Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Kam nāk līdzi kam apakšā! Gribu to joku redzēt bildes lūdzu
29.marts 2016, 21:02 | links
 
Es,piemeram, 1000 exage spolitei tinu 0.6 auklu un nekadi 150m nesagaja..kaut kada dala palika pari..domaju ar 120m pilnigi pietiktu.. Apaksa parasti patinu flukarbona gabalu,kas nak lidzi..
29.marts 2016, 19:26 | links
 
Ir kāds lietojis TOIRTAP gumijas kādas atsauksmes?
29.marts 2016, 17:44 | links
 
Da kāda vēl tur graizīšana? Šito es reāli nesaprotu, kādam traucē tas, ka spole smuki pietīta pilna ar 150 metriem auklas (kuriem iespējams apakšā vēl bekings). Nākamo sezonu sākot apmetiet riņķī un lietojat jaunu auklu. Tā 75 metru graizīšana pilnīgi ne pie kā laba nenovedīs. To agri vai vēlu sapratīsies :) Un iedomājos arī nomērīt 75 metrus, ko uztīt uz spoles arī būtu jautrs pasākums. Bet nu katrs dara kā vēlas :)
29.marts 2016, 15:17 | links
 
Sveiki, esmu sakomplektējis jig komplektu ar kātu līdz 10 gr. Jautājums par auklas daudzumu uz spoles ko uztīt ir man 150 m PE 0.6 aukla, ko varētu uztīt. tik 150m ļoti daudz. Vai ir prātīgi dalit uz pusēm uztīt 75m un pārējo atstāt nākamajai auklas maiņai? Diez vai ar 10 gr var aizmest 75 m.

krish171, 29.marts 2016, 10:15

150m ir optimāli, ja runa iet par džigu, kur aukla visu laiku nonāk kontaktā ar asumiem uz grunts - akmeņiem, gliemežiem, tad parastsi katras pāris copes reizes metrs līdz divi no gala vienkārši jāgriež nost. Protams, ietaupīt palīdz fluorkarbona pavada, bet nu arī 3m pavadu, lai vispār nebūtu nēkādas auklas saskares ar grunti arī velkot pa kanti uz augšu utt. tak neuzliksi.

JIG.LV, 29.marts 2016, 11:37

Dali uz pusēm un zem tiem 75 m uztij bekingu
29.marts 2016, 13:51 | links
 
Sveiki, esmu sakomplektējis jig komplektu ar kātu līdz 10 gr. Jautājums par auklas daudzumu uz spoles ko uztīt ir man 150 m PE 0.6 aukla, ko varētu uztīt. tik 150m ļoti daudz. Vai ir prātīgi dalit uz pusēm uztīt 75m un pārējo atstāt nākamajai auklas maiņai? Diez vai ar 10 gr var aizmest 75 m.

krish171, 29.marts 2016, 10:15


150m ir optimāli, ja runa iet par džigu, kur aukla visu laiku nonāk kontaktā ar asumiem uz grunts - akmeņiem, gliemežiem, tad parastsi katras pāris copes reizes metrs līdz divi no gala vienkārši jāgriež nost. Protams, ietaupīt palīdz fluorkarbona pavada, bet nu arī 3m pavadu, lai vispār nebūtu nēkādas auklas saskares ar grunti arī velkot pa kanti uz augšu utt. tak neuzliksi.
29.marts 2016, 11:37 | links
 
2 krish
neko negriez,ja gadījumā uzmetīsies bārda kuru nevarēsi atšķetināt un būs jāgriež,tad paliks gabals kuru varēsi izmantot tālākā copē.Ja būs sagriezts uz 75 m gabaliem,tad būs par īsu un metīsi ārā.
Katru sezonu pārtin auklu otrādi un baudi jaunas auklas priekus.
29.marts 2016, 10:23 | links
 
Sveiki, esmu sakomplektējis jig komplektu ar kātu līdz 10 gr. Jautājums par auklas daudzumu uz spoles ko uztīt ir man 150 m PE 0.6 aukla, ko varētu uztīt. tik 150m ļoti daudz. Vai ir prātīgi dalit uz pusēm uztīt 75m un pārējo atstāt nākamajai auklas maiņai? Diez vai ar 10 gr var aizmest 75 m.
29.marts 2016, 10:15 | links
 
Un par tievumu-resnumu var uzkrāmēt īsu rezumē. Ja bodē pērc labu japāņu diedziņu ar norādīto ciparu PE 0,6, tad visticamāk tas būs kaut kur 0,13 - 0,14 mm robežās, lidos tālu un mezgli netrūks. Tas, protams, attiecināms uz labām auklām. Lai gan tirgotājiem papildjautājums: kur tad var dabūt apšaubāmas kvalitātes auklu, kurai parametri norādīti japāņu modē (PE)? Ar milimetriem sūdus nopirkt nav problēmu, bet ar PE?

andreiko, 29.marts 2016, 08:28


Burti PE nozīmē vienkārši "polietilēns" un var tikt rakstīti uz pilnīgi visām pītām auklām :)

A par #X, jeb dtex rādītāju arī var būt visādi, tagad arī ķīnieši, indonezieši utt. uzķēruši, ka tā mērvienība ieietas un copmaņiem sāk asociēties ar kvalitāti un bliež virsū #X pa labi un kreisi.
Pirmkārt jau jābūt "Made in Japan", otrkārt , vēl viens rādītājs, ka aukla ir "japāņu japānis" nevis Eiropas tirgum pēc pasūtījuma taisīts (a tur vairs arī samuraji nav tik samurajiski, gaidzinus čakarēt nav grēks, ko klients prasa un pa cik, tā arī uztaisa) ir cenu zīme jenās uz iepakojuma.
29.marts 2016, 09:46 | links
 
Un par tievumu-resnumu var uzkrāmēt īsu rezumē. Ja bodē pērc labu japāņu diedziņu ar norādīto ciparu PE 0,6, tad visticamāk tas būs kaut kur 0,13 - 0,14 mm robežās, lidos tālu un mezgli netrūks. Tas, protams, attiecināms uz labām auklām. Lai gan tirgotājiem papildjautājums: kur tad var dabūt apšaubāmas kvalitātes auklu, kurai parametri norādīti japāņu modē (PE)? Ar milimetriem sūdus nopirkt nav problēmu, bet ar PE?
29.marts 2016, 08:28 | links
 
Vajadzētu 1. aprīļa akciju Džigā el vē sarīkot. Kas atnes uz piparbodīti trīs asaru astes, saņem vienu bagsī gumī nahaļavu ser. :D
29.marts 2016, 08:20 | links
 
Sasipi man prātu ar formulām pašā vakarā :)) 0,6 jap = 0,14 mm . Pareizi ?

Bralitis, 28.marts 2016, 23:09[/quote]

ja #0,6=0,148mm, tad matemātiski laikam pareizāk būs 0.15mm..
29.marts 2016, 00:06 | links
 
[quote=442710]Man labāk patīk, ka JIG.LV ir jauka piparbode, kā vairums LV copesbodīšu. Nevis pseido Apple

apelsins, 28.marts 2016, 23:48

Nu tad vēl jo vairāk, kāds piprabodei var būt viedoklis? Sēžam un tirgojam pa biškim "piparus", domājam kā galus savilkt :)

Nu JIG.LV vienmēr foršiņš!! Izvēles un attieksmes ziņā!
29.marts 2016, 00:01 | links
 
Un šito ,Guntar, nevjag:

Vēl nupat bija vaļā makšķerēšanas noteikumi, varēji mierīgi iesūtīr priekšlikumu uzlikt asarim nārsta ķeršanas liegumu...

Ja par šito neiestājās tava komanda un MJiga speciālists Mārtiņš B., tad es ar savu priekšlikumu izskatītos nožēlojami bezcerīgs. Neteoritizē..

apelsins, 28.marts 2016, 23:34

A Tu pamēģināji iesūtīt? Ja kas, tur ne tādi vien joki varēja izskriet cauri...
Bet atgriežoties pie prakses, tad es tomēr pieņemu, ka vairākumam copmaņu asara liegums nepatiktu. Savukārt pret vairākuma viedokli demokrātiskā sabiedrībā var iet tikai, ja iespējams
zinātniski pierādīt ka suga ir apdraudēta, populācija krītas utt. Baidos, ka ar to, ka "kādreiz zāle bija zaļāka, debesis zilākas, meitenes smukākas, šņabis garšīgāks un asaris lielāks" varētu nepietikt. Ne no BIOR ne VVD, ne jebkuriām citām vides institūcijām un organižacijām ne pušplēstu vārdu neesmu dzirdējis, ka asara trūktu. Man copē arī netrūkst un atļautā 5kg norma bieži ir saķerama pavisam vienkārši...

zaraza, 28.marts 2016, 23:51


Nonāksim pēc 3 - 5 gadi pie izmēra un skaita lieguma asarim (mūsu basam). Pats zini cik populārs un ķerstīgs MJ. Neiet runa par rožaino pagātni un pārpildītiem ūdeņiem..
28.marts 2016, 23:57 | links
 
Man labāk patīk, ka JIG.LV ir jauka piparbode, kā vairums LV copesbodīšu. Nevis pseido Apple

apelsins, 28.marts 2016, 23:48


Nu tad vēl jo vairāk, kāds piprabodei var būt viedoklis? Sēžam un tirgojam pa biškim "piparus", domājam kā galus savilkt :)
28.marts 2016, 23:55 | links
 
Un šito ,Guntar, nevjag:

Vēl nupat bija vaļā makšķerēšanas noteikumi, varēji mierīgi iesūtīr priekšlikumu uzlikt asarim nārsta ķeršanas liegumu...

Ja par šito neiestājās tava komanda un MJiga speciālists Mārtiņš B., tad es ar savu priekšlikumu izskatītos nožēlojami bezcerīgs. Neteoritizē..

apelsins, 28.marts 2016, 23:34


A Tu pamēģināji iesūtīt? Ja kas, tur ne tādi vien joki varēja izskriet cauri...
Bet atgriežoties pie prakses, tad es tomēr pieņemu, ka vairākumam copmaņu asara liegums nepatiktu. Savukārt pret vairākuma viedokli demokrātiskā sabiedrībā var iet tikai, ja iespējams
zinātniski pierādīt ka suga ir apdraudēta, populācija krītas utt. Baidos, ka ar to, ka "kādreiz zāle bija zaļāka, debesis zilākas, meitenes smukākas, šņabis garšīgāks un asaris lielāks" varētu nepietikt. Ne no BIOR ne VVD, ne jebkuriām citām vides institūcijām un organižacijām ne pušplēstu vārdu neesmu dzirdējis, ka asara trūktu. Man copē arī netrūkst un atļautā 5kg norma bieži ir saķerama pavisam vienkārši...
28.marts 2016, 23:51 | links
 
Būtu skaisti, ja JIG.LV iestātos par asaru pavairošanu. Kaut vai mārketinga triks..
Ceru, ka nenogriezīsi man atlaides.

apelsins, 28.marts 2016, 23:25

JIG.LV ir komercuzņēmums, ar politiku nenodarbojas un viedokļa par kaut kā pavairošanu, nepavairošanu , liegšanu vai atļaušanu tam nav , tik tālu cik tas neskar uzņemējdarbības intereses. Savukārt izmantot kā mārketinga instrumentu vides problemātiku uzskatām par biznesa ētikai neatbilstošu darbību.

P.S. Privātām diskusijām internetā ar taližu politiku nav nekāda sakara :)

JIG.LV, 28.marts 2016, 23:39


JIG.LV kaut kā samāksloti un megapretenciozi.
Man labāk patīk, ka JIG.LV ir jauka piparbode, kā vairums LV copesbodīšu. Nevis pseido Apple
28.marts 2016, 23:48 | links
 
Būtu skaisti, ja JIG.LV iestātos par asaru pavairošanu. Kaut vai mārketinga triks..
Ceru, ka nenogriezīsi man atlaides.

apelsins, 28.marts 2016, 23:25


JIG.LV ir komercuzņēmums, ar politiku nenodarbojas un viedokļa par kaut kā pavairošanu, nepavairošanu , liegšanu vai atļaušanu tam nav , tik tālu cik tas neskar uzņemējdarbības intereses. Savukārt izmantot kā mārketinga instrumentu vides problemātiku uzskatām par biznesa ētikai neatbilstošu darbību.

P.S. Privātām diskusijām internetā ar taližu politiku nav nekāda sakara :)
28.marts 2016, 23:39 | links
 
Sasipi man prātu ar formulām pašā vakarā :)) 0,6 jap = 0,14 mm . Pareizi ?


JIG.LV, 28.marts 2016, 23:23


# 0.6 esmu redzējis no 0.128m līdz 0.151m, kā jau minēju, no pīšanas tehnoloģijas atkarīgs.

Bet vispār ja redzi pīto auklu (4dzīslu) uz kuras pie diametra 0.14mm rakstīts tests par ~ 5.5kg (nu max 6kg), tad tā ir plika d..šana un neatbilstība vai nu diametram vai testam. Nav nevienam tāda tehnoloģiskā izrāviena, lai uztaisītu radikāli atšķirīgu izturību.
28.marts 2016, 23:34 | links
 
Un šito ,Guntar, nevjag:

Vēl nupat bija vaļā makšķerēšanas noteikumi, varēji mierīgi iesūtīr priekšlikumu uzlikt asarim nārsta ķeršanas liegumu...

Ja par šito neiestājās tava komanda un MJiga speciālists Mārtiņš B., tad es ar savu priekšlikumu izskatītos nožēlojami bezcerīgs. Neteoritizē..
28.marts 2016, 23:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager