un melošana arī nepadodas.Un ja vēl parēķina cik copes nāksies izlaist.
15.maijs 2024, 18:35 | links
 
Nu, hoķim gatavi (alus un sircdrapes)?? :)
15.maijs 2024, 16:57 | links
 
a pats?? :)))
piesakies, es par Tevi nobalsošu, normāls vecis!! :)

es nederu - alkatīgs, varaskārs, gatavs uz sīkām nelietībām...

daddy_j, 15.maijs 2024, 16:40


turklāt es arī bailīgs esmu...
https://nra.lv/pasaule/457144-sasauts-slovakijas-premjerministrs-roberts-fico.htm
15.maijs 2024, 16:41 | links
 
Kuri tad būtu tie labie kandidāti?Latvijā gan ir sena tradīcija.Kandidāts ir labs līdz vēlēšanām. Veiksmīgi nokļūstot Saeimā labais kandidāts klusiņām noslīkst tajā purvā.

Bjorgvins, 15.maijs 2024, 16:33


a pats?? :)))
piesakies, es par Tevi nobalsošu, normāls vecis!! :)

es nederu - alkatīgs, varaskārs, gatavs uz sīkām nelietībām...
15.maijs 2024, 16:40 | links
 
Atkal intensīva apakšveļas reklāma.Pēc cenām spriežot apakšveļa jāiegādājas komplektā ar meiteni.
15.maijs 2024, 16:36 | links
 
Kuri tad būtu tie labie kandidāti?Latvijā gan ir sena tradīcija.Kandidāts ir labs līdz vēlēšanām. Veiksmīgi nokļūstot Saeimā labais kandidāts klusiņām noslīkst tajā purvā.
15.maijs 2024, 16:33 | links
 
jegersz [53m]: Jegerz,Tu aicini balsot par tiem pašiem, lai kas mainītos. Ģeniāli.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 12:25

Ja nepamanīji, es neaicinu, bet norādīju uz tavu pausto absurdu.Un ja nepamanījii, es norādu esošās valdības, ltv1 apsurdu.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 12:33


Ja cilvēki ni bum bum no LV valodas, tad kaut kas ir jāpaskaidro ru, tā kā Žigis, apsveica 9 maijā, bet piekodināja , ja te jūs sāksiet vipendrivacsa, tad izlidosiet no valsts.
15.maijs 2024, 13:58 | links
 
LTV1 Cīnās un organizē debates par eiroparlamenta vēlēšanām, lai tās notiktu krievu valodā, jeb netieši atbalsta divvalodības pastāvēšanu Latvijā.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 13:32


Raksti sūdzību valodas centram:
https://www.vvc.gov.lv/lv/iestades-kontakti?utm_source=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F
Sūdzību Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs
https://www.lvrtc.lv/kontakti/

Sūdzību ministru prezidentei.

Bet kā tas saistīts ar tavu nebalsošanu un sūdzēšanos par pro-krievisku politiķu īpatsvaru politikā?
15.maijs 2024, 13:42 | links
 
Un šodien, kas piedalās protestos pret Izreālu, dīvaiņu zilo savienība.
Un šodien ltv grib dot tiesības okupantiem. Tur pat nav jābūt vangai, lai uzminētu kādi karogi plīvos šeit pēc gadiem.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 09:46
par kādām tiesībām okupantiem iet runa???
15.maijs 2024, 12:55 | links
 
Jegerz,Tu aicini balsot par tiem pašiem, lai kas mainītos. Ģeniāli.

Pieklajigs, 15.maijs 2024, 12:25


Ja nepamanīji, es neaicinu, bet norādīju uz tavu pausto absurdu.
15.maijs 2024, 12:28 | links
 
Pieklajigs, tu ar savu protestu kultivē pret ko protestē. Ģeniāli, apsveicu.
15.maijs 2024, 12:19 | links
 
Ja nepiedalies vēlēšanās,tad nav ko čīkstēt ka viss slikti.Ir gana daudz labu kandidātu,tikai šie pamuļķi kam kariņš visur vainīgs,noteikti nav spējīgi tos ieraudzīt,jo gaida solījumus kad atcels nodokļus,un pacels algu,pat nesaprotot ka to nav iespējams izdarīt.Un pašlaik kamēr ir karš uz diez kādu izaugsmi nav ko cerēt ne ar kādu valdību,pašlaik jādara viss lai kremļa aģenti ir maksimāli tālu no varas
15.maijs 2024, 12:10 | links
 
jegersz.Nu nav tava patiesība vienīgā.Arī pieklājīgajam ir pilnīgi normāls latvieša viedoklis par notiekošo.Arī nebalsot ir savu uzskatu paušana. Tu jegersz saki,ka jāiet uz vēlēšanām.A par ko vēlēt? Tu vari nosaukt kaut vienu latviešu partiju,kas būtu izcēlusies arko pozitīvu?Daudzi cilvēki arī iet uz vēlēšanām.Jo jegersz tā teica.Aiziet un bezmērķīgi nobalso par vienalga ko.Pēc tam visi brīnās - Saeimā baigais borščs.
15.maijs 2024, 10:02 | links
 
Uh, kā manu pjano komentāru dzēsa iepriekš šeit par ltv1, ka tas ir prokremlisms midzenis. Šodien ltv1 uz Eiropas parlamenta debatēm organizēs 4 pārraides krievu valodā. Nesaprotu, kā cilvēki neredz, kā kremlis ir sadējis savas kolorado vaboles.
Mankurti ibio. Neiešu es balsot vairs. Izbaudīšu no malas, kā Latvija pazūd. Apnicis cīnīties un kādam skaidrot.

Pieklajigs, 14.maijs 2024, 21:49


Neej, neej, būs vairāk balsu Glorijai. Lūk dēl tādiem negājējiem arī drīz būsim guberņa, un Ušakovs gubernatos.
15.maijs 2024, 08:53 | links
 
Uh, kā manu pjano komentāru dzēsa iepriekš šeit par ltv1, ka tas ir prokremlisms midzenis. Šodien ltv1 uz Eiropas parlamenta debatēm organizēs 4 pārraides krievu valodā. Nesaprotu, kā cilvēki neredz, kā kremlis ir sadējis savas kolorado vaboles.
Mankurti ibio. Neiešu es balsot vairs. Izbaudīšu no malas, kā Latvija pazūd. Apnicis cīnīties un kādam skaidrot.

Pieklajigs, 14.maijs 2024, 21:49

Uh, kā manu pjano komentāru dzēsa iepriekš šeit par ltv1, ka tas ir prokremlisms midzenis. Šodien ltv1 uz Eiropas parlamenta debatēm organizēs 4 pārraides krievu valodā. Nesaprotu, kā cilvēki neredz, kā kremlis ir sadējis savas kolorado vaboles.
Mankurti ibio. Neiešu es balsot vairs. Izbaudīšu no malas, kā Latvija pazūd. Apnicis cīnīties un kādam skaidrot.

Pieklajigs, 14.maijs 2024, 21:49


Tevi gan pamuļķi apbižoja.
Sēdēsi savā bedrē un turpināsi smirdēt vai balsosi un centīsies ko ietekmēt?
Ir tēze, ja nebalso, tad neesi tiesīgs sūdzēties un komentēt.
Bet tev pačīkstēt jau patīk un spriedumu visu vietā esi pieņēmis.
15.maijs 2024, 00:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager