Neatradu uz sitiena kas paliek pāri no pītā titāna pēc pāris h copes, bet ja pītā titāna cilpiņa nav gumijā pie griezuļa vai sakabes - dzīsla pēc dzīslas tiek pārrīvēta un pārplēsta pie džerkošanas.
Godīgi sakot tas pats ir arī twičam.
Sev esmu nosolījies viņas nelietot vispār vairāk, bet dažreiz gadās.
Kas attiecas uz fluorokarbonu ko nepieminēju, noteikta priekšrocība ir seklumos jo var seklāk novadīt džerku un nav tik redzams kā titāns vai stieple.
0.9mm pat pieciniece cērt robus uz 2/3 , bet nav gadījies ka kāda nokostu, bet mazajiem džerkiem ir par resnu un lietoju 0.6mm, to gan gadās kad kāda nokož.
Par to pavadas ķeršanos, kā jau minēju viss atkarīgs no ietīšanas un sakabes un problēma principā ir tad kad tu taisi glaidus lielākus par 90 grādiem un pavada kāda no sekojošiem glaidiem aizķeras, to tu dabon ar īsu un asu rāvienu vai arī ar garu un lēnu kad džerks kustās ātrāk par auklu un pavadu - principā papēti gaitu dzidrā ūdenī vai tuvumā un sapratīsi kur ir kļūda un kā to labot. Viens variants kā jau minēju uzlikt silikona trubiņu uz sakabi un džerka cilpu tad pavada atiecībā pret džerka purnu ar neies vairāk par 90 grādiem, bet tas atkal var samazināt glaida amplitūdu.
Džerkoju jau 14 gadus un vienalga dažreiz tā gadās :)
Nepretendēju uz taisnību, bet tie ir mani novērojumi!
20.marts 2018, 14:53 |
links