Alūksnes rajons

Likumu regulējošo noteikumu neesamība attaisno negodīgu rīcību?

Jeb ja nav likuma par to ka sacensību laikā nedrīkst mainīt nolikumu, bet, ja maina, par to jāpaziņo visiem sacensību dalībniekiem, ja nav likuma ka lomu svēršanai jāparedz vairāk laika kā no 14:00:00 līdz 14:00:59 tad par to nedrīkst izteikt sašutumu?

Diemžēl ALJA vadība nespēj publiski atbildēt atbalstītājam un CL portāla lasītājiem, tāpēc ļoti apšaubāms ir fakts par spēju izdarīt secinājumus.

Normālā valstī ALJAS vadītājs atkāptos no amata, pie mums droši vien jau ir uzņēmies politisko atbildību.
13.novembris 2012, 09:26 | links
 
Eu, nu ieviesiet vispirms ar likumu noteiktu procentu, cik no ienākumiem jābūt balvu fondā...
Citādi skaidrības nebūs nekad. Ko, bija solījums, ka uzvarētāji saņems pilnu bagāžnieku ar rotiņiem? Ir ieradums katrā copes reizē atpelnīt par licenci samaksāto?
Un 980 latu uzskatīt par milzīgu peļņu arī ir dīvaini - to naudu varēja iztērēt plakātā vien, ja mākslinieks ar vārdu...
Paliek problēmas ar pēcmaču rūgtumu un apbižotiem sponsoriem. Vai jaunā vadība spēj darīt secinājumus, rādīs laiciņš un nākamā gada dalībnieku skaits.
13.novembris 2012, 08:48 | links
 
Man kā vēsturniecei tomēr gribētos zināt ar ko tas sacensību nesmukums beidzās.Varbūt jāsūta pašvaldībai iegrāmatots pieprasījums par AlJAS nesavtīgo rīcību sacensību organizēšanā.
Papētīju iepriekšējo gadu ALJAS pārskatus un,lai cik tas jocīgi ar neliktos,nekur nemanīju ienākumus no sacensību organizēšanas.Kautkas te nedaudz smird.
12.novembris 2012, 22:11 | links
 
Tev arī sveicieni! :)
Parasti šī svētku nedēļa asociējas ar vasaras sezonas noslēgumu :))
11.novembris 2012, 18:29 | links
 
Ar velci nekā, apstājāmies paklausīties patriotiskas dziesmas un pamētāt ... galarezultāts divi zemmēri un viens mēra līdaks.
Visiem sveicieni šajā svētku nedēļā !
11.novembris 2012, 18:03 | links
 
Vajag kā juglas ezerā bija tas feiks - bļitkotāji uz putuplasta! Tā arī mums, ledmīļiem, 25x25 m putuplasta plostu, var ieurbt, var pārvietoties - ko vairāk vajag! :D
8.novembris 2012, 22:40 | links
 
Tikai līdz ziemai-2 mēneši :(
8.novembris 2012, 22:04 | links
 
Par trofejasariem nav ko ņirgāties, tie ir visur:- vienā ezeriņā visi uzskatīja ka asars lielāks par sprīdi vienkārši tur nav...un tā ntos gadus! Kāds teica ka tinēs esot kas smukāks bijis, bet vispār švaki! Un tad es pagājušās sezonas gandrīz pēdējos ledos ar mazu šķērseni - un tur pat planētām nevajadzēja rindā stāties! Eh..gaidu pirmo ledu - tajā ezerā sezonu iesākšu un pēdējo copi tur nobeigšu! Tas tā - labi sākts būs labi beigts!
8.novembris 2012, 21:56 | links
 
To saliņu mums šogad ,tā pat kā pagājušo gad dala kā gribumzāles :DD
8.novembris 2012, 21:37 | links
 
Bumsi -6 malovata,un diezvai būs!
8.novembris 2012, 21:33 | links
 
Bums-no piektdienas uz sestdienu -4...
8.novembris 2012, 21:13 | links
 
Vienmēr gatavs!!!
8.novembris 2012, 21:11 | links
 
šonakt Alūksnē būs -6*
8.novembris 2012, 21:11 | links
 
Alūksnē trofejnieki ņems tad kad planētas rindā sastāsies :))
8.novembris 2012, 21:10 | links
 
Es neatbalstu, ne muhļāžas, ne 'sarunātas sacensības', bet ... Vai šobrīd vēl kādam neliekas, ka pastāv kāda kreisā kustība, kura negrib, lai Alūksnes ezerā izķer trofejniekasarus :D?
8.novembris 2012, 21:04 | links
 
Ja tiešām bija tās sponsoru balvas un tika izmantotas citiem mērķiem, tā ir cita runa! Tā pat nav runa - tā ir cūcība! Bet jā nē - izbaudām procesu un neiespringstam! Man par dalību ir kvīts, tā ka neticu ka zēni to naudu var tā vienkārši iestūķēt kabatās! Ja var - kaut kas nopietni ir jāmaina jo tas liecina par ilgstošu tautas ap...išanu!
8.novembris 2012, 21:04 | links
 
degazivs ne par to ir stāsts. tā vienkārši ir ņirgāšanās par dalībniekiem. paņēma naudu, sponsoru labākās balvas, a to ko nevajadzēja sadalīja uzvarētājiem, ķipa ņemiet tos sūdus mums tā pat nevajag. bukletiņu no rapala :D
8.novembris 2012, 20:59 | links
 
Rezumē: sacenes ir priekš cilvēkiem, kuri izprot to jēgu...
8.novembris 2012, 20:56 | links
 
Nedomāju ka kāds brauca atpelnīt iztērēto naudu. Ir elementāras lietas, spēles laikā noteikumus nemaina, pirms atsaucies uz atbalstītāju vienojies ar viņu par to un sponsoru balvas ir domātas dalībniekiem.
8.novembris 2012, 20:52 | links
 
Ja es gribētu segt sava hobija t.i. copes izmaksas ar balvām vai zivīm, tad man katru copes reizi būtu jāparkāpj visi copes noteikumi, likumi un ētikas normas...pareizāk - man būtu jāmakšķerē ar rūtaino vai elektrību! :D :D
8.novembris 2012, 20:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager