Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Iepirkās kastes,un nolēmu sakārtot gumijas.Izrādās ka līdzi staipu 50 paciņas dažādu ražotāju ēdamgumijas.
Tagad pa 3- 4gb esmu salicis kastes nodalijumos,bet ir aizdomas vai ēdamais silikons nesakaltīs.
Kā tur ir ar ēdamgumijam ,var glabāt kastē bez orģinālā iepakojuma????
Un vai ir soma ar plastikāta kabatām,kur salikt gummi???

nor4a, 22.jūnijs 2014, 18:56


Sakalst diez vai sakaltīs, bet nu oriģinālais aromāts samazināsies un ja tiks klāt mitrums, kas neizbēgami aktīvi copējot, tad var vienkārši sadalīties.
Ideāli, protams, glabāt tikai oriģinālā iepakojumā, jo tur viss aromāts un pati vide ir "eļļaina", bet nu, ja nevar, tad vismaz mazos iaveramos polietilēna maisiņos var salikt. Maisiņu var nopirkt jebkurā kancelejas veikalā un maksā tie kapeikas.
Es pats bieži nemetu ārā iztukšotās paciņas un izmantoju, ja gadās kāda gumija bez savas paciņas.

Tādu kasti, kam būtu tieši speciālas plasmasas kabatas es nezinu, bet varbūt ka tāda ir, bet tur drīžak jāpaskatās pludiņņieku kastes, kurās mēdz būt kabatiņas pavadām. T

P.S. Glabājot bez iepakojuma ir vēl viens risks. Ja saliksi kopā ar kādu ne-ēdamo aromatizēto gumiju, kas savas ļoti lētās cenas pašlaik ir ļoti populāras, tad gan būs slikti. Tās aromatizētās taisa no tā paša materiāla no kā gumijas zābakus un tur kaut kādas viltīgas ķīmiskas reakcijas rezultātā tas pasākums viss saķep viendabīgā kunkulī.
22.jūnijs 2014, 20:40 | links
 
Iepirkās kastes,un nolēmu sakārtot gumijas.Izrādās ka līdzi staipu 50 paciņas dažādu ražotāju ēdamgumijas.
Tagad pa 3- 4gb esmu salicis kastes nodalijumos,bet ir aizdomas vai ēdamais silikons nesakaltīs.
Kā tur ir ar ēdamgumijam ,var glabāt kastē bez orģinālā iepakojuma????
Un vai ir soma ar plastikāta kabatām,kur salikt gummi???
22.jūnijs 2014, 18:56 | links
 
Mazos ofsetniekus pirku GARDS
18.jūnijs 2014, 13:56 | links
 
Ja ēdamgumjas, tad uz āķa nevajadzētu atstāt, jo sāls saēd metālu ātri. Es gan kembrikus izmantoju reti tieši dēļ šī iemesla. Bet kad izmantoju, tad ar nazi griežu nost.

mirtins, 18.jūnijs 2014, 10:49


Piebilde, ka vēl svarīgi ir žāvēt ēdamgumijas, ja kastē ticis ūdens... Sāls ūdeņi šķist un silikon sadalās...
18.jūnijs 2014, 12:17 | links
 
nopirku veikalā tos mazos ofsetniekus. Man ar kembriku patīk - ir ērtāk

eduardsb, 18.jūnijs 2014, 11:39

Kas tur ir ērtāk? To ka notur gummi uz vietas ir vienīgais plus. Vairāk tur plusus token nesaskatu. Kautvai to pašu gummi nomaiņa. :)
Katrs ķer kā māk un kā ir patīkamāk. :)
18.jūnijs 2014, 12:15 | links
 
p.s.
Kur tu tik mazus ofsetniekus jem?

urmaas, 18.jūnijs 2014, 11:10

JIG.lv ir mazi ofsetnieki :)

kraft, 18.jūnijs 2014, 11:58

Bet ne tik mazi, lai lietotu MJ.:)
18.jūnijs 2014, 12:13 | links
 
p.s.
Kur tu tik mazus ofsetniekus jem?

urmaas, 18.jūnijs 2014, 11:10


JIG.lv ir mazi ofsetnieki :)
18.jūnijs 2014, 11:58 | links
 
Es tos ofsetniekus kas nāk ar kembriku pie cilpas lieku savādāk, attiecīgi, cilpu spraužu caur gumiju (nevis duru visu āķi cauri gumijai), tad pielieku klāt čeburašku un pēc tam iekabinu pašu āķi gumijā. Izvelkot kembriku cauri gumijai tā principā nākošajā reizē nav lietojama, vai nu jāapgriež īsāka, vai jāatstāj āķis gumijā.
18.jūnijs 2014, 11:51 | links
 
čeburašku stiprināt ar karabīni vai pa tiešo pie auklas?
18.jūnijs 2014, 11:50 | links
 
Es mainu tikai kopā čeburašku ar āķi. Principā man ir atsevišķa kaste kur jau iepriekš ir sagatavotas ēdamās ar visiem āķiem un čeburaškām. Protams, šī kaste tiek sakārtota attiecīgi vietai kur ķeršu, svaru ziņā. Protams ne jau visas savas gumijas varu savērt, bet principā visus TOP modeļus šādi sataisu.
Kas attiecas uz rūsēšanu, ja lietojam īstās ēdamās, tad jā sāls viņās ir daudz un āķi tiek bojāti samērā ātri. Līdz ar ko noteikti netaupam uz āķiem, mainam viņus ja redzam kādas nolietojuma pazīmes, kā arī nevajadzētu turēt savērtas ēdamās visu laiku.
Kembriks ļoti palīdz, it sevišķi gumijām kuras ir no ļoti mīksta, elastīga materiāla izgatavotas, piemēram, Megabass Rocky Fry. Gumija vairs neslīd nost, un droši fiksējas.
18.jūnijs 2014, 11:45 | links
 
nopirku veikalā tos mazos ofsetniekus. Man ar kembriku patīk - ir ērtāk
18.jūnijs 2014, 11:39 | links
 
p.s.
Kur tu tik mazus ofsetniekus jem?
18.jūnijs 2014, 11:10 | links
 
Man jautājums lielajiem speciem par gumijas ātru mainīšanu, tā ir uzlikta uz ofseta āķa kopā ar kembriku. Ko jūs darat - maināt kopā ar čeburaškām?

eduardsb, 18.jūnijs 2014, 10:40

Piekopjot MJ , nesaskatu jēgu izmantot kembrikus. Tāpēc man tāda "problēma" nepastāv.
18.jūnijs 2014, 10:56 | links
 
Man jautājums lielajiem speciem par gumijas ātru mainīšanu, tā ir uzlikta uz ofseta āķa kopā ar kembriku. Ko jūs darat - maināt kopā ar čeburaškām?

eduardsb, 18.jūnijs 2014, 10:40


Nu universāla risinājuma nav... Es mainu kopā ar čeburašku, vienmēr sagatavoti gatavi komplekti, čeburaška + āķis. Var, protams, arī vilkt nost caur kembriku, ja prātīgi dara, tad mānekli īpaši nesačakarē, a nākošreiz sprauž par 1-2mm uz citu pusi. 100x tā darīt gan nevar...
18.jūnijs 2014, 10:49 | links
 
Man jautājums lielajiem speciem par gumijas ātru mainīšanu, tā ir uzlikta uz ofseta āķa kopā ar kembriku. Ko jūs darat - maināt kopā ar čeburaškām?

eduardsb, 18.jūnijs 2014, 10:40


Ja ēdamgumjas, tad uz āķa nevajadzētu atstāt, jo sāls saēd metālu ātri. Es gan kembrikus izmantoju reti tieši dēļ šī iemesla. Bet kad izmantoju, tad ar nazi griežu nost.
18.jūnijs 2014, 10:49 | links
 
Man jautājums lielajiem speciem par gumijas ātru mainīšanu, tā ir uzlikta uz ofseta āķa kopā ar kembriku. Ko jūs darat - maināt kopā ar čeburaškām?
18.jūnijs 2014, 10:40 | links
 
Berkley fireline crystal 0.06mm 4,4kg ir laba priekš mirko? Kā jūs domājat?

coperis14, 4.jūnijs 2014, 14:07


padomā loģiski, MJ akliņas ir 4 LB, 6 LB tie berkley 4,4 kg man liekas jau light variants. Berkley auklas nelietoju, jo uzskatu ka to kvalitāte stipri atpaliek no UNITIKA, Varivas, YGK.
4.jūnijs 2014, 15:00 | links
 
Berkley fireline crystal 0.06mm 4,4kg ir laba priekš mirko? Kā jūs domājat?
4.jūnijs 2014, 14:07 | links
 
Iebraucu kāpēc vērpjās smalkās PE auklas. Tas nenotiek animācijas laikā, bet gan pie iemetiena, pavērojiet ko iemetiena brīdī dara māneklis, it īpaši vējainā laikā. Nezinu, pagaidām tas ir tikai vizuāli, proti, aukla uz aci izskatās savērpusies, bet tikmēr, kāmēr tas nerada reālus kāpostus griezulīti nelikšu. :)

Morda, 3.jūnijs 2014, 22:25


Man tieši tas pats ar savu auklu, domaju ka spole jaunā vainīga, bet ieskatoties citreiz metiena bridii maneklis ka propellers griežas. Domaju tur ari visa ta vaina ir un aukla izskatas saverpusies bet nu bardas reali vel nemet
4.jūnijs 2014, 09:34 | links
 
Kur var to megastrike nopirkt par saprātīgu cenu? Ēsma? Salmo?

dolo, 3.jūnijs 2014, 14:54

JIG.LV var nopirkt, cik noprotu, tad no rītdienas veikals arī verās vaļā, es ceru, ka uz vietas arī būs pieejams?! Kā reiz doma rīt aizstaigāt un iečekot kas/kā...

iconcept.lv, 3.jūnijs 2014, 15:31


MEGASTRIKE nav mūsu pamata produkts, bet nu, tā kā šo atraktoru es un daudzi citi ir pārbaudījuši, tad iekl``avām to sortimentā un turam uz vietas pa 4-5 tūbiņām no veida.

Veikalā būs, standarta web cena EUR 12.49, tā kā uz veikala atvēršanu uz nēdēļu (no 04.06. - 11.06.) mums ir iepzazīšanās atlaižu akcija, ka jebkuram pirkumam no 5EUR uzreiz ir 15% atlaide (virs 100EUR 20%), tad sanāk ka MEGASTRIKE tūbiņa maksās EUR 10.62.

Gaidīsim ciemos!
4.jūnijs 2014, 00:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager