Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Šodien nācās nostaigāt krietnu gabalu lai vispār copi redzētu.Uz asareļiem tomēr uztrāpīju,bet izmērs gaužām žēlīgs.
25.marts 2013, 15:02 | links
 
Vakar piešmaucām CL copes kalendāru.Prognoze 100% necope.Bārtas augštece 7.00-17.00 trijatā ņemām uz izturību.Rezultātā zivju kokteilis-ap 3.5kg, ne lielu ne mazu, mērķa zivju asarīšu,ap 1kg raudiņu,plaķi,ķīši,bonusiņā breksis ap 800g.Nogurums 10 balles,reizē ar prieku par labi pavadītu dienu.Visiem ne asakas un kalendārī neskatīties
25.marts 2013, 13:49 | links
 
Šodien beidzot atlika laika doties atklāt 3 ledu! Diena skaista ko nevar teikt par copi! Testējām no šeķa uz ezera pusi, ļoti cītīgi bet vēlamo izmēra asari satikām uz visiem tikai vienu! Pēcpusdienā lai nepazaudētu copes prieku devāmies Nīcas virzienā kur mazos varēja lasīt nepārtraukti bet izmērs zem kritiskā!!!
24.marts 2013, 22:14 | links
 
Šodien tilta rajonā asari ķērās brangi,bet sprīža lielumā.
23.marts 2013, 18:31 | links
 
Ledus labs,copēt var....
22.marts 2013, 20:03 | links
 
Sveiki!
Kas tagad darās upē? Kāds ledus?
22.marts 2013, 20:00 | links
 
Šāda iespēja būs vienu nedēļu pirms lielās talkas! Lai padarītais darbu neizvazātu atkal domāju ar to Mums pietiks! Pašlaik noteik šādu vietu apzināšana un katrs var ziņot par šādām vietām!
20.marts 2013, 12:03 | links
 
Pērn izmantoju iespēju nedēļu iepriekš paņemt maisus tankštellē, pielasīju un atstāju noteiktā vietā. Šogad arī labprāt izmantotu šādu iespēju, jo Talkas dienā, visticamāk, būšu citā pusē, ne pie Bārtas. Jā, vēl kas - manuprāt, būtu vēlams savlaicīgi izlemt un paziņot, kur tiks talkots organizēti, aprakstot arī "koordinātes", tad tādi individuālisti kā es varētu iespēju un vēlmju robežās sakopt citas vietas.
20.marts 2013, 09:05 | links
 
Pagājušogad patalkojām godam!Vienīgais iemesls, kas mani atturētu šogad,ir maizes darbs.Nāks tuvāk,skaidrība par piedalīšanos būs lielāka.
20.marts 2013, 09:04 | links
 
Sveicieni copmaņiem!
Esmu saņēmis no vietējās pašvaldības zvanu ar jautājumu vai šogad copmaņi arī vēlēšoties patalkot "Lielās talkas" ietvaros Nīcas novadā
Kaut gan ir jau trešais ledus kas vēl vilina tvarstīt ašukus, pavasaris ar palu ūdeņu atnesto drazu noteikti būs atgriezies upes krastos!
Ņemot vērā lielo aktivitāti no copmaņiem 2012 gadā atļāvos apsolīt ka arī šogad būsim ierindā.
Ja ir kādas idejas, ierosinājumu un uzlabojumi no iepriekšējā gada pierezes varar uzrakstīt man pa taisno vai forumā!
Ne asakas un baudam ziemas copi!
20.marts 2013, 08:22 | links
 
Nav nav to ļurbu vel. Es ka vietejais ar neesmu dzirdejis ka kads k-ko butu izvilcis. Taka laikam sanak ka vinjas vel nav sakusas iet atpakla. Jācer ka ledus ta atri izies un vares uz gruntenem paķer.
19.marts 2013, 08:55 | links
 
Tie kas noķer, tie jau te neatskaitās, lai nenoķer viņu zivis...:D
19.marts 2013, 08:13 | links
 
Es jau sāku domāt,ka esmu riktīgs nemākulis,kas neprot ļurbu noķert!
Pēc rai6 atskaites,man kā akmens no sirds un pašnovērtējums cēlās!:)
19.marts 2013, 07:39 | links
 
vakar sākums ap 10tiem šeķa rajons-3 mazi asareļi,pēc tam mainījām vietu netālu no tilta-tur jau gāja jautrāk,bet izmērs nekāds,uz vakaru pārvācāmies taisnajā posmā kaut kur pa vidu,un arī tur nekas prātīgs nebija.Pasēdējām uz vēdzei,bet tā arī tikai pasēdējām-vēdzeli nesagaidījām.....
19.marts 2013, 06:59 | links
 
Šo pēcpusdien,manā vakardienas veiksmīgajā vietā,pilnīgs miers un klusums.Pa ledu aizšļūkāju kādus 200-300m virs šeķa.Tur bija patīkams aizvējš un arī kaut kāda dzīviba apakšā.Noķēru 4 pirksta garuma asarīšus,150g asareli un raudu.Līdz ar tumsas iestāšanos pārgāju uz bļitkas raustīšanu.Līdz pl.21:00 ne copes un līdz ar to mana pacietība izbeidzās!Pie kārotās vēdzeles atkal netiku!
18.marts 2013, 21:45 | links
 
Vakar Bārta ,apmēram pusē starp tiltu un šeķi, diezko dāsna jau nebija.No rītā 7.00 līdz 15.30 divi ašuki-smukie 350- nieki, viena tikpat liela rauda ,pārējie zupenieki un amnestētie, un arī nedaudz.Pēcpusdienā cope vispār švaka.Varbūt šie sabaidījušies no ledzus plaisāšanas,bet varbūt gavēnis kā ticīgajiem pirms lieldienām?
18.marts 2013, 10:13 | links
 
Eh, es arī biju vakar no rīta 13-jā, vairāk uz leju, bet to jandāliņu uz ledus tikai bišķi vairāk par stundu izturēju - tik spalgu un intensīvu "ledus mūziku" nudien neatceros līdz šim dzirdējis. Tā kā ne man uz bļitku, ne citam uz mormeni copes lāga nebij, pārcēlos uz Toseli - tur copīte bija brīžiem pat diezgan aktīva, tik tas strīpaiņu izmērs gan stipri zupeniecisks. Bet pavasara gaiss un saulīte bez vēja vakar bija vienkārši SUPER!
18.marts 2013, 09:14 | links
 
Šodien visai sakarīgs asaru loms.Kopskatā 20 gab.un izmērs labs.Pārsvarā 200-300g,bet bija arī eksemplāri 400-500g.Pie kam,neviena sīkā!Zivju vaņģošana notika 13-tā km,netālu no Šeķa.
17.marts 2013, 19:19 | links
 
Šodien bārtas upē tiešām ledus kā spogulis,krakšķ un copes maz,aizbraucu lidz toselei,tur apm 40 asarus dabuju + raudu uz žibuli! copes ļoti daudz,bet kartigi neņem!
15.marts 2013, 22:15 | links
 
Jā,ledus kā stikls!Sēdēju kādus 500m no tilta uz leju un staigāt varēja droši,ledus biezums ap 8 cm.

krakskis, 15.marts 2013, 19:29


Diez tas ir labi vai slikti, ka ledus kā stikls, laikam jau ne pārāk...:)
15.marts 2013, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager