Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Klauni tā pat domā-ko tas slapstās pretējā krastā!!DD
1.decembris 2011, 23:20 | links
 
eMka tevi vai Viepli ieraugot ir jābēg ... ne tikai jāmaina virziens :)))
1.decembris 2011, 23:04 | links
 
Vot tut i zadumalsja narod...:D
1.decembris 2011, 22:56 | links
 
Raihs, ķipa kā tajā anekdotē, kur copmanis upes krastā dzird "ej d.irst", pēc brīža atkal "ej d.irst" jau tuvāk....:DDDDDDDD
1.decembris 2011, 22:46 | links
 
laaaabs :)
1.decembris 2011, 22:44 | links
 
:)
1.decembris 2011, 22:40 | links
 
:)
1.decembris 2011, 22:29 | links
 
:D
1.decembris 2011, 22:19 | links
 
:)
1.decembris 2011, 22:18 | links
 
Klauna klasifikācija eMKas izpratnē-cilvēks,kurš negrib satikt eMK-veidīgos upes krastā,cilvēks,kurš vienkārši grib atnākt pie upes un pabūt viens ar dabu,nevis pavadīt dienu,atbildot uz jautājumiem,ko ļoti skaļi uzdod pretējā krastā krastā stāvošs tipiņš žokejcepurē. Un ir pilnīgi skaidrs,ka tas cilvēks nekad tādam ākstam neatbildēs,ka noķēris,piemēram, 2-3 zivis
1.decembris 2011, 22:14 | links
 
Sāpes nebija :D Diena izdevusies :) Klauni slapstās pa pretējo krastu...
Klauna pazīmes : brīdī, kad viņš tiek pārsteigts parasti maina pārvietošanās virzienu, pēc mirkļa parādās kādu gabalu tālāk, bez kādas uzkabes. Uz jautājumu "kā ķeras", parasti atbild negribīgi, pārsvarā gadījumu nekā nav noķēris, kad distance jau lielāka atkal pazūd nezināmā virzienā :)
1.decembris 2011, 21:57 | links
 
Šodien divi taimēni un viens nokratījās un vēl viens sitiens!:)
1.decembris 2011, 20:54 | links
 
Re kā visi pie upēm, es ar bij :) Vienu tamiņzelli pavilku, tiesa nelielu ~2kg, nebij pat jālaiž vaļā, pie kājām pats atkabinājās, pieliektās atkarpes uz 3. longa. Neliekuļošu, cīņas nekādas, ārā nāca kā vēdzele, tādi nu ir tie nop...šies raibie :) Jā, Gaujā tas nebij, es jau mazo upju cienītājs, ūdens beidzot pa feino, pacēlies krietni, un galvenais ka vazājos lepnā vientulībā! :) Viens gan nepatīk, ka nu tik ātri satumst, tieši biju iekarsis tā riktīgi, vēl viena zuve iznāca, daudz maktenāka, bet skuju, tumsa apsteidza. Laikam jālaiž rīt ar..
1.decembris 2011, 18:19 | links
 
Mans čujs šodien bij riktīgs h..ujs(re,kā dzejā sanāca)-it kā gribēju bik nolīst no tautas-un it kā labā vietā-un nekā..un nevienam nekā...
1.decembris 2011, 18:04 | links
 
Dārziņos ar viens kumžiks šodien dabūts..
1.decembris 2011, 17:33 | links
 
Lai dzīve nešķistu tik rožaina tad teikšu, ka ne visur Gaujā ir laši. Šodien posmā kurā biju es neviens neko nenoķēra. Bija čujs, ka jābrauc uz citu vietu, vajag tomēr pirmajam čujam klausīt. Zinu, ka ir daži nelieli noķerti, dažiem no tiem pat tika dāvāta dzīvība.
1.decembris 2011, 15:06 | links
 
Vēl tik zvejam rīt vajag savu veco raidījumu palaist tautās, tad gan Gauja pa brīvdienām dabūs trūkties:))
1.decembris 2011, 11:17 | links
 
Gāāāaaļenieki, gāāaaļenieki!!!
Tūlīt ieradīsies āfrikāņu cilts vadonis un iespraudīs mietu.
Butes spaiņiem, lašus maisiem...
1.decembris 2011, 11:06 | links
 
Man jau ziņas ienāca par padsmit gabaliem pie Siguldas :DD
1.decembris 2011, 09:58 | links
 
Šodien jau no agra rīta Gauja ir pilna ar spiningotājiem, man jau ienācās ziņa par 3,4 tiamiņu no Siguldas. Teikšu godīgi, es arī braukšu sestdien, vismaz vizuļu krājumus patīrīšu :), mēģināsim iefilmēt kas notiek pie upes, tad, kad drīkst spiningot un kas zin, var būt kāds jocīgais arī pieķerās...., katrā gadījumā neko sliktu tajā, ka ir legāla iespēja noķert svēto govi neredzu, diemžēl vismaz 70-80% noķerto zivju netiks palaistas atpakaļ, bet nu tādi mēs esam...
1.decembris 2011, 09:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager