Makšķerēšanas noteikumi - MOSP jautā

rakstam, kas mūsuprāt MN būtu jāmaina
Piekrītu, vajag loģiski un argumentēti nolemt, kur var, kur nē. Un ja noķer kur nav atļauts, tad brangus sodus. Un te likumos būtu daudz kas jāmaina. Ko līdz noteikt naudas sodu, ja čoms "izrādās" nabadzīgs, bez mantas, oficiāla darba. Vajag dot vismaz diennaktis, tad viss nokārtosies.
16.janvāris 2012, 16:13 | links
 
Labi jau būtu ja ierobežots skaits ezeru bet viņiem vajaga visus, lai vēžus var lasīt, lai varētu darīt ko grib un neviens nevarētu kontrolēt, jo uzmini kurā ezerā šodien medīs.
16.janvāris 2012, 16:11 | links
 
Uzliekot tādas prasības, baigi pieaugs godīgo zemūdens mednieku skaits? Smiekli nāk. Nevar noķert malīšus? Tas jau ir cits jautājums, ko nenoregulēsi tikai ar šo.
16.janvāris 2012, 16:10 | links
 
Tas viss ir pizd...ož. Jo ja labi padomā, arī no krasta, metot grunteni, ar svinu otrā krastā var kādu nolaist no kātiem. Cik noslīkuši harpūnisti, cik copētāji no laivas? Tīra muldēšana, vajag atļaujas, sertifikātus, mož vēl sanitāro grāmatiņu un likt baseinā ieskaiti peldēšanā? Izdomā hren viņ zin kādas prasības, birojā kādam lunim nav ko darīt, tad tik saraksta zilus debess brīnumus. To z/m maksķernieku ir tik maz, ka pietiek vien viņiem noteikt medību vietu ierobežojumus un viss.
16.janvāris 2012, 16:07 | links
 
Maliķi, tu vēl profus neesi redzējis, kā makšķerē :)
16.janvāris 2012, 16:07 | links
 
Urmaas, par Kadagas Uikas ezeriem esmu dzirdējis stāstus par militāristiem, ar saviem, specifiskiem copes paņēmieniem.
16.janvāris 2012, 16:06 | links
 
Tu vēl profus nēsi redzējis kā šauj
16.janvāris 2012, 16:06 | links
 
Makšķerniekam grūti noslēpties ,bet zemūdens mednieku pameiģini uz ūdens noķert ja viņš pie niedrēm, kontrolēt nevar pēc savas pieredzes zinu, šogad pārīti meiģināju izķert, nesekmīgi un pieteikšanās nepieļaus mazo ezeru izšaušanu ar makšķeri ja zivs neķeras nenoķersi un medībām to neattiecināsi.
16.janvāris 2012, 16:05 | links
 
Maliķi, mednieki neizšauj zivis. Tas nemaz nav tik vienkārši, un lomi viņiem bieži vien ir krietni trūcīgāki. Zivis, zini, parasti negaida, ka monstrs ar harpūnu viņiem piepeldēs klāt.
16.janvāris 2012, 16:03 | links
 
Cik no klātesošajiem ir zemūdens mednieki?
:)
(Es pats neesmu, bet manam brālim patīk laiku pa laikam ielīst ūdenī)

Man šķiet, ka nav ko tur baigi sarežģīt.
Visu pielīdzināt makšķerēšanas noteikumiem, jā, boju ar lampiņu nakts laikā - laikam ir jēdzīgi.

Par bīstamību - harpūna ir piesieta striķītī, un parasti ne garākā par metriem 2-3. Tālāk arī tēmēt īpašas jēgas nav.
Ja kādam šķiet, ka mednieks 3m attālumā nepamanīs viņa laivu vai kājas - neviens mednieks nelīdīs ūdenī, kas ir duļķains un kurā neko nevar redzēt. Bez tam, zemūdens mednieki laiku pa laikam arī izbāž galvu virs ūdens un apskatās, kas notiek apkārt.

Par promilēm - neviens normāls zemūdens mednieks nelīdīs ūdenī pālī, jo lieliski apzinās, ka no tā ir atkarīga viņa paša dzīvība. Domāju, gadā noslīkst stipri vairāk dzērušu copmaņu, nekā mednieku.

Loma nostiprināšana pie bojas? Tas ir kā. Ja medī 2m dziļumā, loms kūļājas gar acīm? :)

Medību pieteikšana - pilnīgs absurds. Tikpat labi varētu pieteikt makšķerēšanu.

-d.
16.janvāris 2012, 16:01 | links
 
Mums ir ZM klubs pilsētā, viņi rakstīja projektu par aprīkojuma iegādi,lai jaunos var apmācīt,nezinu vai izgāja eiropas nauda ilgi kāmēr izskata.Viņi jau arī kuru katru neņem jābūt prātīgam un ja kāds no veciem biedriem iesaka, vispār malači, paši organizē licencētās ZM ,laiž mazuļu
16.janvāris 2012, 15:53 | links
 
Maliķis
Jau IR iztīrīti.Vismaz Kadagas ezeriņos makšķerniekam vairs nav ko darīt.
16.janvāris 2012, 15:50 | links
 
Ne ko darīt,nāksies sadzīvot ar z/m,lai cik tas ne visai tīkami neliktos.
16.janvāris 2012, 15:48 | links
 
Tas par klubu, ko ņem tādu kam prātiņa nav, vēl kādu nošaus, ja zivi nevar saskatīt cik liela, tā pat kā parastiem medniekiem ,ja prāta tev nav neviens neļaus ar klubu kopā medīt
16.janvāris 2012, 15:47 | links
 
Man liekas pašvaldībai gan būtu jāziņo, savādāk pēc 3 gadiem kādu mazāku ezeru izšaus tīru, lielie ir grūtāki, bet man ir tādi ar 15-30ha ar dzidru ūdeni, ko var viegli iztīrīt
16.janvāris 2012, 15:46 | links
 
Vispār jau cope ir bīstamāks atpūtas veids. Cik nav āķu ierauts rokās, ar džerkiem smadzeņu satricinājumi laivas biedram uztaisīti utt. Neesmu kaut kā dzirdējis, ka būtu kāds ZM cietis. Interesanti kādus makšķerēšanas noteikumus ZM izdzīs cauri lai sarežģītu dzīvi makšķerniekiem...
16.janvāris 2012, 15:46 | links
 
Maliki.
Velk uz kolchozu!Var būt tik kādas partijas biedriem,jeb par tēva grēkiem atbildība līdz 7. paaudzei?
16.janvāris 2012, 15:44 | links
 
Nakts medības netiks atļautas, tikai gaišajā laikā.

Micuk, taisi tak to naudu cik vēlies, neviens tev neliedz. šobrīd ir runa par to, ka z/m nav tikai hobijs, bet arī pietiekoši bīstams hobijs, niršana, striķi, bojas, ieroči - bez apmācības tāpat neuzsāksi. ideja ir tāda, ka z/m klubi paši to varētu darīt un paši par to nest atbildību, palīdzēt ar kontroli un tā nav z/m ideja.
16.janvāris 2012, 15:42 | links
 
Varētu tādu punktu, zemūdens medniekiem jābūt reģistrētam kādā zemūdens mednieku klubā, kur klubs veic apmācību un kontrolē medniekus ko tie dara, ja gada laikā kluba biedriem 5 pārkāpuma protokoli, klubam liegta iespēja nodarboties ar ZM 1 gadu, izņemot licencētās vietas.
16.janvāris 2012, 15:38 | links
 
1.Pirms zemūdens medībām (viss maz 2 darbadienas ātrāk) jāpaziņo pašvaldībai kuras teritorijā atrodas ūdenstilpne par to ka tiks veiktas zemūdens medības un no kuras vietas tiks sāktas medības.
Tas tādēļ, lai vieglāk kontrolētu un drošībai, lai kādā dīķī nesabrauc 40 un viens otru apšauj.
2.Pašvaldības līdz katra gada 1 jūlijam nosūta BIOR kur vēlas aizliegt zemūdens medības.
Tas domāt tāpēc lai ierobežotu vēžu ķeršanu, un balstoties uz 1 punktu pārāk intensīvu zemūdens mednieku skaitu.
3. Zemūdens medības atļautas gaišā diennakts laikā izņemot licencētās ūdenstilpnes.
16.janvāris 2012, 15:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager