Lašveidīgo spiningošanas sāpe!

Daudzās lašu un taimiņu apdzīvotās latvijas upes....
Visaas zivju audzeetavaas zivis baro ar granulaam, garša nekaada, briiviibaa augušam lasiitim , vai taimiņam pat gaļai ir savaadaaka struktuura (muskuļaināka) un pats galvenais gardaaka, ciinaas viņš cienījami, kas to nav izbaudiijis lai eed norvēgijas zivis.
20.februāris 2015, 19:22 | links
 
gaumes lieta,negaršo man mūsu lasis.un arī labi,roka nepaslīdēs viņu paņemt :)
20.februāris 2015, 16:40 | links
 
Citāts no mana kulta rakstnieka Bulgakova:
Вторая свежесть - вот что вздор! Свежесть бывает только одна - первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая!

raihs, 20.februāris 2015, 13:56


Manam Bulgakovs ar ir topā...;)
20.februāris 2015, 14:46 | links
 
Citāts no mana kulta rakstnieka Bulgakova:
Вторая свежесть - вот что вздор! Свежесть бывает только одна - первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая!
20.februāris 2015, 13:56 | links
 
Divreiz esmu pircis svaigu norvēģu lasi, trešoreiz nepirkšu! Kad paodu, man uzrāva, tā šķebinošā smarža. Tomēr mājās izcepām, aiznesām gabalu kaķenei- tā atteicās! :D
Auksti kūpināts gan garšo labāk.
20.februāris 2015, 13:43 | links
 
Nu vismaz viens otrs prātīgs viedoklis. Līdz šim te biju vairāk redzējis tekstus, ka treknais Norvēģijas lasītis kabina iekšā visiem vietējiem u.t.t.
Var jau būt, ka uz vietas no audzētavas paņemts tas ar visiem hormoniem, krāsvielām u.c. labumiem arī ir gana gards, bet kamēr te uz bodi atbrauc, tikām jau kā Bulgakova romānā - otrā svaiguma zivtiņ, kas garšo slikti.
Tepat maksas dīķī, kur visticamāk tāpat ar granulām baro, noķerta, iztīrīta, sasaldēta un pēcāk atkausēta zive tāpat sit pušu iepriekšminētos Norvēģijas brīnumus, bet par svaigu vai upes mantu pat neizteikšos.
20.februāris 2015, 12:48 | links
 
Labak pacelt cenu makškernieku kartei un nep-st copmaņiem praatu. Pagajušo gadu 2 pumpainos dabuju-garša taaada, ka nevar saliidzinaat ar Norveeģu lasi, lai veikala lašus eed tie, kas nevar atļauties noķert Latvijas uudeņos kaadu pumpaino.

opusums, 19.februāris 2015, 00:14

Ko var gribēt ja no Norges jau atbrauc hormonus un krāsvielas sarijies. Tad jau labāk aizlaist uz kādu maksas dīķi un dīķa foreli izķeselēt, tai vismaz garša +/- pēc zivs.
20.februāris 2015, 11:52 | links
 
Tas pat ir labi, ka neatlaus patureet, mazaak acis , kuras redzees, ka es pumpaino lieku maisiņā un evakueejos no upes ar savu lomu.
19.februāris 2015, 00:47 | links
 
I nesapņojiet, nekad pie mums upēs kur notiek dabiskais nārsts neatļaus brīvi paturēt lašus, tikai ar licenzēm vai pigu :) Te nav ziemeļi, Kanāda vai rašen tālie austrumi kur laši upēs ienāk tik biezā slānī ka var pāriet uz otru krastu pa to mugurām :) Saprotu ka gribas, bet jābūt reālistiem. Tikai jūra, lūdzu zēģelējiet tās plašumus un ceriet ka uzskriesiet virsū kādam lašu baram. starp citu man ne tikai nepatīk pats copes process jūrā, kad truli jāmētā tik uz dullo, bet arī pašu lašu un taimiņu izskats tur. Pa manam tie daudz interesantāki paliek kad ienāk upēs, uzpucējas :) tie neizteiksmīgi baltie ar vārgajām zvīņām man ne visai.
19.februāris 2015, 00:26 | links
 
Labak pacelt cenu makškernieku kartei un nep-st copmaņiem praatu. Pagajušo gadu 2 pumpainos dabuju-garša taaada, ka nevar saliidzinaat ar Norveeģu lasi, lai veikala lašus eed tie, kas nevar atļauties noķert Latvijas uudeņos kaadu pumpaino.
19.februāris 2015, 00:14 | links
 
acīmredzot kad pārmēru sabiezē, vajag apkārt ilgspējīgu mieru , klusumu, sev un "ģimenei":)
18.februāris 2015, 23:05 | links
 
Tai pat laikā taisnība par to "peļņu"-nu kāda nu tur peļņa,paskaitiet-smiekls nāk! Tiem pagastvečiem ar saviem "atkatiem" pietiek atliektiem galiem,lai viņi sacerētos uz "lielo" licenžu peļņu:)
16.februāris 2015, 22:33 | citēt | nosūdzēt | links

Tad jau šamie ir gatavi par kapeiku lohu līdz Kujai uzdzīt? :D
18.februāris 2015, 23:00 | links
 
Lai arī es esmu LM atbalstītājs,ja daļa no ienākumiem netiks iepeldināta atpakaļ upē+daļa kontroles nodrošināšanai,tad tpu uz to visu!

Izklausās labi:) Ja paskatamies uz LM ezeros ,zinu vairākus ,kur 5cu gadu laikā naf ne ziftiņu ielaišanai naudiņa, ne kontrolei. Diemžēl:(

Šai lietai (LM) vajadzētu būt gana "caurspīdīgai", lai rastos ticība:)
18.februāris 2015, 22:33 | links
 
Un gan jau būs arī NanoInspektori :)
17.februāris 2015, 09:19 | links
 
Ja ieviesīs LM Gaujā, diez šie NanoLašus arī laidīs iekšā?
17.februāris 2015, 09:19 | links
 
Lai arī es esmu LM atbalstītājs,ja daļa no ienākumiem netiks iepeldināta atpakaļ upē+daļa kontroles nodrošināšanai,tad tpu uz to visu!
Tai pat laikā taisnība par to "peļņu"-nu kāda nu tur peļņa,paskaitiet-smiekls nāk! Tiem pagastvečiem ar saviem "atkatiem" pietiek atliektiem galiem,lai viņi sacerētos uz "lielo" licenžu peļņu:)
16.februāris 2015, 22:33 | links
 
nu NETICU es kad pēkšņi ir uzradušies cēlsirdīgi cilvēki kas tik ļoti raizējas par zivju resursiem Gaujā,NETICU.ja tiešām LM būtu ieviesta tikai un vienīgi zivju resursu pavairošanai,man nebūtu iebildumu,bet kā visur un vienmēr galvenā ir peļņa,un pārējais cēlsirdīgais paliek kautkur otrajā plānā

cojs, 16.februāris 2015, 22:09


Klau, šis galīgi nav nekas jauns, bet n-tās reizes deldēts teksts.
NETICĒT izskatās pēc tiesībām, tiesības ir, var ievērot var neievērot, bet tomēr, ja tās ir, tad vajag teikt- NETICU.
Tomēr, saskatīt visur peļņu, apsipienu un vēl kādas neģēlības, tas jau izskatās kā pienākums, no kura nekur nesprukt :D
Nešķiet, ka tāda dikti pasekla pieeja un saprašana par notikumiem?
16.februāris 2015, 22:21 | links
 
nu NETICU es kad pēkšņi ir uzradušies cēlsirdīgi cilvēki kas tik ļoti raizējas par zivju resursiem Gaujā,NETICU.ja tiešām LM būtu ieviesta tikai un vienīgi zivju resursu pavairošanai,man nebūtu iebildumu,bet kā visur un vienmēr galvenā ir peļņa,un pārējais cēlsirdīgais paliek kautkur otrajā plānā
16.februāris 2015, 22:09 | links
 
Nu re-kamēr rakstīju,sulla nocementēja manis teikto. Nē,vispār sanāk,ka es viņa,jo viņš pirmais paspēja:)
16.februāris 2015, 22:02 | links
 
Bet kapēc nebraugt pie Igauņiem pamācīties?Viņiem i zivs lielākas i copes vietu vairāk!Paturēt var divas fišas! Ir vietas kur var copēt rudenī un cenas arī saprātīgas!Aizbrauc atvelcies un miers!Tak labāk neka gar vienu upi slapstīties bērnus ķerot!Vai ne tā?

willijs, 16.februāris 2015, 21:58


nu es esmu tāds dīvainītis kuram patīk copēt tikai savās, man iemīļotās upēs, negribu nekādus Igauņu ūdeņus ;) Piemēram zem Rīgas hes varētu valkāt kaut 30k lašus pa 5 eiriki es tur neietu, lai arī Rīgā dzīvoju. Man primārais ir vieta un tikai tad loms.
16.februāris 2015, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager