Arī Tu vari pievienot video šeit. Atrodi video kādā no populārākajiem video portāliem, kuru Tu vēlies parādīt citiem, galvenais, lai tas būtu par makšķerēšanu.
Šobrīd mēs atbalstām video no šādiem portāliem:
ja,lieta ar ko nodarbojas Pelcu zivjuaudzetava ir apsveicama un loti vajadziga.Sis videoklips ar lasu tevinu atlaishanu Venta ir jau politisks mesls.Visu labumam ko dara inspektori,Sergeis un M.B. es saskatu reklamu Lembergam,un tas ir bedigi.
Nu Ibio,kā jau Latvija,mūžīgi izceļas ar savu tupumu.
Nez cik tad 1000$ iekrita kādam kabatā,par šo debilo klipu.
Nezinu,kas kuram kabatā krita, bet sižeta veidotājiem nekrita nekas! Bez argumentiem ar vārdiem nevajadzētu mētāties!
Nu sory par to bildetaju,bet bija doma par tiem organizetajiem.
Ta jau nav Latvija ibio,ka kads lohs neiebazis sev kabata..........................
Cik tur labdarība,cik pīārs,bet dzirdēju baumas,ka AL tās zivis nopircis... Nezinu,kā tur bija, bet faktiski tas nebūtu slikti!
Ja ja,tā mēs visi gudri runājam,Nu Ibio,kā deputāti.
Jā jā, AL ir Latvijas UPJU NAKOTE,korumpētā Lv.
Godīgi zinu pāris cilvēlus ,kas ir saistis ar šādām vietām,kas ir Lavija?
Rudenī Ventā norisinājās vaislas zivju ieguve, ko Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta „BIOR" zivju audzētavas „Pelči" vajadzībām, pamatojoties uz savstarpēji noslēgto līgumu, veica Popova individuālais uzņēmums "Taifūns & Co". Vaislinieku zvejas kontroli veica VARAM Valsts vides dienesta Jūras un iekšējo ūdeņu pārvaldes attiecīgā struktūrvienība.
Kā pastāstīja zivju audzētavas „Pelči" vadītājs Valdis Plaudis, iegūtie ikri zivju pavairošanai nonāk zivju audzētavā, kur lašu mazuļi attīstās aptuveni pusotru gadu. Pēc tam, kad lašu mazuļi ir gatavi patstāvīgai dzīvei, pavasarī tos ielaiž Ventā.
Saskaņā ar līgumu uzņēmumam "Taifūns & Co" ir tiesības nozvejotās vaislas zivis realizēt, tomēr, lai dzīvotspējīgie izmantotie lašu tēviņi neietu bojā, uzņēmums tos nolēmis atlaist brīvībā.
Divi lašu tēviņi, kas smagāki par 10 kg, un 15 lašu tēviņi, kas sver 3-4 kg, tika palaisti Ventā, cerot, ka jau nākamgad liela daļa atgriezīsies upē, lai nārstotu. Varētu likties, ka šāds palaisto lašu tēviņu skaits ir mazs, tomēr upei un lašu populācijai šāds skaits ir ļoti nozīmīgs, jo uz vienu lašu tēviņu ir vairākas lašu mātītes.