Alūksnes rajons

Ā, aizmirsu, iesaku uz mūsu pusi braukt ar kādu bezceļu auto, jo pilsētā šobrīd ielas ir izvandītas trakāk kā pēc kara :D
28.augusts 2013, 19:06 | links
 
Paldies, mēģinās braukt. Eholots gan man vēl nav, tā ka nāksies vien durt namatēva ar pirkstu norādītā virzienā:)
28.augusts 2013, 14:27 | links
 
"Lāzberģis"- tur līdz perspektīvām vietām nav tālu jāairē, tikai iepriekš papēti laika prognozes- pie spēcīgiem R, D ZR vējiem tajā krastā sanāk pamatīgs vilnis.
Vēl ir "Jaunsētas", kempings "Ezermalas 44".
Obligāti vajag eholotu, savādāk ezerā būs grūti ko saprast :)
28.augusts 2013, 12:45 | links
 
Viesu nams "Lāzberģis",netālu no upeskakta...Esmu bijis ziemā,iespaidi labi...
27.augusts 2013, 20:18 | links
 
Varbūt ne pa tēmu bet taisos ar madām un puiku nobraukt līdz mazam bānītim, nu un skaidrs ka kāds spinierīts ar līdz paņemsies tā tīr nejauš iekš bagāžniek. Bet nav nojēgs ku palikt pa nakt un ku braukt copēt:) Varbūt kāds var ieteikt kād mīlīg vietiņ pie ezer (vislabāk jau alūksnietim pie sāniem) kur divarpus cilvēkiem pārlaist nakt un no rīt izīrēt laivel un pacopēt? Mīļš paldiesīš jau iepriekš. Apsolos atskaitīties tepat kau ku ap vīkend.

suits, 27.augusts 2013, 20:06

29166262
Tas telefona nummurs ,,Lāzberģī",kur ir tas, ko uzskaiti un licenzi arī var pie saimnieka iegādāties.
Ir citas vietas arī,bet par tām nezinu.Lai veicas!!!

snipiens, 27.augusts 2013, 20:14


Piemirsu...tas ir pie Alūksnes ezera.
27.augusts 2013, 20:16 | links
 
Varbūt ne pa tēmu bet taisos ar madām un puiku nobraukt līdz mazam bānītim, nu un skaidrs ka kāds spinierīts ar līdz paņemsies tā tīr nejauš iekš bagāžniek. Bet nav nojēgs ku palikt pa nakt un ku braukt copēt:) Varbūt kāds var ieteikt kād mīlīg vietiņ pie ezer (vislabāk jau alūksnietim pie sāniem) kur divarpus cilvēkiem pārlaist nakt un no rīt izīrēt laivel un pacopēt? Mīļš paldiesīš jau iepriekš. Apsolos atskaitīties tepat kau ku ap vīkend.

suits, 27.augusts 2013, 20:06


29166262
Tas telefona nummurs ,,Lāzberģī",kur ir tas, ko uzskaiti un licenzi arī var pie saimnieka iegādāties.
Ir citas vietas arī,bet par tām nezinu.Lai veicas!!!
27.augusts 2013, 20:14 | links
 
Varbūt ne pa tēmu bet taisos ar madām un puiku nobraukt līdz mazam bānītim, nu un skaidrs ka kāds spinierīts ar līdz paņemsies tā tīr nejauš iekš bagāžniek. Bet nav nojēgs ku palikt pa nakt un ku braukt copēt:) Varbūt kāds var ieteikt kād mīlīg vietiņ pie ezer (vislabāk jau alūksnietim pie sāniem) kur divarpus cilvēkiem pārlaist nakt un no rīt izīrēt laivel un pacopēt? Mīļš paldiesīš jau iepriekš. Apsolos atskaitīties tepat kau ku ap vīkend.
27.augusts 2013, 20:06 | links
 
Aizbraucu uz sev zināmu vietu, paķēru šodien fīderi līdz.. Sajaucu vairāk kā pusspaini barības.. Sāku mērīt grunti.. Atnāk cits copmanis, krievs. Šis šeit vakar jau esot sēdējis.. Piekāpos un devos prom, jo diviem tomēr ir par šauru.. Meklēju citu vietu... Bet tā kā nepazīstu apkārtni izvazājos nepajokam... Kapus labi apskatīju:))).... Bet copes vietu tā i otru neatradu.. Paliku necopējis, laivu ar līdz nepaķēru.. Noķēru tikai un vienīgi ablomu, pat makšķeri neiemērcis.. :)))
Varbūt kāds padalīsies ar vietām.. Lai nākamreiz tik stulbi nesanāk :)))
P.S. laivotāju ļoti daudz, bet tie izskatijās ir uz plēsējiem orientējušies..

mjuniors, 18.augusts 2013, 14:51

Ko tur paļauties.Ja jau reiz tiki pie ūdens tad visus na!Vieta NAV nopirkta! :))
18.augusts 2013, 17:55 | links
 
Nav tik traki :))).. Man vienkārši nepatīk kolhozs.. Es pats notinos..
18.augusts 2013, 16:48 | links
 
Šis šeit vakar jau esot sēdējis..
Tas labs! Iekāp autobusā...apsēdies,viens tāds pienāk: Es vakar te sēdēju! Celies kājās un stāvi!
Ieej bārā,...atkal vakar viens ir sēdējis!DD Atbrauc mājās pēc copes...un izrādās ka pie sievas arī vakar viens ir sēdējis!!Kā lai atrodu ,kur vakar neviens nav sēdējis ?D
18.augusts 2013, 16:06 | links
 
Ko ta tu tik kautrīgs,būtu teicis, ka rindas kārtībā šodien tava kārta...:)
18.augusts 2013, 15:55 | links
 
Aizbraucu uz sev zināmu vietu, paķēru šodien fīderi līdz.. Sajaucu vairāk kā pusspaini barības.. Sāku mērīt grunti.. Atnāk cits copmanis, krievs. Šis šeit vakar jau esot sēdējis.. Piekāpos un devos prom, jo diviem tomēr ir par šauru.. Meklēju citu vietu... Bet tā kā nepazīstu apkārtni izvazājos nepajokam... Kapus labi apskatīju:))).... Bet copes vietu tā i otru neatradu.. Paliku necopējis, laivu ar līdz nepaķēru.. Noķēru tikai un vienīgi ablomu, pat makšķeri neiemērcis.. :)))
Varbūt kāds padalīsies ar vietām.. Lai nākamreiz tik stulbi nesanāk :)))
P.S. laivotāju ļoti daudz, bet tie izskatijās ir uz plēsējiem orientējušies..
18.augusts 2013, 14:51 | links
 
Šodien rīta pusē ģedam uz rotiņa paņēmusi līdaka, vilcis lēnā garā, te pēkšņi- nenāk vairs. Kas par lietu? Domājis- zālēs ieskrēja vai, bet nē, sāk spinings smagi pumpēt un bremze kaukt. Vilcis vilcis, gandrīz jau līdz laivai atmocījis, un pļurkt- nezvērs palaidis līdaku vaļā. Bet interesanti, ka līdaku bija paņēmis liels zandarts, ar ilkņiem pilnīgi caurumi līdakā izplēsti.
Vispār, zivis ķeras.
11.augusts 2013, 15:05 | links
 
Motoru jaudas ierobežojums ir tikai maijā.
9.augusts 2013, 14:08 | links
 
Sveikiņi. Gribēju apjautāties, vai Alūksnes ezerā vēl jo projām ir 3,6 kW motoru ierobežojums, un ja ir, "cik sāpīgi" vides inspektori uztvers to , ka pārvietojies lēnām ar 9,8 zs motoru un pūsli?
PS. Neesmu ar savu laivu Alūknes ezerā bijis un arī tā reize bija ~12 gadus atpakaļ :).
Paldies
9.augusts 2013, 12:31 | links
 
Šodien atkal biju uz ezeru aizšāvis.. Peldošie "sūdi" šoreiz vējam bij aizpūsti un ūdens bij dzidrs.. Varbūt arī tas ietekmēja copi.. Jo raudām nebij kur paslēpties, noķēru tikai 5 gab. Un sešus brekšukus.. Man te iegāja info par baltajiem, tad nopirku tos ar.. Bet teikšu cope vienkārši bij slikta.. Ap četriem, sāka pūst vējš un ar pludiņu pacopēt vienkārši nevarēja.. Tāda man bij 2h gara cope..
P.s. kamēr es iekārtojos copes vietā manīju peldam lielu līni, ap 40 cm.. :)..
5.augusts 2013, 18:14 | links
 
vakar bijam iebraukushi uz plakanajiem peec sveetkiem izveedinaat pohas. psc vienkaarshi kaada smaka, kolegja peregaru metra attaluma pat nesaost. :( kas notiek ar ezeru?
5.augusts 2013, 09:07 | links
 
Cope ir izdevusies! Sāku ap vieniem un beidzu ap pusseptiņiem.. Tomēr šodien man bij makšķeres izvēle.. Iebaroju un zivtiņa visu laiku ņēma... Raudiņa, bij arī smuks izmērs ap pus četriem sāka parādīties brekšuki.. Kopā ap 10 gab.. svērt nesvēru.. Būtu vēl vairāk to, bet beidzās slieka. Kukurūzu negribīgi ņema, bet tikai rauda.. Tas īsumā viss, noteikti vēl apciemošo.. Un nakošo gad laikam būs jāņem gada licenze :))))
29.jūlijs 2013, 21:51 | links
 
Audenieks, kreisē un raugies pēc ašuku medībām - tur viņi divreiz stundā atgriežas ;) ezers liels.
29.jūlijs 2013, 08:45 | links
 
šodien ezerā, salīdzinot ar vakardienu, ļoti zied ūdens. Vēja nav, visa tā putra stāv uz vietas. Vietām no ūdens nāk nelāga smaka, aizdomas, ka varētu būt zilaļģes. Rīt parīt sola ļoti karstu, nekas labs nebūs..
Piekrītu Akmens_Viesis, tagad negaiss ar kārtīgu lietu derētu!
29.jūlijs 2013, 00:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager