Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
fishbon.lv - elite 10 stāv.... un tiešām savai cenai ļoti labs kāts izstrādāts... un pavilkts ar viņu tā ka roka nogura!
29.jūlijs 2014, 09:17 | links
 
Kadam ir bijusi pierede ar salmo elite microjiga katu? Tests no 2-10gr. Der tads vieglajam dzigam? jo nu nevelos neko dargaku par 50 eiro, so aru iegadaties par 42, taka liekas labs variants.

Cesinieks, 28.jūlijs 2014, 12:38

Vecais Salmo Elite MicroJig man īsti nepatika, jaunais Elite MicroJig10 gan bija labais, bet , cik zinu, tad to vairs ar uguni sameklēt nevar... Ja atrodi, tad droši grāb ciet... No savas puses varu piedāvāt FAVORITE BB632UL-S, manā skatījumā pašlaik par to cenu labāka vienkārši nekā nav , ja interesē, tad PM.

JIG.LV, 29.jūlijs 2014, 09:02


Viens jūsu komandas biedrs man iedeva pačamdīt to Favorite BlueBird - tiešām iepatikās un cik saprotu ap 55 EUR cenā. Ja nebūtu satjūnējis Salmo kātu, droši vien paņemtu to zilo putniņu.
29.jūlijs 2014, 09:15 | links
 
micro tech bija vecais, tagad saucas elite 10 :) par to cenu nu ļoti ekselents katiņs! sievai ļoti patīk :) man ar

lacuks007, 29.jūlijs 2014, 09:05


Es jau arī saku, ka tas bija vien no modeļiem kas tiešām bija ļoti labs (otrs, kas man zvērīgi patika bija EliteJig 18). Tikai vari pateikt kur 10 nopirkt? Salmo, cik zinu nav, varbūt kādā reģionālā bodītē vēl saglabājies...
29.jūlijs 2014, 09:15 | links
 
Es pāris gadus atpakaļ iegādāju Salmo Elite Jig Master - kāts super viegls un smuks, bet nu spice tik tieva un mīksta, ka pie 5gr. vadīšanas riktīgi saliecas un tad jāskatās uz viņu kā uz fīderi. Nu un tad nāca apgaismība, ka jānogriež pati spice līdz nākamajam riņķim nost. Kāts iegūst pavisam citu raksturu. Garums samazinās pa 9cm un 2,30 tagad ir pašā laikā. Iemest 2gr. mikruhu bez problēmām. Jūt uz rokas katru tikšķi ar visu korķa rokturi. Un pats galvenais - pietiekami labi amortizē zivi pie izvadīšanas. Man vairs tubulārie brīnumi nav vajadzīgi un šminēzas atpūšās. Eksperiments nostrādāja pa 100%.

suits, 29.jūlijs 2014, 08:49


Spices griezt var, dabū labu stroju, bet nu tests arī uzreiz izmainās uz augšu un 5g kāta vietā iegūsti 8 vtml. Japoškas uzreiz priekš cilvēkiem taisa ar konkrētu testu, mūsējos vēl jāpiezāģē :)

Šito joku jau japāņi sen dara ar saviem Aji SS(short solid) modeļiem, kuriem ir ielīmētā spice, bet ļoti īsa (kādas 2/3 no klasiskās proporcijas) un asa... Sanāk ļoti ass un skanīgs kāts, kurš pēc čuikas ieliek daudziem tubulariem. Es sev paņēmu tādu Varivas Violente VLSL-73AM-SS un esmu apmierināts kā zilonis, jūtība vienkārši fantastiska, pie tam, lai cik dīvaini, bet shodu mazāk nekā ar mīkstāku spici, laikam dēļ cietuma labāk piecērtas arī tad, ja zivs vienkārši "uzkaras". Bremze gan jātur vaļā un jāvelk ar jūtām, jo ass kāts mazāk amortizē un mīksto asara lūpu var sagriezt. Praksē gan, kā jau teicu, man shodu praktiski nav bijis.
29.jūlijs 2014, 09:12 | links
 
micro tech bija vecais, tagad saucas elite 10 :) par to cenu nu ļoti ekselents katiņs! sievai ļoti patīk :) man ar
29.jūlijs 2014, 09:05 | links
 
Kadam ir bijusi pierede ar salmo elite microjiga katu? Tests no 2-10gr. Der tads vieglajam dzigam? jo nu nevelos neko dargaku par 50 eiro, so aru iegadaties par 42, taka liekas labs variants.

Cesinieks, 28.jūlijs 2014, 12:38


Vecais Salmo Elite MicroJig man īsti nepatika, jaunais Elite MicroJig10 gan bija labais, bet , cik zinu, tad to vairs ar uguni sameklēt nevar... Ja atrodi, tad droši grāb ciet... No savas puses varu piedāvāt FAVORITE BB632UL-S, manā skatījumā pašlaik par to cenu labāka vienkārši nekā nav , ja interesē, tad PM.
29.jūlijs 2014, 09:02 | links
 
Es pāris gadus atpakaļ iegādāju Salmo Elite Jig Master - kāts super viegls un smuks, bet nu spice tik tieva un mīksta, ka pie 5gr. vadīšanas riktīgi saliecas un tad jāskatās uz viņu kā uz fīderi. Nu un tad nāca apgaismība, ka jānogriež pati spice līdz nākamajam riņķim nost. Kāts iegūst pavisam citu raksturu. Garums samazinās pa 9cm un 2,30 tagad ir pašā laikā. Iemest 2gr. mikruhu bez problēmām. Jūt uz rokas katru tikšķi ar visu korķa rokturi. Un pats galvenais - pietiekami labi amortizē zivi pie izvadīšanas. Man vairs tubulārie brīnumi nav vajadzīgi un šminēzas atpūšās. Eksperiments nostrādāja pa 100%.
29.jūlijs 2014, 08:49 | links
 
Elite microjig ir maigi izsakoties ne gas veiksmigakais Salmo modelis, pec 1.copes gulj kaut Kur garaazaa.
29.jūlijs 2014, 08:27 | links
 
Riņķis tulpīte vai zero tangle riņķi mazinātu auklas apmešanos ap pirmo riņķi, rūpīgi apejoties dzīvos ilgāk. Pats esmu nolauzis tam kātam spici, zinu par ko ir runa, viņam ļoti bieži metas aukla apkārt pirmajam riņķim.
Pats ar viņu copēju reizes 3 - 4, nolauzu spici, nopirku jaunu augšējo daļu, pārdevu to spini un nopirku "salmo elite microtech".
28.jūlijs 2014, 20:50 | links
 
Kadam ir bijusi pierede ar salmo elite microjiga katu? Tests no 2-10gr. Der tads vieglajam dzigam? jo nu nevelos neko dargaku par 50 eiro, so aru iegadaties par 42, taka liekas labs variants.

Cesinieks, 28.jūlijs 2014, 12:38

Noteikti labāk ņem "Salmo elite microtech", parastajam "Salmo elite micro jig" ja nenomainīsi pirmo riņķi tad dodu kādus 70% ka netīšām nolauzīsi spicīti, viņa ir super tieva.

celms, 28.jūlijs 2014, 17:18


kā gala riņķa nomaiņa aizvietos to ka to ka spicīte ir supertieva un viegli nolaužama ?
28.jūlijs 2014, 20:15 | links
 
kāds var pateikt vai ir vērts pirkt ēdamgumijas ar siera garšu?
28.jūlijs 2014, 20:05 | links
 
Kadam ir bijusi pierede ar salmo elite microjiga katu? Tests no 2-10gr. Der tads vieglajam dzigam? jo nu nevelos neko dargaku par 50 eiro, so aru iegadaties par 42, taka liekas labs variants.

Cesinieks, 28.jūlijs 2014, 12:38


Noteikti labāk ņem "Salmo elite microtech", parastajam "Salmo elite micro jig" ja nenomainīsi pirmo riņķi tad dodu kādus 70% ka netīšām nolauzīsi spicīti, viņa ir super tieva.
28.jūlijs 2014, 17:18 | links
 
Svieki!

TEAM SALMO TIOGA (TSTI5-702F) / Garums (m) 2.13, Tests (g) 0.5-5.5 gr.

Ieplaisāja kāta apakšējā daļa starp spoles turētāju un pirmo riņķi (kā sakās aizgāja pa šķiedru metiena laikā).

Varbūt kādam ir aizķērusies šī konkrētā modeļa spininga kāta apakšējā daļa....
Labprāt atpirkšu par sakarīgām naudiņām!!!

Jo situācija ir diezgan nepatīkama... nesen tika atsevišķi iegādāta jauna spicte un ir arī vēcā spicite bez pirmā posma.... BET APAKŠĒJĀ kāta daļa ir beigta....

Varbūt kādam ir kāds INFO kur kko tādu var salabot vai atsevišķi nopirkt.....

Paldies!

ekach, 28.jūlijs 2014, 09:55
Pirmām kārtām nopērc tubusu! Tad viss nākotnē pirktais turēs ilgāk par pāris copēm.... :(

Bandito, 28.jūlijs 2014, 16:40


Inventārs viennozīmīgi visu laiku tika uzglabāts cietā tubusā!!! Tikai kka gadījās un sagadījās un ir ka ir!!!

Un kalpo konkrētais ierocis jau 2 sezonu un sūdzēties nevar!!!

Un diemžēl ieteikums problēmas būtību nerisina!
PALDIES!
28.jūlijs 2014, 17:05 | links
 
Ekach, nebūtu izdevīgāk iegādāties kaut ko no Major Craft, Graphiteleader vai Varivas? Nevis no 3 Tiogām vienu konstruēt? )

B0cmanis, 28.jūlijs 2014, 15:53



Gan jau ka būtu... tikai pēc matemātiska eiro aprēķina izdevīgāk būtu iegādāties tādu pašu un būtu bonusā rezerves spices (visādam gadījumam).... un nav jau garantijas ka kas cits kalpos mūžību...!

Un diemžēl ieteikums problēmas būtību nerisina!
PALDIES!
28.jūlijs 2014, 17:01 | links
 
Svieki!

TEAM SALMO TIOGA (TSTI5-702F) / Garums (m) 2.13, Tests (g) 0.5-5.5 gr.

Ieplaisāja kāta apakšējā daļa starp spoles turētāju un pirmo riņķi (kā sakās aizgāja pa šķiedru metiena laikā).

Varbūt kādam ir aizķērusies šī konkrētā modeļa spininga kāta apakšējā daļa....
Labprāt atpirkšu par sakarīgām naudiņām!!!

Jo situācija ir diezgan nepatīkama... nesen tika atsevišķi iegādāta jauna spicte un ir arī vēcā spicite bez pirmā posma.... BET APAKŠĒJĀ kāta daļa ir beigta....

Varbūt kādam ir kāds INFO kur kko tādu var salabot vai atsevišķi nopirkt.....

Paldies!

ekach, 28.jūlijs 2014, 09:55

Pirmām kārtām nopērc tubusu! Tad viss nākotnē pirktais turēs ilgāk par pāris copēm.... :(
28.jūlijs 2014, 16:40 | links
 
Ekach, nebūtu izdevīgāk iegādāties kaut ko no Major Craft, Graphiteleader vai Varivas? Nevis no 3 Tiogām vienu konstruēt? )
28.jūlijs 2014, 15:53 | links
 
Cesiniek
Es lietoju šādu kātu - personīgi patīk. Labs kātiņš par šādu naudiņu. Tik tubusu arī nopērc, jo spicīte ir ļoti jūtīga. Pieliec klāt mazo spolīti un var šancēt. Lai veicas!
28.jūlijs 2014, 15:21 | links
 
Kadam ir bijusi pierede ar salmo elite microjiga katu? Tests no 2-10gr. Der tads vieglajam dzigam? jo nu nevelos neko dargaku par 50 eiro, so aru iegadaties par 42, taka liekas labs variants.
28.jūlijs 2014, 12:38 | links
 
Svieki!

TEAM SALMO TIOGA (TSTI5-702F) / Garums (m) 2.13, Tests (g) 0.5-5.5 gr.

Ieplaisāja kāta apakšējā daļa starp spoles turētāju un pirmo riņķi (kā sakās aizgāja pa šķiedru metiena laikā).

Varbūt kādam ir aizķērusies šī konkrētā modeļa spininga kāta apakšējā daļa....
Labprāt atpirkšu par sakarīgām naudiņām!!!

Jo situācija ir diezgan nepatīkama... nesen tika atsevišķi iegādāta jauna spicte un ir arī vēcā spicite bez pirmā posma.... BET APAKŠĒJĀ kāta daļa ir beigta....

Varbūt kādam ir kāds INFO kur kko tādu var salabot vai atsevišķi nopirkt.....

Paldies!
28.jūlijs 2014, 09:55 | links
 
A Tu vienreiz pamēģini, atpakaļ mainīt vairs negribēsi :)
19.jūlijs 2014, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager