Spoles

man viena plauktā stāv jau pāris gadus...tiko pārbaudiju-labi strādā:))))
30.jūnijs 2009, 22:23 | links
 
Bieži pastāv iespeja, ja visai pareizi un saudzigi apietas ar spoli, tad tā kalpo daudzus gadus:))
30.jūnijs 2009, 21:41 | links
 
Ēsmā uz Ģertrūdes/Avotu stūra TICA DAM makšķerēm un spolēm 20/30/40/50% atlaide.
17.jūnijs 2009, 12:27 | links
 
kuto ,nekjuusti tizls... .
15.jūnijs 2009, 23:18 | links
 
Kādam ir pieredze ar Robinson spolēm?
15.jūnijs 2009, 14:28 | links
 
34 Ls par Cormoran CHRONOS AL 6PiF 3000 ir laba cena?
15.jūnijs 2009, 14:11 | links
 
Nu tik liela sajēga kā tev nav - protams, jel cēlais copes Dievs un spoļu konstruktor!!!
15.jūnijs 2009, 10:43 | links
 
kuto,varbuut tev buutu konjkreeti piemeeri??BET GIDIIGI SAKOT MAN SKJIET KA TEV MAZA SAJEEGA PAR TO... .
15.jūnijs 2009, 00:29 | links
 
Šitā inventāra iegāde sagādā galvas sāpes nepajokam. To ko gribās to nevar atļauties, bet to ko var atļauties to negribās :D. Es vēl treknajos gados paspēju rižo Daiwa SOL paņemt, bet nu tagad nopietna inventāra iegādi atlikšu uz nenoteiktu laiku :) Spole ļoti patīk, lai gan nav japīšu ražota, cena gan kodīga
12.jūnijs 2009, 13:47 | links
 
Skaties šeit:shopping.com
12.jūnijs 2009, 10:21 | links
 
Okuma ir labas spoles priekš savas cenas - Okuma pa 30Ls ir taa kaa Salmo pa 60Ls
12.jūnijs 2009, 09:55 | links
 
Ņem šo:Electric Fishing Reel Systems


nebūs pirksti jālauž,piespiež podziņu un viss notiek.
12.jūnijs 2009, 00:37 | links
 
Kādam veidam tev vajag?Uzliec adresi:http://www.jaxon.pl/produkty_en.php un atradīsi=Reels=vai Google meklēt= Reels
12.jūnijs 2009, 00:21 | links
 
Iesakaat kaads man normaalu spoli....?!
pagaidaam no galvas neiet aaraa Daiva sol, bet bik taa cena traucee!!!
12.jūnijs 2009, 00:04 | links
 
nelmu neesu lietojis.bet domāju kad būs laba.jo;savā laikā viens kolchoza amatnieks&virpotājs bij pārtaisijis ņevas spoli uz gultņiem.saprotama lieta kad uz iemetieniem strādāja nesalīdzināmi labāk kā standart variants.
31.maijs 2009, 11:41 | links
 
Ahota un ribalka raidījumā viņa ir nodemonstrēta, tas kurš mak ar inerces spoli rīkoties, domāju būs ļoti apmierināts ... Vēl viņas nav masveida ražošanā un krievi baidās par ķīniešu pakaļdarinājumiem !
31.maijs 2009, 10:19 | links
 
Pēc visa,cik par viņu esmu lasījis,tā tiešām pārspēj Ņevas un Kijevas spoles.Jābūt ļoti labai,un kalpos ar ilgi.Krievijas forumos ir labas atsauksmes.
31.maijs 2009, 09:42 | links
 
Es to neļmu Madonā uz tirgus redzēju, pirmdien iešu noskaidrot cik maksā =]
31.maijs 2009, 09:31 | links
 
Здравствуйте!

Приятно, что Вы заинтересовались "Нельмой", выражаем надежду, что Вы выберете "умную" российскую инерционную катушку в качестве постоянной спутницы на рыбалке. Поверьте, "Нельма" отблагодарит своего
владельца сверх ожиданий, хотя понять её преимущества до
непосредственной рыбалки, способен не каждый, пусть даже и
многоопытный, рыболов.

Появиться в продаже "Нельма" должна в середине лета, приобрести
поначалу можно будет через сайт, с курьерской или почтовой доставкой,
цена в розницу порядка 4000 рублей (можно будет оплатить как банковской картой через билинговую систему, так и обычным банковским переводом или наличными курьеру (для Московского региона), это включая комплект для полевого
обслуживания (запасные подшипники, масло для смазки, и т.д.). Бесплатный диск с
видео-инструкциями (сборка-разборка, техники заброса, возможности
"Нельмы" и т.п.) в комплекте. В магазины поступит спустя некоторое время.

Кстати, те, кто ловит пока что несерийными образцами "Нельмы", рады и
удивлены открывшимся возможностям: забрасывают приманки от 5 г (это профессионалы), основной диапазон массы приманок: от 8-10 г, эти летят на 35 метров, 12 грамм на 55 метров, и до 200 и более грамм, Прочные лески 20-50 lb прекрасно подходят,
народ вытягивает со дна огромные коряги с потерянными другими
рыболовами приманками, поднимают сети, обучаются забросу за считанные
минуты (в том числе и дети, впервые взявшие удилище), ну и ощущение возможности считывать пальцами всё, что
происходит под водой с приманкой или с рыбой, через плетёную леску - не поддаётся
описанию!

Если сообщите нам свои координаты, мы свяжемся с Вами как только
"Нельма" будет готова к отправке, и предложим доставить катушку в удобное для
Вас место и время, выбранным Вами способом.

С уважением,
Алексей
29.maijs 2009, 00:35 | links
 
Tāpēc jau savlaicīgi jāapzinās visas bedres un lamatas.Ko mēs pašlaik redzam - galvanizētie bleķa gabali divreiz nobrauc ar smilšpapīru un kapara vairs nav
28.maijs 2009, 23:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager