Copmaņu knifi

Dalīties par aprīkojuma ,dzinēju ,rīku ,spoļu,intresantu mānekļu,remontu ,izgatavošanu
Te tikai viens piemērs,killers,Mandula variantu tur ir daudz,cik pašam izdomas.
6.decembris 2011, 19:12 | links
 
Vairis30;nezinu par kuru variantu Tu runā,bet esmu sev vairākus mazos uztaisījis.Varbūt mazliet savādākus,savādāku materiāla kombinācija un svarā ~no 1gr.līdz nepilni 2.5gr. Upē straumē man strādā labi,kā mazāka straume,tad strādāju ar troiņikiem.Un pa džigiem,paveidu es ielikšu labu variantu apspriešanā.Noteikti tādu materiālu te neviens neizmanto.Man vienkārši negribās fotografēt un rakstīt pašam,jo es no līdzīgiem aprasktiem jau sen atpakaļ to izmēģināju.Fiška visā,ka tas materiāls ir lēni uzpeldošs-ja tā var teikt!
6.decembris 2011, 19:11 | links
 
Cepuri nost to meistaru priekšā kas paši kaut ko maistero,bodēs jau cenas nesamērīgi saskrūvētas,pašam gan nav tāds ķēriens ,nākas iepirkties...,kaut gan uzskatu ,ka dažreiz uz lēta krievu laika bleķa var labāk atķerties, nekā ar dārgu vobleri....
6.decembris 2011, 18:19 | links
 
Balansierus ar rokam man pazistams meistars taisa. Stradaju tikai uz tiem.
6.decembris 2011, 17:56 | links
 
Es tur ieraudzīju mikrodžigu ziemā, interesanti būtu arī šo pamēģināt.
6.decembris 2011, 17:46 | links
 
Te pašķirstot lpp.var redzēt kā apspriež kopējo interesējošo! Labi,varbūt vecāks materiāls,bet jauns jau lēnām nāk klāt!
6.decembris 2011, 17:12 | links
 
Interese ir par visu ko , liets tik iekšā , kas negrib - lai nelasa , šitā , ļoti laba adrese .
6.decembris 2011, 16:44 | links
 
Vairis30;man ar šādiem materiāliem ir kaudzēm adreses.Lai nu ko,bet RU saitos var atrast tik plašu inf. par visādām tēmām.Ja meklē latviešu valodā,tur izdod dažas adreses,uzliec RU-izdos tūkstošiem.Es jau te nevaru likt,citiem tas nepatīk.Un 99% CL lietotāju to arī nelasīs,viņiem vajag neiespringstot atbildi uz konkrēto jautājumu.Ja ir interese,varu pa bļitkām ielikt!
6.decembris 2011, 16:21 | links
 
Āķi, malacis ka ieliki šo linku, dažas ir ĻOTI interesantas mantas.
P.s. Kaut vairāk CITI arī ieliktu savus ražojumus, bet te jau visi klusē kā baltkrievu partizāni. Es to pašu esmu ievērojis arī mednieku saitos, mūsējie ka tik noriet un apd...., bet krievu saitos var tik daudz laba izlasīt!!!
6.decembris 2011, 13:49 | links
 
Tāpat daudz jaunu lietotāju CL saradušies,Viens gabaliņš no copmaņu gudrību,pieredzes arhīva !
6.decembris 2011, 13:37 | links
 
Baltajiem jau vairākus gadus lietoju aizskrūvējamu plastmasas kārbiņu no krēma, +/- 7cm diametrā un 3 cm augstumā. Atskrūvējot vāku baltie nekur nemūk. Vākā caurumus netaisīju, jo iekšā pietiek gaisa.
2.decembris 2011, 21:49 | links
 
Bildē izskatās makten lielāks.
2.decembris 2011, 14:58 | links
 
5cm augstumā un 4cm diametrā
2.decembris 2011, 14:51 | links
 
Doma nav slikta,cik ietilpīgs tas bundulis?
2.decembris 2011, 14:24 | links
 
Šodien iegādājos balto kāpuru glabātuvi. Labums ir tas, ka var:
- viegli glabāt pie drēbēm (iekārts diegā)
- izberot ārā paņemt cik vajag un atbērt atpakaļ.
2.decembris 2011, 14:17 | links
 
Tām čiburaškām tās austiņas viņi taisa(tin,loka,kniebj).Es nopērku skavotājiem domātās stieples U veida skaviņas un aiziet.Vienīgais vēl pilnībā nesaspiežu,un uzlodēju.
24.novembris 2011, 12:28 | links
 
A Linuxam pofig.:)
24.novembris 2011, 08:52 | links
 
Eset strādā godam , atslēdza uz sitiena...:DD !!!
Kam nav Eset labāk nevērt vaļā...!!!!!!!
24.novembris 2011, 08:48 | links
 
Ups, bet man Kasperskis viņu noēda uzreiz!!!
24.novembris 2011, 08:28 | links
 
Jā tai lapā ir zaraza Esets momentāli izmeta laukā virusa signālu un lapu atslēdza
24.novembris 2011, 08:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager