Twich

vobla.lv skaties tur.
31.janvāris 2013, 21:41 | links
 
Paldies par ieteikumu! Bet par to Zvejas raidījumu jocīgi-nekur nevar atrast vispār nekādus atkārtojumus. Shimanis būs visu izņēmis no aprites.
Varbūt kāds ir atradis?
31.janvāris 2013, 21:40 | links
 
Nē es nedomāju, ka man nesamainītu, ja gribētu dārgāku. Vienkārši, doma, ka šis būs gana labs. Bet vispār paņēmu stipri greizi-vajadzēja to vienkāršo ņemt vienā galā 3,5-10,5 vai 10,5-21 vai 28. Tad otru labo - pretējā. Paņēmu pa vidu - 5 - 17.

doks1959, 31.janvāris 2013, 21:11


Man gan gribas domāt ka spininga testu iesākumam Tu esi izvēlējies pareizo, vienīgi vajadzēja skatīties uz st.croix sākot no avid un uz augšu, kaut vai ar domu ja nepatiks un būs vēlēšanās notirgot(piem. lietotu avid sērijas spiningu) problēmām nevajadzētu būt.

Un vēl- nedomā ka esi iegādājies spoli, spiningu, auklu tvičam- lielie tēriņi Tev ir beigušies.
Ja sāksi skatīties virzienā uz Japāņu vobleriem, tad tā summa ko iztērēsi būs lielāka nekā spoles, kāta un auklas izmaksas.
31.janvāris 2013, 21:37 | links
 
Bet kamēr neesi noprovējis šo otru gan labāk neņem, pavasarī būs skaidrs vai der vai jāmeklē kas cits.
31.janvāris 2013, 21:25 | links
 
Nē es nedomāju, ka man nesamainītu, ja gribētu dārgāku. Vienkārši, doma, ka šis būs gana labs. Bet vispār paņēmu stipri greizi-vajadzēja to vienkāršo ņemt vienā galā 3,5-10,5 vai 10,5-21 vai 28. Tad otru labo - pretējā. Paņēmu pa vidu - 5 - 17.
31.janvāris 2013, 21:11 | links
 
Man arī ir bijis, ka nopērkot preci pēc tam gribas to samainīt un daži veikali nāk pretim un piekrīt. Par Jig un Jerk veikalu nemācēšu pateikt, nav pieredzes.
31.janvāris 2013, 20:56 | links
 
Domāju ka spinim no ekonomiskās klases arī spoli jāizvēlas tādu pašu.

Daugavzoons, 31.janvāris 2013, 20:36


Uz spoli dikti vairs neekonomēšu, jo to jau izdarīju uz spini. Ja būs jāpērk cits miets, tad, vismaz, spole nebūs jāpērk jauna. Manuprāt, loģiski, ja neņem vērā, ka ar spini, laikam, nolaidu greizi.
31.janvāris 2013, 20:46 | links
 
doks - šo sižetu neesmu redzējis, iemet linku kur var paskatīt. un saplīst var jebkas, brāķa procents lai gan niecīgs bet tomēr pastāv.

tomels, 31.janvāris 2013, 20:22


Es skatīju tiešajā rudenī. Vispār skatīt varot www.vobla.lv, bet tur rāda, ka lpp. nav pieejama.
Par %, protams, saprotams. Vienīgi kaut kā jocīgi, ja es būtu kaut kā saistīts ar Shimano un zinātu ka tāda mēroga cilvēkam copes lietās kā šis kgs, sanākusi šaize ar spoli, būtu zemi uzracis, bet atrastu un samainītu. Neticu, ka tas būtu kāds netīrs konkurences gājiens. Bet, ja jau pasaules čempiona titula īpašnieks problēmu neatrisināja (fakts, jo par to runājam, jo citādi tas būtu izņemts no sižeta noteikti, jo var jau gadīties visādi), tad parastam mirstīgam cerības pie šādas situācijas ar 250LVL spoli -"0". Vismaz man tādas domas neliek mieru.
31.janvāris 2013, 20:38 | links
 
Domāju ka spinim no ekonomiskās klases arī spoli jāizvēlas tādu pašu.
31.janvāris 2013, 20:36 | links
 
bij tāda lieta :D kur pa Gauju laidās :)
31.janvāris 2013, 20:29 | links
 
doks - šo sižetu neesmu redzējis, iemet linku kur var paskatīt. un saplīst var jebkas, brāķa procents lai gan niecīgs bet tomēr pastāv.
31.janvāris 2013, 20:22 | links
 
doks, aizmugurējas bremzes spoles ir neizturīgākas un neparocīgākas. labāk piemet 80ls un ņem twinu ar priekšējo bremzi, nav daudz spoļu kas būs par to labākas.

tomels, 31.janvāris 2013, 20:08


A ko darīt ar P. Lidera kga jauno saplīsušo Twinu tieši filmēšanas laikā. Pie tam bija drusku dzirdams Radziševska kga koments-ja viņi tev samainīs, tad šito izņemsim ārā. Palika .... .
31.janvāris 2013, 20:17 | links
 
doks, aizmugurējas bremzes spoles ir neizturīgākas un neparocīgākas. labāk piemet 80ls un ņem twinu ar priekšējo bremzi, nav daudz spoļu kas būs par to labākas.
31.janvāris 2013, 20:08 | links
 
Par Rarenium spoli kad to vēlējos nopirkt, Goldfish veikalā man teica, ka viņas nav īsti domātas twicham, pamatojot, ka Spole ir īpaši viegla, par 30gr. viegtāka pat par Stellu nemaz nerunājot par Exage, tātad detaļas smalkākas un nav tik izturīgas. Spoli nopirku tik un tā, bet tā kārtīgi viņu neesmu noslogojis. Pēc sajūtām vobleriem uz kādiem 17gr. ir ok, ja liek 22, tad jau sāku šaubīties, vai nav par daudz.
Pagaidā

m pagrūti sniegt objektīvu vērtējumu par Rarenium, jo lietoju to kopš pagājušā gada rudens. Būtu vērtīgi dzirdēt atziņas par šo spoli no tiem, kas to būtu lietojuši kādus pāris gadus tieši uz twichu.

Daugavzoons, 30.janvāris 2013, 20:43


Par iekšām diez vai. To vieglumu nosaka Ci4. Bet kāds būtu viedoklis par Twin Power Ci4 RA(aizmug. bremze). Cena 2 reizes lētāk kā FA 150:300 LVL kaut kur ap to). Vai aizm. bremze pēc definīcijas ir svītrojama?
31.janvāris 2013, 18:21 | links
 
Rareniums ideala spole twicham.. :) Lietoju pagajusho sezonu un turpinaashu naakamo..,neko sliktu nevaru teikt.. man patiik.. :)
31.janvāris 2013, 17:22 | links
 
nu domāju ka jauno, malaizijā ražotajam nav nekādas vainas, visi rareniumi utt arī tiek tur ražoti. gribētos jau protams to made in japan, 4000 izmērs laikam tur tiek ražots.
31.janvāris 2013, 15:04 | links
 
Tomels runājot par shimano biomaster ņemsi jauno vai tev ir zināma vieta kur var dabūt veco 2008 gada japānu ražojumu ja zini kur var tadas dabut tad padod zinu.
Ja tas gan nebij par twich:))))
31.janvāris 2013, 14:57 | links
 
Par Rarenium spoli kad to vēlējos nopirkt, Goldfish veikalā man teica, ka viņas nav īsti domātas twicham, pamatojot, ka Spole ir īpaši viegla, par 30gr. viegtāka pat par Stellu nemaz nerunājot par Exage, tātad detaļas smalkākas un nav tik izturīgas. Spoli nopirku tik un tā, bet tā kārtīgi viņu neesmu noslogojis. Pēc sajūtām vobleriem uz kādiem 17gr. ir ok, ja liek 22, tad jau sāku šaubīties, vai nav par daudz.
Pagaidām pagrūti sniegt objektīvu vērtējumu par Rarenium, jo lietoju to kopš pagājušā gada rudens. Būtu vērtīgi dzirdēt atziņas par šo spoli no tiem, kas to būtu lietojuši kādus pāris gadus tieši uz twichu.

Daugavzoons, 30.janvāris 2013, 20:43

Pašam ir Rarenium 2500, lietoju jau vairāk kā gadu. Tvičoju uz nebēdu arī 20 gramīgas mailes. Pagaidām neredzu iemeslu kapēc viņa nederētu tvičam!? regulāri eļļoju un tīru, visi zobrati ir kārtībā un no problemo!
31.janvāris 2013, 14:56 | links
 
tā daiwa freams man liekas ka goldfish bija, es reiz pacilāju tās spoles bet aizmirsu kā saucas.
31.janvāris 2013, 14:47 | links
 
Kristiān :) es pēc šīm cenām atkal būtu shimano sarindojis :) man bail no tām daiwām :D ir dzirdēts daudz, ne tik labu atsauksmju, nu tiesa gan ne par certate utt. pats ņemšu sev Shimano Biomaster :) izlemts ir, palieku pie shimano.
31.janvāris 2013, 14:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager