Laika apstākļi

Bums, paldies! Šitais bija links, ko es biju kaut kur pazaudējis un nevarēju atcerēties. Izskatās jau smuki, bet - cik ticami?
26.novembris 2012, 19:44 | links
 
Es Winguru neskatos Tas ir domāts tiem kuriem vajag vējus man copei vajag diagrammu kur var redzēt tendences gan vēja,temperatūras un spiediena
http://weatherspark.com/#!dashboard;a=Estonia/Mustvee
26.novembris 2012, 19:36 | links
 
Bums, vai to Tev Windguru teica?
26.novembris 2012, 19:31 | links
 
Mustvee no svētdienas uz pirmdienu -13
26.novembris 2012, 19:29 | links
 
Jeeska, es jau tikai politisko atbildību uzņēmos, tāpēc par laika prognozēm droši varu teikt: "Labs jautājums! Paldies par brīnišķīgo jautājumu! Mēs noteikti ļoti daudz domāsim par šo jautājumu! Par šo jautājumu vajag runāt vēl un vēl. Nodibināsim komisiju šī jautājuma izskatīšanai."

Nu kau kā tā. Kā jau politiskā atbildība.
26.novembris 2012, 19:15 | links
 
Peipusniek
Vajadzēja man ar Tevīm saderēt....:-)
26.novembris 2012, 18:55 | links
 
Ir 21. gadsimts, visvisādu ūber tehnoloģiju pa pilnam, bet ar visu to pat nedēļai uz priekšu laikapstākļus prognozēt nevar..
Točna tik nervus čakarē :D
26.novembris 2012, 17:05 | links
 
Sinoptiķi radušies no politiķiem - abiem nekādas atbildības :))) Aukstums būs .Papētīju kā tās gaisa massas šiverē var uz 1 maksimums uz 2 Sdiezgan precīzi pateikt laiku,IZņemot tos gadījumus ja no Skandināvijas kaut kas nāk uz šito pusi un vienlaicīgi no lielās zemes ,,, ne velti Skandināviju un Baltiju sauc par bardaku meteoroloģijā. Kāpē ? A tāpē ka mēs esam vēl uz silta zemes kluča jeb eiroāzijas maliņā ,pa vidu salīdzinoša silta peļķe (Baltijas jūra) bet tajā krastā jau ziemeļi . .. nekad neviena gaisa massa nav te stabila kā piem Krievijā (tur var precīzu prognozi stabili 4-5 dienām noteikt)
Ziema būs,auksts būs,sniegs būs un ziemas cope arī būs !!!!! . Lai amerikāņi šausminās par 10cm sniedziņu .. mums tā ir parasta parādība :))))
26.novembris 2012, 17:05 | links
 
Tā kaste ar steigu jāmet pa logu laukā! Principā pēdējā laikā kļūst bezjēdzīgi skatīties tos serveru murgus-visi *irš...esmu pat pētījumu veicis-kurš precīzāks.Nekā-vienreiz viens *irš,otrreiz-otrs....
26.novembris 2012, 16:59 | links
 
Ja iepūtīs nordosts tad iespējams ka arī uzsals,tikai cik ilgi vai paspēs izveidot cieto ledu bez sniega.
26.novembris 2012, 16:43 | links
 
Nu es ceru, ka jūs par to Winguru un "sinoptiķiem"
ierēcat, ne nopietni.

Tas jūsu "sinoptiķis" kas sēž Winguru un paredz laiku jūsu kautkādai Alūksnei ir kaste servera izskatā un datorprogramma.
26.novembris 2012, 16:30 | links
 
Arī pasmējos par Windguru. Vispār sinoptiķis ir viena jautra profesija - atbildības var teikt nekādas :) jo tās taču tikai "prognozes".
26.novembris 2012, 15:05 | links
 
liepājai jau arī normālus - sola. yr.no arī sola mīnusus, tiesa mazāk kā windguru...
26.novembris 2012, 14:53 | links
 
Kāds meteriologs būs kaut ko iepīpējis ne to....redzēsi vakarā tas vis pazudīs:-)
26.novembris 2012, 13:43 | links
 
Nu gan WINDGURU pārcenties... prognoze Alūksnei...

26.novembris 2012, 13:24 | links
 
Nu tagad visi mīnusus sola, Alūksnē jau no otrdienas tikai vienu dienu sola +1 pārējās 0 pa dienu pa nakti mīnusos, decembra pirmajās dienās pat -14, tad jau bebri ne par velti cenšas
25.novembris 2012, 23:47 | links
 
Prognozes mainās ik pēc pāris stundām, nu jau atkal Gismeteo iepriecina. Šādi arī varēja palikt :)
25.novembris 2012, 23:38 | links
 
Sniegs šorīt nemaz netraucēja. Finieri, pliči, raudas ņem uz godu. Pie tam izteikti sīko nav.
25.novembris 2012, 10:04 | links
 
Nav ne vainas, Rigaa sniegs, pa celam lietus, bet nobraucot 100 km pie upes forsi pagaidaam, ne lietus ne sniegs, vecu daudz, bet vietas vel ir kur apsesties, veciem pa nakti uz fideriem un gruntenem ir pa karusai, ir raudas un baltie sapali pa kadam, gaidu gaismu, tad man ari buus :):)
25.novembris 2012, 07:38 | links
 
Laiks super:taisījos šorīt uz vienu ezeru līdaķus patrenkāt,līdakas šodien var atpūsties,bet vakarā uz vēdzelēm gan laidīšu....
25.novembris 2012, 06:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager