Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [18:35]: Ieskrēju ezerā, man pa prieku nokritās ūdens līmenis, ja lēpenes kā jau rudenī pienākas, tad eglīte vēl jūtas kā vasarā un ir līdz augšai, laikapstākļi ar nelutināja, mazs vējš un saule uz beigām tik iepūta. Tā kā īsta darba cope, ielasīju 4x mērā, izmērs sportiskais, bez uztveramā tīkliņa iztiku, 2x zemmēri un vairākas sekotājas, bakstieni.
Kā jau vienmēr ķērās vakar un ķersies rīt.
Bet nekas, tiekas pie ūdeņiem.Šoavakar arī izbraukāju visus stūrīšus, bet man nekā. Zāles tiešām vairs gandrīz nav, bet es kā zaļknābis tāpat dabūju nedaudz paravēt. Tāda sajūta, ka es kaut ko nepareizi daru, tikai nesaprotu ko. Ravēju zāles ar jerku, chatterbaitu, spintailu, popperi un vienkārši gumiju. Nu nepakam nepierunāju.

Krodzinieks, 16.septembris 2023, 21:08


Izravēju 1/2 ezeru, kur atradi tīru ūdeni bez zālēm?
Melnais caurums un Ezrkrasti/Dušeļu gals?
16.septembris 2023, 22:06 | links
 
Davis-Di [16.09.23]: Ieskrēju ezerā, man pa prieku nokritās ūdens līmenis, ja lēpenes kā jau rudenī pienākas, tad eglīte vēl jūtas kā vasarā un ir līdz augšai, laikapstākļi ar nelutināja, mazs vējš un saule uz beigām tik iepūta. Tā kā īsta darba cope, ielasīju 4x mērā, izmērs sportiskais, bez uztveramā tīkliņa iztiku, 2x zemmēri un vairākas sekotājas, bakstieni.
Kā jau vienmēr ķērās vakar un ķersies rīt.
Bet nekas, tiekas pie ūdeņiem.
Šoavakar arī izbraukāju visus stūrīšus, bet man nekā. Zāles tiešām vairs gandrīz nav, bet es kā zaļknābis tāpat dabūju nedaudz paravēt. Tāda sajūta, ka es kaut ko nepareizi daru, tikai nesaprotu ko. Ravēju zāles ar jerku, chatterbaitu, spintailu, popperi un vienkārši gumiju. Nu nepakam nepierunāju.
16.septembris 2023, 21:08 | links
 
lai gan liekas ka liegums un kormoranu nenormala populacija babites ezera kadam ir izdeviga ! kur nav makskernieku ,tur kormorani vinkarsi vairojas nenormali !

w.t.f, 15.septembris 2023, 21:30


Kurā ezera galā ir nenormāla kormoranu populācija ?Pa vidu toč viņu naf !
16.septembris 2023, 20:00 | links
 
Ieskrēju ezerā, man pa prieku nokritās ūdens līmenis, ja lēpenes kā jau rudenī pienākas, tad eglīte vēl jūtas kā vasarā un ir līdz augšai, laikapstākļi ar nelutināja, mazs vējš un saule uz beigām tik iepūta. Tā kā īsta darba cope, ielasīju 4x mērā, izmērs sportiskais, bez uztveramā tīkliņa iztiku, 2x zemmēri un vairākas sekotājas, bakstieni.
Kā jau vienmēr ķērās vakar un ķersies rīt.
Bet nekas, tiekas pie ūdeņiem.
16.septembris 2023, 18:35 | links
 
lai gan liekas ka liegums un kormoranu nenormala populacija babites ezera kadam ir izdeviga ! kur nav makskernieku ,tur kormorani vinkarsi vairojas nenormali !
15.septembris 2023, 21:30 | links
 
[viss atkarigs no vinu garastavokla, citreiz cilveki ka cilveki ,citrez vienkarsi velme vienkarsi izdrazt

!quote=700487]MT9 [12.sep]: Tīri manas domas !!! Tas ir speciāli organizēts (cirks) parādīt sabiedrībaj ka viņi kautko dara!!!

copmans84, 12.septembris 2023, 19:13
Zemitāna kungs varētu tev iebilst :))Viņš nav nekāds kungs, bet parasta "furaška". :)

Viņiem tik sūdīgi vienmēr viss ir, tik maz maksā, apbižo, nav šitā, nav tā utt, pūš un elš. Bet tie sakārņi tur gadu desmitiem "strādā". A "strādā" viņi tur nu nejau tāpēc, ka ir baigie labdari. :) tulīt oktobrī jāpazvana Inesītei un jāuztaisa būs kāds sižetiņš, pēc tam atkal pus gadu varēs luni dzīt :)

L200, 15.septembris 2023, 19:59[/quote]
15.septembris 2023, 21:19 | links
 
MT9 [12.09.23]: Tīri manas domas !!! Tas ir speciāli organizēts (cirks) parādīt sabiedrībaj ka viņi kautko dara!!!

copmans84, 12.septembris 2023, 19:13
Zemitāna kungs varētu tev iebilst :))
Viņš nav nekāds kungs, bet parasta "furaška". :)

Viņiem tik sūdīgi vienmēr viss ir, tik maz maksā, apbižo, nav šitā, nav tā utt, pūš un elš. Bet tie sakārņi tur gadu desmitiem "strādā". A "strādā" viņi tur nu nejau tāpēc, ka ir baigie labdari. :) tulīt oktobrī jāpazvana Inesītei un jāuztaisa būs kāds sižetiņš, pēc tam atkal pus gadu varēs luni dzīt :)
15.septembris 2023, 19:59 | links
 





Tauta runā, ka vakar kāds tika pie savas mūža zivs, bet cits atkal uzstādīja skaitliski rekordu. Laikam zivtiņas labi iztrakojas, jo šodien man atkal bija standarta Babītes cope - katru zaļsvārci nācās ilgi mānīt, lai tā piekristu apciemot manu laivu :D Tiku pie četrām razbainiecēm ( 50, 52, 65, 69). Stundas divas mēģināju noķert piekto, bet šodien nebija lemts, tādēļ atmetu ar roku un braucu mājās cept to vienīgo, kuru paņēmu vakariņām :) Visiem foršas brīvdienas, neskatieties seriālus, bet laidiet pie dabas, kamēr saulīte vēl silda! ;)
15.septembris 2023, 18:31 | links
 
arì.es teiksim par slinku, lai copētu naktīs:)

svens76, 12.septembris 2023, 23:59


Oj man gan patīk, bet ne spiningot.
Es vienkārši dievinu to momentu, kad daba apklust un ausīs no klusuma sāk džinkstēt!
Maz gan sanāk, kopš trīs bērni un divas+ darba nišas ...
13.septembris 2023, 00:03 | links
 
Davis-Di [12.09.23]: pano snaiperiem naktī līdaku lomi ir fantastiski, tā zivs ņem bezatkazna ja labi tràpa, pàrbaudìts:)

svens76, 12.septembris 2023, 23:42

Bez pano arī ņem pareizā laikā un vietā, vienkārši nav pieņemts to publiskot un daudz runāt par to! Un tie kas regulāri copē naktīs nojauš, bet tomēr dod priekšroku tārpiem, boilām!
:/
arì.es teiksim par slinku, lai copētu naktīs:)
12.septembris 2023, 23:59 | links
 
pano snaiperiem naktī līdaku lomi ir fantastiski, tā zivs ņem bezatkazna ja labi tràpa, pàrbaudìts:)

svens76, 12.septembris 2023, 23:42


Bez pano arī ņem pareizā laikā un vietā, vienkārši nav pieņemts to publiskot un daudz runāt par to! Un tie kas regulāri copē naktīs nojauš, bet tomēr dod priekšroku tārpiem, boilām!
:/
12.septembris 2023, 23:57 | links
 
RaimisD [12.09.23]: Davis-Di [19:12]: Es neteicu, ka līdaka neēd, es teicu ka līdaka ir mazkustīga naktī!Jā sorry, uzrakstīju neiedziļinoties teiktajā.
Precīzi- mazkustīgas.
Bišķi nomāzēsi, nepieliksi mānekli pie paša deguna pat nepakustēsies.

Esmu mēģinājis spiningot naktī bez pano pilnīgs bezcers.
Teikšu vairāk, pat ar optiku, ja nevari pilnīgā tumsā uz čuju trāpīt metra diametra punktā kādus 15-20 m attālumā arī nāksies sūkāt ledu.
pano snaiperiem naktī līdaku lomi ir fantastiski, tā zivs ņem bezatkazna ja labi tràpa, pàrbaudìts:)
12.septembris 2023, 23:42 | links
 
Davis-Di [12.09.23]: Es neteicu, ka līdaka neēd, es teicu ka līdaka ir mazkustīga naktī!
Jā sorry, uzrakstīju neiedziļinoties teiktajā.
Precīzi- mazkustīgas.
Bišķi nomāzēsi, nepieliksi mānekli pie paša deguna pat nepakustēsies.

Esmu mēģinājis spiningot naktī bez pano pilnīgs bezcers.
Teikšu vairāk, pat ar optiku, ja nevari pilnīgā tumsā uz čuju trāpīt metra diametra punktā kādus 15-20 m attālumā arī nāksies sūkāt ledu.
12.septembris 2023, 23:36 | links
 
Kas noķēra to Rēzeknes novada amatpersonu Raznas ezerā?

Davis-Di, 12.septembris 2023, 21:04



https://puaro.lv/tiesiskums/nevis-aizsarga-bet-iznicina-maluzvejnieciba-pieker-valsts-vides-dienesta-amatpersonu/
12.septembris 2023, 21:06 | links
 
Kas noķēra to Rēzeknes novada amatpersonu Raznas ezerā?
12.septembris 2023, 21:04 | links
 
Jo publicēta info ir tikaj no pierīgas un lašupēm par noķertiem brakariem !!! Kur kaut 1 info no latgales Ludzas,Dagdas,Zilupes Krāslavas apkaimes kur ezers pie ezera aiz ezera !!! Un neviens brakars nav noķerts ! Bet ticoet man viņu te ir pietiekamā daudzumā un braukā ne ar lētākajām mašīnām . Bet ezeros gan iebrauc ar aliexpres laivām!!

copmans84, 12.septembris 2023, 20:42


Tik nevajag melus izplatīt!
Papildus VVD aktivitātes atšķiras no pašvaldības, jo ir pašvaldības, kas uzņemas šo funkciju pašas, kā piemēram Rīgā pašvaldības policija!
Papildus paskaties atbildīgās amatpersonas, amatpersonu skaitu par reģioniem, kā arī ūdenskrātuvju skaitu, apjomus!

Man personīgi visa cieņa pret Zemitāna kungu, lai arī Rīgas nēģu skandālā viennozīmīgi neatbalstu viņa pozīciju!

Un par aliexpress laivām arī nevajag muldēt, izņemot ja viņi iespējams brauc makšķerēt privātā kārtā, VVD algu ziņā nav nekāda medusmaize!
12.septembris 2023, 21:03 | links
 
Jo publicēta info ir tikaj no pierīgas un lašupēm par noķertiem brakariem !!! Kur kaut 1 info no latgales Ludzas,Dagdas,Zilupes Krāslavas apkaimes kur ezers pie ezera aiz ezera !!! Un neviens brakars nav noķerts ! Bet ticoet man viņu te ir pietiekamā daudzumā un braukā ne ar lētākajām mašīnām . Bet ezeros gan iebrauc ar aliexpres laivām!!
12.septembris 2023, 20:42 | links
 
Tās bij tikaj manas domas!!!! Nevienam neuzspiežu savu viedokli !!!

copmans84, 12.septembris 2023, 20:31

Ar divām izsaukuma zīmēm būtu par maz? :)
12.septembris 2023, 20:38 | links
 
Laj tak iebilst kaut pats Romas Pāvests ! Man ir savs viedoklis utt!
12.septembris 2023, 20:32 | links
 
MT9 [12.09.23]: Tīri manas domas !!! Tas ir speciāli organizēts (cirks) parādīt sabiedrībaj ka viņi kautko dara!!!

copmans84, 12.septembris 2023, 19:13
Zemitāna kungs varētu tev iebilst :))
Tās bij tikaj manas domas!!!! Nevienam neuzspiežu savu viedokli !!!
12.septembris 2023, 20:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager