es lietoju uz sapaliem 0,2, bet shogad paarieshu uz 0,17, esmu meeginaajis ar 0,12 sitiens nav! sapalam vispaar ir cieta mute, labi ka toreiz neviens nepaneema, savaadaak nervi buutu cupaa :)
Man aizgājušo foreļu skaits pēc atskabargu atlocīšanas palielinājās minimāli. Lai nu kā, bet kautkā jau ir jāsaudzē foreles. Nav viņu tik daudz cik gribētu, jo sevišķi liela izmēra.
mēģināju ar novīlētām atskabargām,sporta pēc tas ir pat interesanti,toties kad biju palaidis pāris,nu vai maķenīt vairāk,skaistas zivis vairs prāts nemaz nenesās uz jokiem.Viņas paskrien pretī un uztaisa tādus cīparus ka mute paliek vaļā un tā vien uzmanies ka tur kāds kukainis neilido.Bet varbūt neesmu tik liels specs,lai ķertu bez atskabargām.
es foreļoju uz Aglijas 0,south bend1 un celta 1,visi franču.Bet mazajiem vizuļiem ir viena nelaime-reizēm mazās dziļi ierij.Bet uz šiem esmu noķēris 44 cm alatu,pasen gan un arī skaistas foreles.