Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Nu ja, par tirgu tā ir...:( Rīt būšu Daugavpilī, aizsoļošu uz tirgu, varbūt tur izdosies kaut ko nokaulēt- cipa bez pvn
4.jūlijs 2014, 23:26 | links
 
Paldies par ieteikumiem, biju domājis par Salmo Elite Jig, bet 2.43 m likās par īss no krasta, ja ķer ar atvodnoj vai Carolina... interesanti, ka Krievijas internet veikalos ir daudz lsbu kātu līdz 100-200 $, bet pie mums vai līdz 50 eiro, vai 300 eiro

bukurags, 4.jūlijs 2014, 23:14


skat zemāk manu atbildi par tioga :)
4.jūlijs 2014, 23:17 | links
 
Paldies par ieteikumiem, biju domājis par Salmo Elite Jig, bet 2.43 m likās par īss no krasta, ja ķer ar atvodnoj vai Carolina... interesanti, ka Krievijas internet veikalos ir daudz lsbu kātu līdz 100-200 $, bet pie mums vai līdz 50 eiro, vai 300 eiro
4.jūlijs 2014, 23:14 | links
 
Kosadaka strādā super un tas nekas ka smird pēc gumijas. Maksā kapeikas....1.5EUR par desmit gabalām. Tas "laimīgais jānis" smird tāpat. Man pat parādijās ideja ...uztaisīt analīzes...ka tik nav tas pats parastais silikons.....:-), bez ēdamām iespējām.

jeeska, 4.jūlijs 2014, 22:51


"ēdamais" silikons nenozīmē, ka to var ēst. Tas nozīmē to, ka tas dabīgi sadalās, ir piesātināts ar sāli un piedevām/atraktoriem. Kosadakas mazajos mānekļos šāls nav (jo tas lētais PVC šals ietekmē pats par sevi siet kunkulī) un tā nesadalās.

Kas attiecas uz piedevu formulu un kavalitāti, tad tas kā reizi ir tas , kas atšķir augstā gala japāņu un amerikāņu ēdamās gumijas no budžeta klases.
Tur institūti un ķimiskie koncerni izstrādā un testē
sastāvus ar aminoskābēm, atraktoru kombinācijām utt. a budžeta gals aizteš uz Ķīnu paprasa ieliet no lētākās mucas silikonu, piešaut bik sāli, zivju miltus un necenotu makreles vai krabja eļļu... Vuaļā, tirgū parādās kātējā "seksīgā" ēdamgumija :) Un nevar teikt kad nestrādā! Strādā normāli pie gribošas zivs, tikai atšķirība parādās tad kad zivs jāmeklē un "jāpierunā'....
4.jūlijs 2014, 23:11 | links
 
Kosadaka strādā super un tas nekas ka smird pēc gumijas. Maksā kapeikas....1.5EUR par desmit gabalām. Tas "laimīgais jānis" smird tāpat. Man pat parādijās ideja ...uztaisīt analīzes...ka tik nav tas pats parastais silikons.....:-), bez ēdamām iespējām.
4.jūlijs 2014, 22:51 | links
 
Ok ! Paldies , pameginasy!
4.jūlijs 2014, 22:48 | links
 
Ja varat iesakat iesacejam mikrojiga kadus maneklus labak pirkt , lai to maneklu butu vairak , bet cena nesistu ta stipri pa kabatu , jo man ka iesacejam katru copi aiziet vairak par 20 maneliem :( .
Thx !

CROCOP, 4.jūlijs 2014, 22:24


Varu no gumijas zābaka izgriezt mānekli, garantēju ka nenoraus... :) Pieķersies gan arī kaut kas varbūt vienreiz pa sezonu, bet nu ietaupīsi baigi :)

Bet, ja nopietni, tad tiešām jo mīkstāks un kvalitatīvāks silikons un labāki atraktanti, jo vairāk šīs gumijas kož un plēš. Budžeta klasē par LuckyJohn nekā labāka īsti nav...

Treniņam pamēģini Kosadaka Raza peldošās gumijas. Ož gan tiešām pēc gumijas zābaka un obligāti vajag kaut kādu atraktantu smērēt virsū, bet nu silikons ir vienkārši fenomenāli elastīgs, nokost viņu īsti nevar.
Vēl tai pašai Kosadakai ir mazie aromatizētie māneklīši , kas maksā ap 1.50EUR par paciņu. Tie tiek taisīti no paša lētāka PVC un tos nedrīkst glabāt kopā ar sālītiem mānekļiem, bet nu aktīvu asari ar tiem ņiķert var.
4.jūlijs 2014, 22:41 | links
 
Sveiki Mikrodzigotaji !
Nesen pieversos mikrojigam un pamazam saku iepirkt dazadas edamgumijas , saku es ar Lucky John Tioga 2 , ko pirku + - 4 € par 10 gab.
Man tads jautajums par to pasu Lucky John Tioga 2 , kapec piemetam Krievijas internet veikalos to cena ir max 2€ , bet pie mums par 4€ ??
Thx !

CROCOP, 4.jūlijs 2014, 22:24



Tapēc, ka Krievijā var pārdot miljonus Tiogu a pie mums labākā gadījumā pārdesmit (nu vai pārsimts) tūkstošu...Jebkurā lielā tirgū (Amerika, Krievija utt.) viss ir lētāk jo pārdot var DAUDZ VAIRĀK...
4.jūlijs 2014, 22:32 | links
 
Sveiki Mikrodzigotaji !
Nesen pieversos mikrojigam un pamazam saku iepirkt dazadas edamgumijas , saku es ar Lucky John Tioga 2 , ko pirku + - 4 € par 10 gab.
Man tads jautajums par to pasu Lucky John Tioga 2 , kapec piemetam Krievijas internet veikalos to cena ir max 2€ , bet pie mums par 4€ ??
Ja varat iesakat iesacejam mikrojiga kadus maneklus labak pirkt , lai to maneklu butu vairak , bet cena nesistu ta stipri pa kabatu , jo man ka iesacejam katru copi aiziet vairak par 20 maneliem :( .
Thx !
4.jūlijs 2014, 22:24 | links
 
Arí neslikti salmo elite jig 2-20 g,2.40 m? taisos sonedel pirksu.

Rozish, 4.jūlijs 2014, 20:41



2-20 tāda nav

2-10 ( Elite microjig 10) ir man ir 2,13m variants - vēl neesmu iemācījies sadzīvot ar šo kātu - tiesa pirms tam jigojis neesmu vispār.
4.jūlijs 2014, 22:16 | links
 
Mans pirmais dzig kāts bija Competition Zander Spin un joprojām ir darba kartība. Kātam ir maināma spice, to uzreiz var izmest, bet ielikt saīsinātu fīdera (labak grafīta) spici. Man viņš patīk daudz vairāk nekā Elite Jig
4.jūlijs 2014, 21:52 | links
 
Arí neslikti salmo elite jig 2-20 g,2.40 m? taisos sonedel pirksu.
4.jūlijs 2014, 20:41 | links
 
Sveiki, vīri!
Palīdziet ar spininga izvēli džigam no krasta: vēlamais garums vismaz 2.50 m, tests light 7-15g (līdz 20) cena līdz 100 eirām. Izrakos pa internetu, esmu pilnīgā panikā... varbūt der šis Abu Garcia Veritas Spinning 2,50m 6-20g?
p.s. no laivas džigam un maiļu raustīšanai lietoju Pontoon Gad Gansho 2.13 m, 3-12 g, patīk, esmu pieticīgs:)

bukurags, 4.jūlijs 2014, 16:20

Ņem Salmo EliteJig18 2.43m un nečakarē sev prātu. Tiešām biju šokā cik šis modelis labi uztaisīts par savu naudu! Bet TIKAI 18! 15 u.c. atkal man galīgi nepatika. Cena vispār smieklīga...
Es jau

Tev labprāt pārdotu Varivas kātu ar glanci, bet nu tur atkal 100 EURiki nesanāks.

JIG.LV, 4.jūlijs 2014, 18:42



Pilnīgu piekrītu, pašām ir Elite Jig 18 - ideāls kātiņš ... Par tādu cenu neko labāku nevar iedomāties!
4.jūlijs 2014, 19:19 | links
 
Jig.Lv lietu runaa- Tieshi 18 nieku shodien iepirku pilniigi bez plaanoshanas,stressa un domaashanas.
4.jūlijs 2014, 19:10 | links
 
Sveiki, vīri!
Palīdziet ar spininga izvēli džigam no krasta: vēlamais garums vismaz 2.50 m, tests light 7-15g (līdz 20) cena līdz 100 eirām. Izrakos pa internetu, esmu pilnīgā panikā... varbūt der šis Abu Garcia Veritas Spinning 2,50m 6-20g?
p.s. no laivas džigam un maiļu raustīšanai lietoju Pontoon Gad Gansho 2.13 m, 3-12 g, patīk, esmu pieticīgs:)

bukurags, 4.jūlijs 2014, 16:20


Ņem Salmo EliteJig18 2.43m un nečakarē sev prātu. Tiešām biju šokā cik šis modelis labi uztaisīts par savu naudu! Bet TIKAI 18! 15 u.c. atkal man galīgi nepatika. Cena vispār smieklīga...
Es jau

Tev labprāt pārdotu Varivas kātu ar glanci, bet nu tur atkal 100 EURiki nesanāks.
4.jūlijs 2014, 18:42 | links
 
...n-jaa..Te uzzvanīju...100 Eur robežas neiebrauksi....
4.jūlijs 2014, 17:56 | links
 
...P21 Psiho paskaties, vai 7 & 1/2....Psiho bišč. dargāks, bet it kā adekvāts..
4.jūlijs 2014, 17:45 | links
 
Sveiki, vīri!
Palīdziet ar spininga izvēli džigam no krasta: vēlamais garums vismaz 2.50 m, tests light 7-15g (līdz 20) cena līdz 100 eirām. Izrakos pa internetu, esmu pilnīgā panikā... varbūt der šis Abu Garcia Veritas Spinning 2,50m 6-20g?
p.s. no laivas džigam un maiļu raustīšanai lietoju Pontoon Gad Gansho 2.13 m, 3-12 g, patīk, esmu pieticīgs:)
4.jūlijs 2014, 16:20 | links
 
VSOP viss skaidrs, pļdies
1 reiz biju poņas absolūti nekādas, bet nu likās nedaudz jautrāk kā Ķīšezera sportisko štepselēt.
2.jūlijs 2014, 10:03 | links
 
vīri pielalīdz ar padomu:
Kādi ir Darba jig smagumi -grami stradaajot tepat Rīgā daugāvā ap 10m dziljumaa ar straumi no Hes un Bez straumes- Paldies!

Robchiks, 1.jūlijs 2014, 22:20


Darba jig, Robchik, šeit mēdz atšķirties no 3-5 gr līdz 20+ gramiem atkarībā no auklas. Kad palaiž 6 turbīnas, tad arī ar 20 Gr tāda palēkākšana vien sanāk. Ja ņem tādu vienkāršo vidējo statistisko, tad ar PE 0.6 auklu no 7 līdz 12 gr parasti pietiek.
2.jūlijs 2014, 09:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager