Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [03.09.23]: Svens jāuzrunā ar lielo butu!!jo viņš ir Dakteris!...uz arī mazie slakteri jāuzrunā ar lielo burtu!!:)...tu un dāvis uzkrītoši to ignorē!;)

Willy, 3.septembris 2023, 22:24

Tu kaut ko jauc! Uzrunās un pieminot izmantoju lielo burtu, bet Svens pats sevi ieinficē kā "svens76"!
tieši tā, burti te mazsvarīgi, ziema nāk, tas gan priecē, babe dabūs trūkties
3.septembris 2023, 22:55 | links
 
MT9 [03.09.23]: ehh , es tik tur gaidu ledu...:)))

svens76, 3.septembris 2023, 22:02
Kimlaki gan tevi nevēlas redzēt :P :)
vēlas pat ļoti:)
3.septembris 2023, 22:53 | links
 
Svens jāuzrunā ar lielo butu!!jo viņš ir Dakteris!...uz arī mazie slakteri jāuzrunā ar lielo burtu!!:)...tu un dāvis uzkrītoši to ignorē!;)

Willy, 3.septembris 2023, 22:24


Tu kaut ko jauc! Uzrunās un pieminot izmantoju lielo burtu, bet Svens pats sevi ieinficē kā "svens76"!
3.septembris 2023, 22:52 | links
 
MT9 [03.09.23]: ehh , es tik tur gaidu ledu...:)))

svens76, 3.septembris 2023, 22:02
Kimlaki gan tevi nevēlas redzēt :P :)

Svens jāuzrunā ar lielo butu!!jo viņš ir Dakteris!...uz arī mazie slakteri jāuzrunā ar lielo burtu!!:)...tu un dāvis uzkrītoši to ignorē!;)
3.septembris 2023, 22:24 | links
 
ehh , es tik tur gaidu ledu...:)))

svens76, 3.septembris 2023, 22:02

Kimlaki gan tevi nevēlas redzēt :P :)
3.septembris 2023, 22:10 | links
 
MT9 [03.09.23]: Lēpeņu lapas kar nokrīt ar džerkiem var maukt jau septembrī parasti. Nebija vēl nokritušas? Lielupē jau diezgan daudz pliki kāti

Os555, 3.septembris 2023, 21:06
Mazāk paliek, bet vēl ir. Bez lēpenēm, tur pietiek citu zāļu, kuras pat oktobra beigās vēl traucē pie zema līmeņa. Babīte, unikāla peļķe :)
ehh , es tik tur gaidu ledu...:)))
3.septembris 2023, 22:02 | links
 
Lēpeņu lapas kar nokrīt ar džerkiem var maukt jau septembrī parasti. Nebija vēl nokritušas? Lielupē jau diezgan daudz pliki kāti

Os555, 3.septembris 2023, 21:06

Mazāk paliek, bet vēl ir. Bez lēpenēm, tur pietiek citu zāļu, kuras pat oktobra beigās vēl traucē pie zema līmeņa. Babīte, unikāla peļķe :)
3.septembris 2023, 21:22 | links
 
Lēpeņu lapas kar nokrīt ar džerkiem var maukt jau septembrī parasti. Nebija vēl nokritušas? Lielupē jau diezgan daudz pliki kāti
3.septembris 2023, 21:06 | links
 
Zāles jau nokritušas? Pagājšnedēļ brālis bija pie +30 cm ūdens, teica, ka viss ļoti slikti. Lielēsmu nevar pamētāt nečakarējoties ar zālēm.

Os555, 3.septembris 2023, 20:27

Ja grib copēt komfortabli bez zāles, jāgaida novembris :))
3.septembris 2023, 20:52 | links
 
Zāles jau nokritušas? Pagājšnedēļ brālis bija pie +30 cm ūdens, teica, ka viss ļoti slikti. Lielēsmu nevar pamētāt nečakarējoties ar zālēm.
3.septembris 2023, 20:27 | links
 




Pāris nedēļas bez copes, tas ir par daudz, tādēļ izmantoju pirmo iespēju, lai izrautos uz iemīļoto ezeru :) Jau no paša rīta sapratu, ka kaut kas šodien īsti nav kā vajag, jo pamodos ar sāpošu kaklu, braucot pa Jūrmalas štrāsi, parādījās bieza migla, tad iebraucu ezerā un nācās mest ripā, jo autiņā palika telefons, nākamā šaize bija pirmā mēra zivs cope, kura netālu no laivas atkabinājās... Vienvārdsakot, kaut kā ne īpaši man tas rīta cēliens iesākās, tomēr, tavu brīnumu, turpinājumā tīri raiti tiku pie normas, tādēļ nolēmu pamēģināt pamētāt arī smago artilēriju. Minūtes 10 pažvidzināju un sapratu, ka laikam nebūs :D Tad vēl laikapstākļi sāka mainīties - uzspīdēja saule, samazinājās vēja ātrums un zivteles pat mazos kumosus atteicās kampt - laiku pa laikam uzsita, bet tas arī viss. Bet tas nekas, laiciņš prīmā, zivis jau saķertas, nolēmu ezera vidū pačolēt basi. Spēle super, puikas malači, turēšu īkšķus, lai šogad kļūst par basketbola izlasi Nr. 1! :)) Īsi pie cipariem - 57, 57, 63, 65, 66 cm. Pārītis atbrauca līdz cepeškrāsnij, pārējās pļuņčājas tālāk. Visiem superīgu nākamo darba nedēļu, man vēl dažas dieniņas atvaļinājums! :P
3.septembris 2023, 18:01 | links
 
Tik nevar saprast pie D vēja- laisties no Dūšeļiem (esmu vairākkārt bijis, ir savas točkas) vai tomēr Ezerkrasti (nekad neesmu bijis, nepārzinu vietas, dziļumus utt). Motora nav-ar airiem

jusis, 31.augusts 2023, 23:07


Es visus pēdējos gadus vienmēr laižos no Vecupeniekiem.
*Ezerkrasti vēsturiski nepatīk, tagad gan vecais saimnieks jau ir sen zem zemes.
*Dušeļi - princips nospēlē, jo šamie mēģināja paņemt ezeru apsaimniekošanā un licencēt, bez nopietna attīstības plāna, vairāk kā sava personiskā biznesa attīstības plāna sastāvdaļu!

*Nekas pret Aigaru un Dālderiem nav, vienkārši Vecupenieki paņem ar servisu un kvalitāti.
31.augusts 2023, 23:52 | links
 
Tik nevar saprast pie D vēja- laisties no Dūšeļiem (esmu vairākkārt bijis, ir savas točkas) vai tomēr Ezerkrasti (nekad neesmu bijis, nepārzinu vietas, dziļumus utt). Motora nav-ar airiem
31.augusts 2023, 23:07 | links
 
Paldies kungi- laikam nau nav ko gari domāt-rīt jābrauc un jāmēģina- sliktākā gadījumā- copes meditācija+ svaigs gaiss

jusis, 31.augusts 2023, 22:39


Viennozīmīgi!
Ja dziļākās vietās nepadodas, jo zivs paslēpusies zālēs kas vietām līdz ūdens virsmai un viņai vienalga uz tavu vilkto mānekli virs zālēm, tad droši lien arī uz seklākam vietām, diegu/puņķu zāles ir jau zemāk un tur līdakai tev būs iespējas novilkt tuvāk un redzeslokā, kas arī necopē rezultēsies vairāk kontaktos un arī realizācijā!
31.augusts 2023, 22:47 | links
 
Paldies kungi- laikam nau nav ko gari domāt-rīt jābrauc un jāmēģina- sliktākā gadījumā- copes meditācija+ svaigs gaiss
31.augusts 2023, 22:39 | links
 
Sveiki Babītes copmaņi!

Kàds ezerā līmenis un vai varat iemest linku, kur to varēja apskatīt? Neatceros saiti uz meteo staciju.
Paldies

jusis, 31.augusts 2023, 21:55


Zems, hāras (kas kā eglītes) līdz ūdens virsmai daudzās vietās!
Rudens vēsmas attiecībā uz ūdenszālēm nejūt, jāgaida kad naktis vēsākas paliks.
Kaut ko pierunāt var, bet vismaz šodien cimperlīgi un diezgan sarežģīti.
Šodien uz BB gumiju ne copes, strādāja tikai džerks, spinerbaits un rotiņš, dēlam bonusā vairāki asari ~30cm uz rotiņa.

Ūdens līmeni var skatīt arī šeit:
https://www.zmni.lv/station/babites-ezers-dambji/
31.augusts 2023, 22:11 | links
 
Sveiki Babītes copmaņi!

Kàds ezerā līmenis un vai varat iemest linku, kur to varēja apskatīt? Neatceros saiti uz meteo staciju.
Paldies

jusis, 31.augusts 2023, 21:55

https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/hidrologiska-operativa-informacija
31.augusts 2023, 21:59 | links
 
Sveiki Babītes copmaņi!

Kàds ezerā līmenis un vai varat iemest linku, kur to varēja apskatīt? Neatceros saiti uz meteo staciju.
Paldies
31.augusts 2023, 21:55 | links
 
Bez tevis nekur negaaju
27.augusts 2023, 15:09 | links
 
ge-sportists [27.08.23]: o zivju mociitaaji sarosījušies, laidiet tik vaļaa, buus kotletes labu labaas
6dien biji pie brīvības pieminekļa?
27.augusts 2023, 13:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager