Laivas un to motori

Jurik [Vakar]: mmartins [Vakar]: Šitā gumijaVo. Arī ļoti labs variants. Es gan maz ticu iespējai, ka sūc pietiekami gaisu lai motors nedarbotos un tai pat laikā nav redzamas degvielas noplūdes, bet nu Mārtiņa variants būs pareizāks ko pirmo pārbaudīt.
Jā, man tajā saplaisājušajā vietā sūca gaisu un manāmi suloja bendžoiss.
Jaunam motoram tā nevarētu būt.
19.maijs 2024, 13:27 | links
 
RaimisD [8:34]: Dadzis12 [Vakar]: Viss pilnīgi jauns pirkts tiko, bet nu jāuzmet acs būs.Pārbaude.
Pacel ārējo bāku virs motora, lai tecētu pašplūsmā. Neaizmirsti atskrūvēt gaisa pieplūdes skrūvi.

Ja motors nenoslēpst pēc 3-4 min. Tad pie vainas sūkņa membrāna.
Ja noslāpst, tad vaina pašā maģistrālē vai konektoros.
Paldies par padomu. Jāizdara
19.maijs 2024, 09:34 | links
 
Dadzis12 [Vakar]: Viss pilnīgi jauns pirkts tiko, bet nu jāuzmet acs būs.
Pārbaude.
Pacel ārējo bāku virs motora, lai tecētu pašplūsmā. Neaizmirsti atskrūvēt gaisa pieplūdes skrūvi.

Ja motors nenoslēpst pēc 3-4 min. Tad pie vainas sūkņa membrāna.
Ja noslāpst, tad vaina pašā maģistrālē vai konektoros.
19.maijs 2024, 08:34 | links
 
Jurik [Vakar]: Dadzis12 [Vakar]: mmartins [20:20]: Degvielas šļauka tā, kas ar "bumbieri" nav saplaisājusi ?
Konektoriem gumijas nav saplaisājušas ?
Man tā bija tajā galā, kas konektējas pie motora. Sūca iekšā gaisu un viss bija kā pēc augstāk minētā scenārija.
Palīdzēja tā štepseļa nomaiņa uz šļaukas.Viss pilnīgi jauns pirkts tiko, bet nu jāuzmet acs būs.Bumbieris taču ir pareizā virzienā? :)
Domāju ka jā, tur virsū bultiņa.
19.maijs 2024, 05:33 | links
 
Dadzis12 [Vakar]: mmartins [20:20]: Degvielas šļauka tā, kas ar "bumbieri" nav saplaisājusi ?
Konektoriem gumijas nav saplaisājušas ?
Man tā bija tajā galā, kas konektējas pie motora. Sūca iekšā gaisu un viss bija kā pēc augstāk minētā scenārija.
Palīdzēja tā štepseļa nomaiņa uz šļaukas.Viss pilnīgi jauns pirkts tiko, bet nu jāuzmet acs būs.
Bumbieris taču ir pareizā virzienā? :)
18.maijs 2024, 22:04 | links
 
mmartins [Vakar]: Degvielas šļauka tā, kas ar "bumbieri" nav saplaisājusi ?
Konektoriem gumijas nav saplaisājušas ?
Man tā bija tajā galā, kas konektējas pie motora. Sūca iekšā gaisu un viss bija kā pēc augstāk minētā scenārija.
Palīdzēja tā štepseļa nomaiņa uz šļaukas.
Viss pilnīgi jauns pirkts tiko, bet nu jāuzmet acs būs.
18.maijs 2024, 21:50 | links
 
Jurik [Vakar]: Varbut pat meklējot vainu apiet visu to padarīsanu ar konektoriem un pieslēgt ārējo bāku pa taisno pie degvielas sūkņa
Būs jāizprovē.
18.maijs 2024, 21:49 | links
 
Varbut pat meklējot vainu apiet visu to padarīsanu ar konektoriem un pieslēgt ārējo bāku pa taisno pie degvielas sūkņa
18.maijs 2024, 21:28 | links
 
mmartins [Vakar]: Šitā gumija
Vo. Arī ļoti labs variants. Es gan maz ticu iespējai, ka sūc pietiekami gaisu lai motors nedarbotos un tai pat laikā nav redzamas degvielas noplūdes, bet nu Mārtiņa variants būs pareizāks ko pirmo pārbaudīt.
18.maijs 2024, 21:27 | links
 

Šitā gumija
18.maijs 2024, 20:30 | links
 
Degvielas šļauka tā, kas ar "bumbieri" nav saplaisājusi ?
Konektoriem gumijas nav saplaisājušas ?
Man tā bija tajā galā, kas konektējas pie motora. Sūca iekšā gaisu un viss bija kā pēc augstāk minētā scenārija.
Palīdzēja tā štepseļa nomaiņa uz šļaukas.
18.maijs 2024, 20:20 | links
 
Jurik [Vakar]: Dadzis12 [31m]: ZMA [38m]: Dadzis12 [25m]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.Gaisa padeve ir atvērta ?Un visu laiku tas atkārtojas, pabrauc no vietas 2-3min un atkal slāpst nost. Uzpumpē ar 1x aiziet un atkal tas pats pēc 2-3minVisticamāk sūknī problēma. Nezinu konkreti par šo motoru, bet sūkņa membrānu nomaiņa var glābt. Uz iebūvētās bākas nejūti problēmu tik ļoti, jo tā atrodas virs karburatora un pērkontēvs degvielu tajā spiež iekšā arī ar beigtu sūkni.
Es arī uz to pašu pusi sliecos, ka degvielas sūknis.
Vienkārši čomam pilnīgi jaunam Tohatsu arī ar iebūvēto bāku bija tas pats joks, bet viņš kkā atrada īsto pozīciju bākai un degvielas vadiem un viss ir tagad labi. Viņam gan iebūvētās bākas nav vispār
18.maijs 2024, 17:29 | links
 
Dadzis12 [Vakar]: ZMA [38m]: Dadzis12 [25m]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.Gaisa padeve ir atvērta ?Un visu laiku tas atkārtojas, pabrauc no vietas 2-3min un atkal slāpst nost. Uzpumpē ar 1x aiziet un atkal tas pats pēc 2-3min
Visticamāk sūknī problēma. Nezinu konkreti par šo motoru, bet sūkņa membrānu nomaiņa var glābt. Uz iebūvētās bākas nejūti problēmu tik ļoti, jo tā atrodas virs karburatora un pērkontēvs degvielu tajā spiež iekšā arī ar beigtu sūkni.
18.maijs 2024, 17:20 | links
 
ZMA [Vakar]: Dadzis12 [25m]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.Gaisa padeve ir atvērta ?
Un visu laiku tas atkārtojas, pabrauc no vietas 2-3min un atkal slāpst nost. Uzpumpē ar 1x aiziet un atkal tas pats pēc 2-3min
18.maijs 2024, 16:58 | links
 
ZMA [Vakar]: Dadzis12 [24m]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.Gaisa padeve ir atvērta ?
Ir jā.
18.maijs 2024, 16:56 | links
 
ZMA [Vakar]: Dadzis12 [4m]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.Gaisa padeve ir atvērta ?
Bākām biju domājis .
18.maijs 2024, 16:37 | links
 
Dadzis12 [Vakar]: Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.
Gaisa padeve ir atvērta ?
18.maijs 2024, 16:36 | links
 
Sveiki kungi, pievienoju 5hp Tohatsu dzinējam ārējo bāku un lieta tāda, ka uzpumpē degvielu ar to rokās pumpīti, palaid dzinēji, nobrauc kādu gabalu un noslāpst, uzpumpē atkal un ar 1x rāvienu motors vaļā.
Centos mainīt bākas pozīcijas, degvielas pievadu visādās pozīcijās bet nekā. Nesaprotu, kas pa vainu.
18.maijs 2024, 16:32 | links
 
Ezs87 [15.mai]: multiplikators [6:15]: abramisbrama [Vakar]: Sveiki!
Sekojoša problēma:
Jauns 60z Yamaha motors (Ar rumpeli), vakar devos pirmajā izbraucienā -
Nav jaudas, vairāk par ''pusručku'' griežot nekas nemainas, ne ātrums, ne apgriezieni.
Kas varētu būt par problēmu?
(Uz servisu pieteicos).Jauns 60 un ar rumpeli?Pēdējā laikā aizvie vairāki pavelkās uz amerikāņu tipa laivām - liels motors ar rumpeli. Tiem kam patīk plašumi un daudz brīvas vietas laivā. Man arī.
tieši tā, esmu maucis arī ar 200nieku ar rumpeli, sākumā bik dīvaini kamēr pieradu, vēlāk viss čoina:))
15.maijs 2024, 07:59 | links
 
multiplikators [15.mai]: abramisbrama [Vakar]: Sveiki!
Sekojoša problēma:
Jauns 60z Yamaha motors (Ar rumpeli), vakar devos pirmajā izbraucienā -
Nav jaudas, vairāk par ''pusručku'' griežot nekas nemainas, ne ātrums, ne apgriezieni.
Kas varētu būt par problēmu?
(Uz servisu pieteicos).Jauns 60 un ar rumpeli?
Pēdējā laikā aizvie vairāki pavelkās uz amerikāņu tipa laivām - liels motors ar rumpeli. Tiem kam patīk plašumi un daudz brīvas vietas laivā. Man arī.
15.maijs 2024, 07:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager