Rakstiet mums! Pievienojiet attēlus (vai uzticiet tos piemeklēt CL redaktoram) un mēs nodosim Jūsu vēstījumu visai Latvijas copmaņu saimei!
Šoreiz gribu padalīties ar saviem aizvadītās sezonas iespaidiem par dažām YGK auklām.
Zinu, ka temats ir aktuāls, jo attiecīgus jautājumus regulāri saņemu mūsu mājaslapas ekspertu sadaļā. Auklu jautājums un to loma copē ir ne mazāk svarīgi kā kāts un spole. Domāju, arī pats būsiet saskāries ar nepiemērotu, cietu, mīkstu, neizturīgu vai pārāk staipīgu auklu, un šie faktori reāli ietekmē ne tikai lomu kvalitāti, bet arī mūsu sajūtas. Tieši tāpēc jūsu uzmanībai astoņu pēdējā laikā manis biežāk lietoto japāņu apskats.
Varivas Avani Sea Bass PE; Varivas Avani Eging Max Power PE8; Team Salmo; Tournament WX8 Ultra PE; Team Salmo Light Game; Sunline Super PE; Sunline Small Game PE; Salmo Elite Braid un pēdējais astotais Sunline Cast Away PE - šī ir vienīgā aukla no minētajām, kuru nākotnē savā arsenālā vairs neiekļaušu. Nepatīk man tie hibrīdi. Tīra manta tomēr ir tīra manta...
Apskats par katras auklas plusiem un mīnusiem žurnālā Copes Lietas 2014./1 34 lpp. Ingus Dukaļskis
Iekšējos ūdeņos esmu pilnīgs amatieris, bet par jūras auklām... esmu izgājis cauru daudzām... secinājums, angļi ir viss labākie, Latvijā gan nav nopērkama, bet Ultima auklas tiešām jūrai ir cieņas vērtas...
Jūrā pagaidām vel nēsmu ķēris, bet kādreiz gribētos pameiģināt.
Cerams šogad varēs uzkāpt un pamakšķerēt zivis. Nu kautgan, ar spiminugu arī var pagaidām ķert, un teikšu ka cope pagaidām ir laba, neskatoties uz to ka tagad janvāris arā.