Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Raih
Sen jau būtu ķēruši lašus legāli,diemžēl ihtiandri nestāsta .pie kuriem ņužņijiem tovariščiem jāiet. Šamie arī droši vien palīdzēja ZM darba grupā, kura lemšot par nākotni,iestumt 2 pārstāvjus[tikpat cik makšķerniekiem] Demokrātija ;)
22.oktobris 2013, 20:21 | links
 
Raih.
Kādu šaunamo?Vajag ar bomi pastaigāt gar krastu.Un atkal kāds aizpeld ar vēderu uz augšu!
Bet ja nopietni,nav mums ko rieties(sobačitsa)!
Gan Tev,gan man,gan ihtiandram,gan tīkliniekam un dūrējam sava taisnība un tiesa.Kurš no mums pareizāks?
Pastāvošā vara radījusi un rada šīs spēles noteikumus,tad arī lai rūpējas par to ievērošanu un spriež taisnīgu(netaisnīgu) tiesu.

Lbruno, 22.oktobris 2013, 16:26

Kāpēc man būtu taisnība? Es to nesaku. Es nebūt nesaku,ka kādam ir man jāļauj ķert zivi nārsta laikā. Ja es to reizumis daru,tad tikai tādēļ,ka nevaru noturēties,un apzinos,ka mani var noķert un "sasiet". Bet ja ihtiandrs vaimanā,ka šādā situācijā netiek ievērotas viņa ,nabadziņa, demokrātiskās likumiskās tiesības, tas tas ir ļoooti neobjektīvs skatījums,maigi izsakoties...
Man nav nekas pret ihtiandriem,man viņi pat patīk,tāpat kā dūrēji. Uztveru viņus līdzvērtīgi copmanim. Taču ar šiem rīkiem ir daudz lielāki negausības-mantrausības riski. Ar spini tādus daudzumus nenoslaktēsi.
22.oktobris 2013, 19:52 | links
 
Gadījuma pēc Dripi nepazīsti?Pa gabalu izskatījās,nevainīgi pastaigājas,risinot biznesa sarunas.
Nez kāpēc notiesāja.
22.oktobris 2013, 18:55 | links
 
Brontozaur.tā arī neesmu saņēmis atbildi.Kas un kā ir jādara,lai tiktu pieņemtas slepenas un ļoti ātras izmaiņas? Subjektīvs viedoklis,cik? Un tā,kā šādi teksti ietekmē nevainīgu peldēšanu un fotofilmiņu kvalitāti ,šis teksts no Jūsu mājas lapas tika zibenīgi izdzēsts un mājas lapa noslepenota.Nez kapēc?

Мы все, не секрет, и раньше в меру своих сил бились над этой темой. Сначала нам открыли море. Потом Даугаву на нескольких участках и несколько (ну совсем несколько) озёр. И наконец, найдя нужного человека в нужном месте в нужное время (звёзды так сложились и помогли некоторые товарищи, если они себя не хотят называть) удалось наконец! Усё, теперь и я точно ухожу на пенсию... Пусть не мне лично удалось, но главное дело для ПО в Латвии сделато! Ура-а-а! ...................
22.oktobris 2013, 18:47 | links
 
Ok, sapratu. Perpendikul, citus spiningotājus manīji, vai tikai "mēsli" zvejo? Kā ir bijis ar citiem gadiem, zivs ķērās pirms nārst un nārsta laikā vai pa ziemu?
22.oktobris 2013, 16:49 | links
 
ne to linku ieliku. Te būs īstais:

22.oktobris 2013, 16:32 | links
 
Morda: pie Hesa maliķi vispār ahu...., jo savus pričendalus pat dienas laikā nekaunas slēpt:



Pagājušajā nedēļa nostaigāju no HESa līdz krācēm un nevienu sitienu tā arī neredzēju. Tik pāris izgājieni rīta agrumā un viss.
Šis apm 200-300.m. tīkls liecina, ka kaut kas jau ir ienācis.
22.oktobris 2013, 16:31 | links
 
Raih.
Kādu šaunamo?Vajag ar bomi pastaigāt gar krastu.Un atkal kāds aizpeld ar vēderu uz augšu!
Bet ja nopietni,nav mums ko rieties(sobačitsa)!
Gan Tev,gan man,gan ihtiandram,gan tīkliniekam un dūrējam sava taisnība un tiesa.Kurš no mums pareizāks?
Pastāvošā vara radījusi un rada šīs spēles noteikumus,tad arī lai rūpējas par to ievērošanu un spriež taisnīgu(netaisnīgu) tiesu.
22.oktobris 2013, 16:26 | links
 
Buenavista
Ko tu tur ņemies? Nesaproti,kādēļ tas viss tā? Jums,ihtiandriem,vainu pierādīt vispār nav iespējams-nomet harpūnu uz grunts un kāp laukā-tipa es te tāds baigais dabas pētnieks-lašus dikti mīlu un zem ūdens tos tikai paijāju! Tādēļ arī aizliedza ņurkot vispār,un pareizi darīja. Ja tu viens tāds labs,tad esi tikai ohujennijs izņēmums no diezgan negausīga bara. Un ja tu nelien ārā,tad pareizi vien ir,ka šaudās
22.oktobris 2013, 14:58 | links
 
Kādas prognozes ar lasi Daugavā? Būs, ķersies licenzētajā posmā zem hesa? Ir iespēja, ka viņš vispār ir ienācis ņemot vērā apstākļus grīvā, kur racējs strādā un ūdens ir di**ā?

PS
Varbūt, ka tur jau viss notiek?

Morda, 22.oktobris 2013, 14:33


Varbūt, varbūt notiek :) Ikgadējie matadori tur jau labu laiku atpakaļ sāka ieņemt perspektīvākās vietas :)
22.oktobris 2013, 14:44 | links
 
Kādas prognozes ar lasi Daugavā? Būs, ķersies licenzētajā posmā zem hesa? Ir iespēja, ka viņš vispār ir ienācis ņemot vērā apstākļus grīvā, kur racējs strādā un ūdens ir di**ā?

PS
Varbūt, ka tur jau viss notiek?
22.oktobris 2013, 14:33 | links
 
26. Aizliegts atrasties ūdenstilpēs vai to tiešā tuvumā:
26.1. ar zivju un vēžu ieguves rīkiem, ja to lietošana attiecīgajā laikā un vietā nav atļauta,......

Inspektoriem, cīņai ar zemūdens medniekiem, kuriem ir zemūdens šautene un kuri mūk-

http://www.youtube.com/watch?v=_wdabfHZ0vU

Preventīvs efekts. Iepirkti , teiksim 10 ieroči.
Zemūdens mednieks nezina, vai vides inspektoram tāds ir un vai ir līdz. Bet, ja saka, vai rāda, lien ārā, tad ir uzreiz jāklausa. Neklausi-saņem.
Nevaru gan atrast, kāds efekts ūdenī. Uzpeld, kopā ar zivīm? Bet varbūt ir arī ierīces ar maigākiem spriegumiem? Kāda ir ietekme uz zivīm?Viena maliķa noķeršana attaisno zaudējumus?......................

Brusis, 17.oktobris 2013, 16:22

Ir OK.
Sestdien biju Gaujā. Parkā teritorijā. Ar VISU z/m ekipējumu izņemot šaujamo un kukānu. Taču rokas bija priekšmets no attāluma līdzīgs pneimatiskām zemūdens stroķim ( videokameras kronšteins ar trīs lukturiem).
Vai es kaut ko pārkāpu?
Vai man ir pienākums, ja "rāda, lien ārā" peldēt uz nesaprotamas personas pusi, kurā ar Civillikumā noteikto žestikulāciju man rāda - "lien ārā"?
Šaujiet nost uzreiz. Nafig vel kaut kādus tizerus vajag.
Demokrātiskā valstī taču dzīvojam.
Atļaušos atkārtoties. Esmu zemūdens mednieks. Savu atsevišķo "kolēģu" darbības dēļ, vairakkārt esmu saskāries ar ārkārtīgi neadekvāto rīcību no inspektoru un tml. personu puses. Vēlos ieteikt tikai vienu - no sākuma konstatējiet pārkāpumu un tikai pēc tam ķeraties klāt tā novēršanai. Būtu vēl labāk lai Jums būtu līdzekli pārkāpuma preventīvai novēršanai bet pagaidām tā ir kā ir. Diemžēl.
Bet... tēmēt uz manu pusi ar PIELADĒTO kaujas ieroci uz izdarīt brīdinājuma šāvienu neievērojot "Ieroču aprīties likumā" minētus nosacījumus ir (Krimināllikumā ziņā) savādāks (salīdzinot ar taimiņu iegūšanu neatļauta laikā/vietā) traktējams pārkāpums.
Nobeigumam. Inspektoriem vajag materiāli - tehnisko nodrošinājumu, mazliet tolerances un štatu paplašināšanu. Makšķerniekiem (t.sk. zemūdens medniekiem) - STRIKTI pieturēties pie MN "gara" ievērošanas. Jo MN burtu IMHO neviens viennozīmīgi iztulkot nevar.
22.oktobris 2013, 14:26 | links
 
Vispār jau pasākums bija: Lašiem būt katrā māja, leduskapī un naudas makā.
22.oktobris 2013, 14:05 | links
 
Ir, ir pasākums--Lašiem būt uz galda...
22.oktobris 2013, 12:29 | links
 
Imations, konstatēto pārkāpumu skaits varbūt ir samazinājies tāpat kā normālu inspektoru skaits. Tas arī viss. Un laši un taimiņi ir ienākuši strauji un lielā skaitā. Tai lašveidīgo nārsta padarīšanai vajag lielāku publicitāti info un video, kā tas bija pirms pāris gadiem, kad tika apbraukātas skolas un stāstīts par to. Lai cilvēki saprot, ka vajag izskaust maliķus un pašiem maliķiem arī būs mazāka vēlme iesaistīties tik visiem zināmā akcijā...
Nezinu vai tagad arī tik vērienīgi notiek tādi pasākumi kā "Lašiem būt".
22.oktobris 2013, 02:29 | links
 
Inspektori laikam pamodīsies tik ziemā un rušinās sniegu ap katru copmani,vai tik nav noslēpts kāds izstīdzējis nonārstojis taimēns

raihs, 19.oktobris 2013, 20:14


A ko viņiem tagad citu darīt? Vienai daļai nodevas ir smaksātas, tā ka atliek tik sēdēt mājās.
19.oktobris 2013, 20:22 | links
 
Inspektori laikam pamodīsies tik ziemā un rušinās sniegu ap katru copmani,vai tik nav noslēpts kāds izstīdzējis nonārstojis taimēns
19.oktobris 2013, 20:14 | links
 
redzēju NG baraucot caur Baltezeru :) jā Adažos ar "staigātāju" pietiek :(
19.oktobris 2013, 20:14 | links
 
šodien izmetu tādu apli Rīga- Salacgrīva- Valmiera-Cēsis -Rīga, pamatā gar Salacu un Gauju, meklējām manas mierīgās zivis, bet ne par to stāsts, rīta agrumā pie visām Salacas "interesantajām" krācēm posmā no Salacgrīvas līdz Staicelei bija 2-4 mašīnas :):),ap 10iem mašīnu vairs nebija...., rīta pastaigai laiks beidzies :):):),

arī pie Gaujas pastaigāties un piknikot gribētāju bija gana un, kas dīvaini, vis labāk gaisu ostīt esot tieši pie straujākajiem upes posmiem, mierīgajās vietās arī gaiss esot tāds sastāvējies :):):):)

Salacas lejtecē ūdens sapūsts dikti daudz bija, Gaujā zem vasaras līmeņa
19.oktobris 2013, 20:03 | links
 
Hūū.... upes posms šodien nostaigāts, nārsta strautā 5 dambji vēl pajaukti, bebru saime mājās bubina un dauza dūrītēm pret sienu,
bet lielo zivi nemana. visā upē viena praugberzīte, iepriekšējos divus gadus tas bija oktobra paša sākuma rādītājs. Līmenis gan ir patīkami cēlies.

Daži cilvēki šodien bija šodien labi pavērojuši zivju lēkšanu.
19.oktobris 2013, 17:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager