Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
'Varat kāds vismaz iemest kādu sistēmu, kuru izmanotojat džigam, kā sienat un tā....

No cik g reāli varētu sākties džigam tests, kātam shimano alivio ul 1-11g.
30.jūnijs 2014, 22:13 | links
 
Sveiki! Lieta tāda, Team Salmo Tioga 2,13m 0,5-5,5g, aplauzta spicīti... Cik saprotu, balto spici var nomainīt un ielikt vietā jaunu! Kur man griezties? t.i. kur var iegādāties?

ReSt, 30.jūnijs 2014, 16:51

Pirms meenesha pats savas vainas peec arii nolauzu Team Salmo Tioga spici, Daugavgriivas ielas Salmo servisaa ir rezerves (pirms tam varbuut labaak uzzvani)- nomainiija, tas prieks gan izmaksaaja drusku zem 50 Eur...
30.jūnijs 2014, 21:59 | links
 
Tā ir ,kā JIGs saka,un mazāk zacepu...
30.jūnijs 2014, 19:29 | links
 
Ieraksti youtube texas rig. Vai jebko citu pa tēmu.. Piemēram fishing jig un tik dod vaļā.

Bet vispār aizej uz veikalu, sapērcies un paprasi lai parāda.. :)

Nicknice, 28.jūnijs 2014, 20:26



Apskatījos Texas Rig un teikšu, ka ļoti iepatikās kā pretzāļu alternatīva visādiem smagākiem risinājumiem. Bet, vai ir kāds skaidrojums, kāpēc tam svina konusam ir brīvi jāstaigā pa striķi?

vasara, 30.jūnijs 2014, 17:50


Lai nezaudētu tiešu kontaktu ar mānekli, nu un zivs sajustu mazāku pretestību copes brīdī - aukla brīvi slīd caur slīdošo svinu un pavelkot zivs "nepaceļ" svina galvu un nejūt tās svaru.
Tas ir galvenaist Texas un Carolina tipa montāžu pluss salīdzinot ar pie mums izplatītakāko 'Maskavas pavadiņas" sistēmu - tiešs kontakts ar mānekli.
30.jūnijs 2014, 19:09 | links
 
Sveiki! Lieta tāda, Team Salmo Tioga 2,13m 0,5-5,5g, aplauzta spicīti... Cik saprotu, balto spici var nomainīt un ielikt vietā jaunu! Kur man griezties? t.i. kur var iegādāties?

ReSt, 30.jūnijs 2014, 16:51


Salmo Serviss viņiem jābūt visam posmam. Katra gadijienā Microtecham ir.
30.jūnijs 2014, 18:02 | links
 
Ieraksti youtube texas rig. Vai jebko citu pa tēmu.. Piemēram fishing jig un tik dod vaļā.

Bet vispār aizej uz veikalu, sapērcies un paprasi lai parāda.. :)

Nicknice, 28.jūnijs 2014, 20:26


Apskatījos Texas Rig un teikšu, ka ļoti iepatikās kā pretzāļu alternatīva visādiem smagākiem risinājumiem. Bet, vai ir kāds skaidrojums, kāpēc tam svina konusam ir brīvi jāstaigā pa striķi?
30.jūnijs 2014, 17:50 | links
 
Sveiki! Lieta tāda, Team Salmo Tioga 2,13m 0,5-5,5g, aplauzta spicīti... Cik saprotu, balto spici var nomainīt un ielikt vietā jaunu! Kur man griezties? t.i. kur var iegādāties?
30.jūnijs 2014, 16:51 | links
 
Vienkārši apakšā lieku veco nokalpojušo un nekādu problēmu.
30.jūnijs 2014, 15:03 | links
 
Man jautājums, kāda ir ieteicamā aukla un izmērs ko sienat zem microjig auklas. Tā saucamais backings. Tīri jūsu pieredze interesē

Ja nemaldos uz doto briidi, uz varivas piitaas PE0,3 man stav virsuu 0,10mm piitaa...
30.jūnijs 2014, 14:46 | links
 
Man jautājums, kāda ir ieteicamā aukla un izmērs ko sienat zem microjig auklas. Tā saucamais backings. Tīri jūsu pieredze interesē

holmz, 29.jūnijs 2014, 17:25

Es sienu +/- tāda paša diametra mono.
30.jūnijs 2014, 07:57 | links
 
Jerk pilnīga taisnība...Uz mezgla labāk vēl maziņu izolentes gabaliņu vai citu plāksteri uzlikt... Tā, lai neķertos aiz mezgla, bet pie reta ekstrēma gadījuma, kad cīnoties ar zivi aiziet bekings tas atlīmētos un kaut kā teorētiski izlīstu arī caur riņķiem.
29.jūnijs 2014, 18:40 | links
 
Nu nav gan - jeb ko :)
Tev būs bekings jāsasien ar pīti smalko diegu. Mezglinš ir vajadzigs pēc iespējas smalkāks, lai uz 1000ā izmēra spolītes neveidotos lieki izcilni un pecak, kad auklas uz kasetes paliks arvien mazāk, pie metiena aukla nekertos šajā mezglinā. Lidz ar to šādos gadījumos parasti par bekingu ņemu 0.18mm mono auklinu.
29.jūnijs 2014, 17:43 | links
 
Tur apakšā-da jebko! :)
29.jūnijs 2014, 17:27 | links
 
Man jautājums, kāda ir ieteicamā aukla un izmērs ko sienat zem microjig auklas. Tā saucamais backings. Tīri jūsu pieredze interesē
29.jūnijs 2014, 17:25 | links
 
Ieraksti youtube texas rig. Vai jebko citu pa tēmu.. Piemēram fishing jig un tik dod vaļā.

Bet vispār aizej uz veikalu, sapērcies un paprasi lai parāda.. :)
28.jūnijs 2014, 20:26 | links
 
Kāds video ir kadam piedavajams - ar aku ievershanu.. gan parasto gan offset! Paldies
28.jūnijs 2014, 14:23 | links
 
Es ņemu pārtikas kārbiņas ,ar vāku maksimāli lielākās un augstākās, lai var daudz sabāzt uznāk, lietus uzliec vākus ,krauj kaudzēs, būvē pilis tik un tā pagaidām ,cope baigi švakā !

uber, 23.jūnijs 2014, 14:23


Pārtikas kārbiņam tā problēma, ka baigi mīksta plasmasa, salokas/deformējas un nedroši fiksējas vaciņš. Tad drīžak tās plasmasas kastītes, ko tirgo JYSK kurpēm utml. var lietot, tās no cieat plasmasa un vāks arī fiksējas droši.
23.jūnijs 2014, 14:35 | links
 
Es ņemu pārtikas kārbiņas ,ar vāku maksimāli lielākās un augstākās, lai var daudz sabāzt uznāk, lietus uzliec vākus ,krauj kaudzēs, būvē pilis tik un tā pagaidām ,cope baigi švakā !
23.jūnijs 2014, 14:23 | links
 
JIG>LV paldies mazliet noņēmi stresu-bet labi Baith gumijas aizņem maz,tad seko LJ ar Tiogam un citiem zvēriem ,tad Keitech,tad Awaruna no Poonton21, tad kaste ar džiggalvām un citi loriņi -es knapi mugureni varu aiztaisīt.
No Varivas vai Baith nav somas.Ingus ieteica no LJ,bet mazliet nav tas???

nor4a, 22.jūnijs 2014, 21:08


MEIHO/VERSUS ir viena ļoti aba kaste VS-3080R paņēmu sev un pāris čomiem, varbūt arī veikalā ielikšu. Bet nu plasmasas kAbatiņas gan tur nav.
http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info/language/en/manufacturers_id/59/products_id/2846/meiho.html
22.jūnijs 2014, 22:03 | links
 
JIG>LV paldies mazliet noņēmi stresu-bet labi Baith gumijas aizņem maz,tad seko LJ ar Tiogam un citiem zvēriem ,tad Keitech,tad Awaruna no Poonton21, tad kaste ar džiggalvām un citi loriņi -es knapi mugureni varu aiztaisīt.
No Varivas vai Baith nav somas.Ingus ieteica no LJ,bet mazliet nav tas???
22.jūnijs 2014, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager