Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
nu bet vobleriits ljoti labs
7.oktobris 2013, 20:33 | links
 
Un vēl runā ka cope ir atpūta:)
7.oktobris 2013, 19:59 | links
 
buutu skumji,ja to vobleriiti norautu naakamajaa reizee

Ruu, 7.oktobris 2013, 19:53


skumji būtu ja raihs pautu zaudētu :)
7.oktobris 2013, 19:55 | links
 
buutu skumji,ja to vobleriiti norautu naakamajaa reizee
7.oktobris 2013, 19:53 | links
 
Raihs
Pauts vecs.....:-)
7.oktobris 2013, 19:39 | links
 
... dzīvoju 500 m no upes un tāpat eju mētāt, pat ja noķers, nu ieliks pirmai reizei ls 20, - smieklu nauda, ja salīdzina ar jebko, kaut vai ar iztērēto copei, nodzerto vai nosmēķēto. iesnas izārstēt maksā dārgāk

jurists, 7.oktobris 2013, 19:15

Intīma anekdote iz dzīves par šo tēmu.
Pavasaris.Salaca. Mētāju,Zaceps.A voblerīti žēl-šis jau n-tās zivis man sagādājis,uzticību ieguvis. Raustu,raustu,nēkā... Nu neko-ģērbjos nost un lienu ledainajā ūdenī. Voblerīti dabūju,bet nākamajā dienā jūtu,ka viens pauts kaut kā sācis sāpēt. Bļin,pusgadu noņēmos-gāju pie urologiem,dzēru dārgas zāles. Paskaitīju-vismaz 200Ls iztērēju. Varbūt tomēr vajadzēja raut nost to voblerīti?:)
7.oktobris 2013, 19:29 | links
 
... dzīvoju 500 m no upes un tāpat eju mētāt, pat ja noķers, nu ieliks pirmai reizei ls 20, - smieklu nauda, ja salīdzina ar jebko, kaut vai ar iztērēto copei, nodzerto vai nosmēķēto. iesnas izārstēt maksā dārgāk
7.oktobris 2013, 19:15 | links
 
Pieņems jaunos MN,uztaisīs LM,līdz ar ko atcels ,,svētās" zivs statusu un varēs ķert!:)

Personiski es vienmēr esmu bijis par LM. Ne tādēļ,ka tur kaut kas labs un pareizs,bet tādēļ,ka citas izejas nav principā!

raihs, 7.oktobris 2013, 17:28


Kā tur bij...ā...viedi vārdi!Man viens paziņa,kurš ir kaislīgs ,,lašotājs" tieši tā arī teica:,,labāk es samaksāšu,nevis slapstīšos kā noziedznieks!"
7.oktobris 2013, 17:49 | links
 
Pieņems jaunos MN,uztaisīs LM,līdz ar ko atcels ,,svētās" zivs statusu un varēs ķert!:)

Personiski es vienmēr esmu bijis par LM. Ne tādēļ,ka tur kaut kas labs un pareizs,bet tādēļ,ka citas izejas nav principā!
7.oktobris 2013, 17:28 | links
 
Besī laukā, ka nevar raibos pat ķert un laist vaļā. Dzīvoju 300 m no upes un pēc darba pat nevar izskriet uz upi pamētāt. Riebjas man tie likumi. Tagad janvāris jāgaida lai lašus un taimiņus paspiningotu. ZB. Un kāpēc to decembri aizliedza.... Es uzskatu, ka liegumam rādīties pie upes būtu jābūt no oktobra 3. nedēļas līdz novembra beigām. Tas būtu pieņemami un tas būtu kompromis. Un kāpēc tiek ierobežoti nabaga spiningotāji, turpretī Daugavā lupata pie lupatas un nekas nemainās. Zvejnieki dara ko vēlas a spiningotājs, kurš grib pēc darba iziet izvēdināt galvu un pamētāt spini un varbūt noķert un atlaist kādu taimiņu var tikai pasūkāt čupa čups un ieslēgt outdoor chanel un palūrēt ka Amerikāņi ķer uz mušu skaistus lašus rudenī un laiž vaļā..... Būs jāpārvācas uz ārzemēm nevis dēļ tā, ka nevar darbu atrast, bet dēļ tā, ka neļauj makšķerēt....

biomasters, 7.oktobris 2013, 17:20

Jā,par to decembri es vēl arvien nevaru nomierināties-nu kurš idiots izvirzīja šo priekšlikumu un kurš(i) akceptēja??? Tiešām labprāt dzirdētu vārdus,uzvārdus un adreses. Par nārsta laika liegumu,protams,nav ko gausties-ka nevar,ta nevar,bet nārsts sākas 15.10 un beidzas max ap 5.12.(nevajag pieminēt izņēmumus)
7.oktobris 2013, 17:25 | links
 
Besī laukā, ka nevar raibos pat ķert un laist vaļā. Dzīvoju 300 m no upes un pēc darba pat nevar izskriet uz upi pamētāt. Riebjas man tie likumi. Tagad janvāris jāgaida lai lašus un taimiņus paspiningotu. ZB. Un kāpēc to decembri aizliedza.... Es uzskatu, ka liegumam rādīties pie upes būtu jābūt no oktobra 3. nedēļas līdz novembra beigām. Tas būtu pieņemami un tas būtu kompromis. Un kāpēc tiek ierobežoti nabaga spiningotāji, turpretī Daugavā lupata pie lupatas un nekas nemainās. Zvejnieki dara ko vēlas a spiningotājs, kurš grib pēc darba iziet izvēdināt galvu un pamētāt spini un varbūt noķert un atlaist kādu taimiņu var tikai pasūkāt čupa čups un ieslēgt outdoor chanel un palūrēt ka Amerikāņi ķer uz mušu skaistus lašus rudenī un laiž vaļā..... Būs jāpārvācas uz ārzemēm nevis dēļ tā, ka nevar darbu atrast, bet dēļ tā, ka neļauj makšķerēt....

biomasters, 7.oktobris 2013, 17:20


Pieņems jaunos MN,uztaisīs LM,līdz ar ko atcels ,,svētās" zivs statusu un varēs ķert!:)
7.oktobris 2013, 17:24 | links
 
Besī laukā, ka nevar raibos pat ķert un laist vaļā. Dzīvoju 300 m no upes un pēc darba pat nevar izskriet uz upi pamētāt. Riebjas man tie likumi. Tagad janvāris jāgaida lai lašus un taimiņus paspiningotu. ZB. Un kāpēc to decembri aizliedza.... Es uzskatu, ka liegumam rādīties pie upes būtu jābūt no oktobra 3. nedēļas līdz novembra beigām. Tas būtu pieņemami un tas būtu kompromis. Un kāpēc tiek ierobežoti nabaga spiningotāji, turpretī Daugavā lupata pie lupatas un nekas nemainās. Zvejnieki dara ko vēlas a spiningotājs, kurš grib pēc darba iziet izvēdināt galvu un pamētāt spini un varbūt noķert un atlaist kādu taimiņu var tikai pasūkāt čupa čups un ieslēgt outdoor chanel un palūrēt ka Amerikāņi ķer uz mušu skaistus lašus rudenī un laiž vaļā..... Būs jāpārvācas uz ārzemēm nevis dēļ tā, ka nevar darbu atrast, bet dēļ tā, ka neļauj makšķerēt....
7.oktobris 2013, 17:20 | links
 
Es par to dažkārt domāju :)
6.oktobris 2013, 16:07 | links
 
Loshuliganos,
Vai tu jau sāc attīrīt čakras? :)
6.oktobris 2013, 15:03 | links
 
adriatico - protams ka, zivij ir vienalga kā, kad un kur viņu nomušī. No racionālā viedokļa, makšķerēšana ir diezgan muļķīga, resursu šķērdēšana, labāk pasportot. Labāk palasi 37 bodhisattvas ceļus kuri ir tie īstenie, un rod spēku sevī atteikties no copes un velti sevi cilvēcei :) http://old.aliens.lv/new.php?lang=lv&id=1&k=742
6.oktobris 2013, 10:14 | links
 
Pārdodu St.Croix dakšas ar atskabargām. Tests 3-30.kg, garums 1.8.m. Interesentus, lūdzu gaidīt naktī zem Siguldas tilta. Cena runājama :)
5.oktobris 2013, 23:23 | links
 
Gaujaa virs tilta Strenchos var tak meetaat, vai ne?
Sodien doshos uz to galu un domaaju, ka ir jaapiebrauc kkur uz kaadu briidi tomeer.. :D
5.oktobris 2013, 09:51 | links
 
Gaujā atsākušies līdaku iznācieni, laikam jau tas vairāk ir mīts, ka līdakas kopā ar raibajiem nemēdz būt
5.oktobris 2013, 09:27 | links
 
Atskabarga ir gan āķim, gan žebēklim...bet ne par to---kopš vismaz Jaunsudrabiņa laikiem zivis mušītas visdažādākajos veidos,pārsvarā pārtikai un iztikšanai; tas pats turpinās arī šobrīd, tikai daļa sabiedrības ,t.i.,makšķernieki, nav gluži ar to mierā
5.oktobris 2013, 08:59 | links
 
Hmm, ar ko atšķiras duršana ar žebērkli un spiningošana Daugavā pie HESa ,kas vairāk līdzinās cemmerēšanai,bet oficiāli ļauta?

adriatico, 5.oktobris 2013, 08:20

Īr divas atšķirības:
1.Durot izmanto citus "instrumentus",
2.LM vietas negarantē MN ievērošanu un kārtību. Jo tas ir tikai bizness.
5.oktobris 2013, 08:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager