Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Šovakar 4 st. pasēdēju ar gruntenēm - Bārtā ļurbas joprojām gavē.

krakskis, 11.decembris 2015, 21:34


Varbūt, zacene nav īstā...!? :D
11.decembris 2015, 22:31 | links
 
Šovakar 4 st. pasēdēju ar gruntenēm - Bārtā ļurbas joprojām gavē.
11.decembris 2015, 21:34 | links
 
Hmmm,vietas tomēr mēģināšu pats ,,izkost,, citādi tiešām sanāks ka uz visu gatavu :) es Bārtas upi nepazīstu,bet tas tik pagaidām :)
9.decembris 2015, 15:01 | links
 
Mēģināju no 3 līdz pat lielajiem džig bumbuļiem, es jau šogad tik sāku džigot vispār,kā mo maija,tā lidz šim brīdim,zinu jau ka vel zaļš šaj štellē,bet patīk riktīgi,pa saviem 45 gadiem tagad tik sapratu kas man iet pie sirds tā pa īstam,tagad pašam āķis lūpā un kamēr varēšu spinīti pamest tālāk pa 20m tikmēr to ar darīšu :) būtu feini ja kāds pamācītu,kas un kā,bet gan jau ,,izpīpēšu,, pats tos knifus te arī :)


gugumons, 8.decembris 2015, 21:57

Tas jau ir hobija, ko saucam par copi, galvenā sastāvdaļa - "izpīpēt". Ja paņem visu gatavu, tas process jau kļūst daudz mazāk baudāms. Sākumā priecājamies par mazu asarīti un tad jau apetīte pieaug. Ir jau vēl vecais labais teiciens, ka iesācējiem veicas. Tā kā ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem! ;)

Flakais, 8.decembris 2015, 22:03

U-dens, 9.decembris 2015, 12:33
Jā, un Flakais ieteiks arī labu vietu kur daudz zivis, tāpat kā man un copēsi uz nebēdu! Lai nerausta un tiekamies pēc ūdeņiem!
9.decembris 2015, 12:35 | links
 
Mēģināju no 3 līdz pat lielajiem džig bumbuļiem, es jau šogad tik sāku džigot vispār,kā mo maija,tā lidz šim brīdim,zinu jau ka vel zaļš šaj štellē,bet patīk riktīgi,pa saviem 45 gadiem tagad tik sapratu kas man iet pie sirds tā pa īstam,tagad pašam āķis lūpā un kamēr varēšu spinīti pamest tālāk pa 20m tikmēr to ar darīšu :) būtu feini ja kāds pamācītu,kas un kā,bet gan jau ,,izpīpēšu,, pats tos knifus te arī :)
Jā, un Flakais ieteiks arī labu vietu kur daudz zivis, tāpat kā man un copēsi uz nebēdu! Lai nerausta un tiekamies pēc ūdeņiem!

gugumons, 8.decembris 2015, 21:57

Tas jau ir hobija, ko saucam par copi, galvenā sastāvdaļa - "izpīpēt". Ja paņem visu gatavu, tas process jau kļūst daudz mazāk baudāms. Sākumā priecājamies par mazu asarīti un tad jau apetīte pieaug. Ir jau vēl vecais labais teiciens, ka iesācējiem veicas. Tā kā ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem! ;)

Flakais, 8.decembris 2015, 22:03
9.decembris 2015, 12:33 | links
 
Mēģināju no 3 līdz pat lielajiem džig bumbuļiem, es jau šogad tik sāku džigot vispār,kā mo maija,tā lidz šim brīdim,zinu jau ka vel zaļš šaj štellē,bet patīk riktīgi,pa saviem 45 gadiem tagad tik sapratu kas man iet pie sirds tā pa īstam,tagad pašam āķis lūpā un kamēr varēšu spinīti pamest tālāk pa 20m tikmēr to ar darīšu :) būtu feini ja kāds pamācītu,kas un kā,bet gan jau ,,izpīpēšu,, pats tos knifus te arī :)

gugumons, 8.decembris 2015, 21:57


Tas jau ir hobija, ko saucam par copi, galvenā sastāvdaļa - "izpīpēt". Ja paņem visu gatavu, tas process jau kļūst daudz mazāk baudāms. Sākumā priecājamies par mazu asarīti un tad jau apetīte pieaug. Ir jau vēl vecais labais teiciens, ka iesācējiem veicas. Tā kā ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem! ;)
8.decembris 2015, 22:03 | links
 
Mēģināju no 3 līdz pat lielajiem džig bumbuļiem, es jau šogad tik sāku džigot vispār,kā mo maija,tā lidz šim brīdim,zinu jau ka vel zaļš šaj štellē,bet patīk riktīgi,pa saviem 45 gadiem tagad tik sapratu kas man iet pie sirds tā pa īstam,tagad pašam āķis lūpā un kamēr varēšu spinīti pamest tālāk pa 20m tikmēr to ar darīšu :) būtu feini ja kāds pamācītu,kas un kā,bet gan jau ,,izpīpēšu,, pats tos knifus te arī :)
8.decembris 2015, 21:57 | links
 
Buju šorīt pamērcēt mj nevienas copītes :( baigais duļķis un līmenis kāpj palēnām...visādas krāsas samēģināju,bet nekā,mēģināšu pēcpusdienā pludu mērcēt

gugumons, 8.decembris 2015, 12:00


meteo.lv jau rāda, ka līmenis strauji bija uzlecis...kā ar straumi, to jūt? Ar kādiem svariem strādāji?
8.decembris 2015, 14:13 | links
 
Buju šorīt pamērcēt mj nevienas copītes :( baigais duļķis un līmenis kāpj palēnām...visādas krāsas samēģināju,bet nekā,mēģināšu pēcpusdienā pludu mērcēt
8.decembris 2015, 12:00 | links
 
8.decembris 2015, 10:09 | links
 
Vējš šodien izskatījās niknāks.... Viens 250 gr un ap 700 gr. Viens amnestēts. Vairāki shodi ...arī labi eksemplāri. Cope ļoti švaka. Bet kā zināms bārtā zivis nav un kur viņas ir tas ir noslēpums....Lai nerausta :D !!!
6.decembris 2015, 17:13 | links
 
Šodien no plkst. 17-22 viena vēdzelīte 36cm uz slieku un nēģa gabalu,viens asarelis un raudiņa. Un beigās kaķis -zaglis nočiepa nēģus ☺

Estrella, 5.decembris 2015, 23:11

Vajadzēja taču kaķīti pabarot ar asarīti un raudiņu!
Un vispār,makšķerējot jābūt modram un labāk jau nesnaust.:)
6.decembris 2015, 15:31 | links
 
Atkal nevarēju nosēdēt mājās, tāpēc aizlaidu uz upi. Laika apstākļi līdzīgi vakardienai, tikai slapjuma no gaisa gandrīz nemaz nebija. Ar zivīm sliktāk, šodien kādi desmit ašuki, vairāki shodi. Lielākais no tiem ap 250 grami. Bonusā līdaciņa aptuveni atļautā mēra lielumā. Vējš apnicis...:D Ne asakas! ;)
6.decembris 2015, 15:11 | links
 
Šodien no plkst. 17-22 viena vēdzelīte 36cm uz slieku un nēģa gabalu,viens asarelis un raudiņa. Un beigās kaķis -zaglis nočiepa nēģus ☺
5.decembris 2015, 23:11 | links
 
Flakais, 5.decembris 2015, 17:48
Kompānija vējainai dienai :D
5.decembris 2015, 22:12 | links
 
5.decembris 2015, 17:48 | links
 
Pūta šodien labi, pēcpusdienā vēl pievienojās lietus. Zivis atrast varēja, bet vēl vajadzēja atrast pareizo spēli, lai zivtiņa atsauktos uz mānekli. Ar to kaut kā arī tiku galā, bet realizācija...labāk neatcerēties, jo vismaz padsmit zivis aizmuka, dažas varēja būt pat visai labas. Līdz krastam jau arī dabūju padsmit, bet bez bonusies, lielākie asari ap 200 grami, plus viens līdakbērns. Ne asakas! :)

Flakais, 5.decembris 2015, 16:50
Identiski....tieši ar to realizāciju...Domāju lielais vējš lika zivīm sajust ka mānekli kāds rausta, tāpēc realizācija arī bija švaka, lai gan uz 0,5 kg pieteicās....:D makšķernieki no laivas arī diezgan komunikabli šodien,rādīja man ka dabūšu kaut ko lielu...:D Viena roka bija aizņemta tāpēc neko pretī jēdzīgu nevarēju parādīt :D Vispār jau zivis bārtā nav kā visiem zināms. Lai Jums nerausta! Ja kas tiekamies rīt pēc ūdeņiem!
5.decembris 2015, 17:22 | links
 
Pūta šodien labi, pēcpusdienā vēl pievienojās lietus. Zivis atrast varēja, bet vēl vajadzēja atrast pareizo spēli, lai zivtiņa atsauktos uz mānekli. Ar to kaut kā arī tiku galā, bet realizācija...labāk neatcerēties, jo vismaz padsmit zivis aizmuka, dažas varēja būt pat visai labas. Līdz krastam jau arī dabūju padsmit, bet bez bonusies, lielākie asari ap 200 grami, plus viens līdakbērns. Ne asakas! :)
5.decembris 2015, 16:50 | links
 
Vakar, laikā no plkst.18.30 līdz plkst.24.00, netālu no Nīcas 4 copes, realizētas 2. Viena zemmēra vēdzelīte, viens sapals. Par laimi vēdzelīte bija aizķerta aiz lūpas, abas atlaistas.
5.decembris 2015, 12:17 | links
 
"Ne asakas" vietā tagad "lai nerausta"...labs...:D
4.decembris 2015, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager